Петъчно-Съботна: Какво Ви е носил и какво искате да ви донесе Дядо Коледа???

  • 1 967
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 284
 Joy
И на мен  като на  Рибозом  Дядо Коледа или ми е сърдит ,или не ме чува.
Ама и на мен не ми е коледно, още по-вече че днес си скъсах нервите от обикаляне по магазините за подаръци......... Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 642
Искам да ми донесе по-малко работа. Или поне да ми донесе повече време. Сега не ми стига времето да купя подаръците за домочадието. Или най-добре да вземе сам да си ги донесе, че това е негова работа все пак.  Crossing Arms

# 32
  • София
  • Мнения: 1 735
Преди 2 години дядо Коледа ми донесе вестта за бебката,която е дълго чакана.Никакви други подаръци ни помня и не ме интересуват.Вече дрънкам и този дядо Коледа,ама явно е стар и глух и не ми носи аналогичен подарък.Дядо Коледа го свързвам все с бебета вече. Laughing

# 33
  • Мнения: 1 517
От толкова ного бебета ще взема да сънувам щъркели, облечени като Дядо Коледа  Grinning

Тази година чакам подаръци и от Дядо Мраз. Ще правил тройна коалиция  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 443
На мен дядо Коледа не ми носи никога това което искам,или е глух или аз немога да се разбера с него.Както й да е,още една Коледа.Честно казано специално днес мисълта за Коледа ме натоварва...
Е,на теб поне нещо ти носи.За мен няма нищо под елхата,а и не помнп да е имало,освен в детството ми..
И мен Коледа страшно ме натоварва тази година.. Confused

# 35
  • Мнения: 1 312
А приятелки са ми се хвалили че дядо Коледа им е носил пухчета белезнички вибриращи зайчета и така нататък но явно във форума този добър старец не е идвал... newsm78 newsm78 Money
Край форумките шетат само добри младенци.
На тях механичен съдружник им не требе.

# 36
  • Мнения: 444
Искам от дядо Коледа здраве! От дядо Мраз същото!

# 37
  • Мнения: 6 029
Искам Касиди и аз. Заедно с петъчните теми.

# 38
  • Мнения: 232
Дядо Коледа за мен тази година донесе спиране на повръщането! Наистина стават чудеса по Коледа!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт