Перник - 12

  • 28 054
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 22
Леле и аз имам лошо мнение за Цеков.Той беше на смяна аз като раждах,,,,,,ама нали си ходех при Лазов още от първия месец,та той си беше с мен и си ме държеше за ръчичка през цялото време.
Иначе сигурна съм,че щях да отида и на улицата да родя само не и при тоя касапин.Момичето което раждаше с мен,но остана след мен и той я беше поел---------та с нея се държеше сякаш тя е куче.Непрекъснато и викаше-СЯ К`Во викаш да не би да ти олекне или пък по-малко ще те боли.....ся ходи........ся легни........ся седни.
Абе идеше ми да го ФРАСНА :2gunfireТя се измъчваше от болки и крясъци,добре,че Лазов е истински Човек с главно Ч,та нареди на акушерката да и поставят система и болкоуспокояващи.....но това стана чак след като родих......
Е казвам ви от тоя случай ми идва да се върна и да  #2gunfire тоя Цеков

# 256
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
За Цеков и аз не съм чула много ласкави неща, едното е че са му много дебели пръстите и боляло при прегледа за разкритие. Милачков е страшен грубиян, но е добър специалист. Той ми прави аборта и съм доволна от резултата. Христов ме прие и мнението ми за него не е лошо, но не родих при него. Добре, че на смяна дойде Илиев и ми сложи система и спука водите, че сигурно още 3 дена щях да раждам, както беше тръгнало Mr. Green. А за Лазов мнението ми е, че напоследък е станал страшно арогантен. Той е единствения лекар, който се разхожда със запалена цигара из цялото родилно Sick. Като специалист особено за секцио мисля, че е най-добрия за сега, но за нормално раждане има и други добри. Предимство е да те изражда лекаря, който ти е водил консултацията. Особено ако е на часно и си му дал доста пари Mr. Green.

Деси, в Богдановдол имам роднини. А преди, къде си живяла?

# 257
  • Мнения: 3 818
Той е единствения лекар, който се разхожда със запалена цигара из цялото родилно Sick.

Да, това на мен ми направи много неприятно впечатление, когато раждах, не в родилното, в залата за раждане беше и хич не му пукаше. Лекарката ми му направи забележка, но той не се трогна особено.  Crossing Arms
Цеков ме прегледа веднъж по време на раждането, пръсти като пръсти Laughing Не ми е направило впечатление да са нещо особено Wink.

Но иначе съм съгласна с това - най-важното е да си с лекар, на който първо - му имаш доверие,и второ - познава случая ти и ти е следил бременността. Аз още се стряскам като си помисля какво би могло да стане, ако ме израждаше лекар, който не е наясно с големината на бебето и си няма едно наум за начина на излизане Confused

# 258
  • Мнения: 22
Заповядайте!



# 259
  • Мнения: 379
ir85, като те гледам какво сервираш да не се учудиш ако си дотътря бременния тумбак у вас на масата... Laughing лигите ми потекоха  Laughing

# 260
  • Мнения: 109
Лелееее Ирка, ти си връх.
Това по повод някакъв или ей тъй- за разкош

# 261
  • Мнения: 22
Да по повод това,че преди седем месеца на този ден се появи Калин. Кальо днес прави седем месеца.

# 262
  • Мнения: 852
Да ти е жив и здрав и много да те радва малкия сладур.

# 263
  • Мнения: 115
Да по повод това,че преди седем месеца на този ден се появи Калин. Кальо днес прави седем месеца.
Здраве, щастие и много хубави емоции с малкия Калин baloni


Деси, в Богдановдол имам роднини. А преди, къде си живяла?
Като малка живеех над автогарата близо до Профилакториума. За кратко в София, но по време на майчинството ще си живея в Богданов дол. Ако искаш ми разкажи за роднините ти, но може и да не ги познавам.

А по темата за д-р Лазов - не ми пречи че пуши, дори ме кефи факта, че си позволява да нарушава правилата.

# 264
  • Мнения: 3 818
А по темата за д-р Лазов - не ми пречи че пуши, дори ме кефи факта, че си позволява да нарушава правилата.

Става въпрос за елементарни хигиенни норми. Като се размотава с тая цигара навсякъде, къде отива стерилността, пепелта може да падне къде ли не. Правилата не са прищевки, създадени са с определена цел. Peace

# 265
  • Перник
  • Мнения: 4 869
А по темата за д-р Лазов - не ми пречи че пуши, дори ме кефи факта, че си позволява да нарушава правилата.

Става въпрос за елементарни хигиенни норми. Като се размотава с тая цигара навсякъде, къде отива стерилността, пепелта може да падне къде ли не. Правилата не са прищевки, създадени са с определена цел. Peace

Абсолютно подкрепям!
Ир, честит мини рожден ден на Калин! Да е все така сладък!

Ние сме по-добре.Вчера купихме "кум" на шафера. Не исках такъв, но като го видях не се сдържах - имамеси черен панталон с ръб, черна папийонка, бяла риза и шарен елек. Копринени. Благодаря ви,че ми препоръчахте магазин "Ади"! Вече по-често ще ходим там, още повече,че на Калоян много му хареса фотьойла  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 109
Аааа, фотьойлчето е хит. И аз го харесвам даже

# 267
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аааа, фотьойлчето е хит. И аз го харесвам даже

Много е сладко.Нашия не искаше да си ходи - настани се и не ще да става. Баща му се замисли сериозно да му поръча едно такова.

# 268
  • Мнения: 22
Момичета моето пък мнение за този бутик е друго. Peace
Там определено всичко е от Илиенци и със супер огромна надценка.
Работила съм за шефката му и поради тази причина зная Peace
но всеки си има мнение и предпочитания от къде да пазарува Peace

# 269
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Момичета моето пък мнение за този бутик е друго. Peace
Там определено всичко е от Илиенци и със супер огромна надценка.
Работила съм за шефката му и поради тази причина зная Peace
но всеки си има мнение и предпочитания от къде да пазарува Peace

Аз нямам "мнение" - пазарувах там за пръв път, намерих това, което не исках, но ми хареса и го купих. Цената също ме устройва. Не съм разглеждала подробно, но ми направи впечатление, че има обувки за всички сезони, т.е. в момента можеш да купиш на детето си ботуши, сандали и джапанки. Което ми хареса, защото аз често търся по магазините неща, на които сега не им е сезона и продавачките ме гледат странно.
Относно произхода - предпочитам да купувам български дрехи, както за Калоян, така и за себе си.
А за цените - за съжаление в България всичко, що е за деца е на супер високи цени  Sad
Всеки си има предпочитания за пазаруване, права си Ирка, но ме учуди, че който и да попитах за официален тоалет, всички ме пратиха на едно и също място.

Общи условия

Активация на акаунт