"Няма време вече - МАРТ не е далече"!!!

  • 17 656
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 675
dendri темата ме вълнува и ще я следя Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 5 759
Синьото си е синьо!
 smile3525 smile3521 newsm07 baby


Честита ни нова тема,да е много кадемлийска!
Grinning Hug  Heart Eyes Благодаря, Слънце!  Hug Страхотна е темата!  Grinning
adenis , сигурно не ти е било забавно, но като си представих случката на мен ми стана  Blush Дано не си се уплашила много!
firebird, мерси  Simple Smile
dendri, лека бременност и на вашия отбор!  Grinning

# 17
  • Мнения: 696
момичета току що се връщам от пазар-искам да ви покажа какво купих за малката принцеса-това ми е първата покупка newsm47 newsm44 newsm30
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141&pid=9483975
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141&pid=9483989
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141&pid=9484002

# 18
  • Варна
  • Мнения: 858
Слънце е тази тема май ще ми стане любимата,много е красива,а какви са сладури бебоците в началото  Hug
Зори_тв честито първи покупки  Hug
firebird благодаря за инфото,съгласна съм с всичко което си написала  Hug
dendri лека бременност на вас.  Hug
adenis дано не си се уплашила много  Hug

# 19
  • Мнения: 305
Момичета благодаря за новата тема! Благодаря, че съм включена в списъка с чакащите бебче!

Много хубави са розовите дрешки от снимките! Ние все още не сме пазарували нищо, но аз така или иначе ще изчакам защото не искам да знам пола на бебчето, пък и толкова неща имаме от бъдещия батко!

Относно суеверията - бяха ми казали че не трябва да се прескача по време на бременост маркуч или кабел, че детето щяло да бъде с двойно увита пъпна връв, но аз в работата толкова кабели прескочих че думи нямам и детето въобще не беше с увита пъпна връв!

# 20
  • Мнения: 675
zori_tv Честити покупки. И аз мисля утре да поскитам по магазините. Ако харесам нещо го купувам

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Относно суеверията - бяха ми казали че не трябва да се прескача по време на бременост маркуч или кабел, че детето щяло да бъде с двойно увита пъпна връв, но аз в работата толкова кабели прескочих че думи нямам и детето въобще не беше с увита пъпна връв!

И аз не вярвам в такива суеверия, с изключение на това което казваш за прескачането на кабел, маркуч и т.н, и това да се кръщава дете на починал човек!!!

# 22
  • Мнения: 514
Относно суеверията - бяха ми казали че не трябва да се прескача по време на бременост маркуч или кабел, че детето щяло да бъде с двойно увита пъпна връв, но аз в работата толкова кабели прескочих че думи нямам и детето въобще не беше с увита пъпна връв!
Аз това не го знаех и м/у другото вчера ми се случи! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Zora* --Честити ти покупки! Flutter Flutter Flutter

Ох малката много непослушна тази вечер и направо ни побърква #Crazy #Crazy #Crazy

Ставам че не ме оставя
Лека и спокойна нощ мамчета!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 858
Зора* да те чакаме ли на срещата ни?  newsm78  Хайде ела,ще се радваме да се запознаем с теб.  Hug

# 24
  • Мнения: 88
здравейте  Simple Smile
искам да попитам, има ли някой инфо от къде да прочета за предна плацента!?
много 10х и много усмивки   bouquet

# 25
  • Мнения: 305
Съжалявам, но няма да мога да дойда на срещата в Пз-к защото сме с дребното в къщи и тогава му  време да спи!А няма на кой да го оставя! Дано си изкарате добре и да ни изпратите снимки! Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 222
Ама това за кабелите тотално не е вярно и пак от опит го казвам. Покрай работата си с предната бременност, няма да ви кажа в колко подстанции съм влизала и що кабели съм прескочила. Е, пъпната връв на малкия минаваше през едното му рамо. Даже половин врътка около вратлето му нямаше. А шефът ми се майтапеше, че бебето ще стане електроинженер...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте мамчета  Hug
Хайде и аз да се запиша в новата тема - толкова е синя и хубава Grinning Вече ми се иска да имаме сняг и навън, синоптиците го обещаха, но да видим...

zori_tv, страхотни неща си купила, но на мен ми се виждат, че са за по-голямо бебе, не за новородено  newsm78 Освен това като разглеждах снимките се сетих за вероятен проблем с каката, Том и Джери са едни от любимите й герои (след Мечо Пух и приятели) и като види такива неща, непременно ще има "Искам и аааз". Днес например ми се цупеше, че съм й облякла потник без картинка  Crazy Ооох, какво ли ме чака още  ooooh!

Весела среща на Пазарджишките мами!

При мен е актуална темата за количките, защото се оказа, че старата си е останала в Герамния и сега трябва да се купува нова.

Лека вечер от мен!

# 28
  • Мнения: 696
да права си,бодито е от 0-6м. Grinning . пък и го купих защото много ми хареса!!!от сега нататък ще трябва да пазарувам повечко!!!!!!!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 858
Пак не ви се пише много много май  newsm78
Аз да се похваля: Току що си украсихме елхата  newsm44  Стана много хубава, мъжлето си остави работата за да я украси с мен и сега и се радваме като малки деца ,ама много го  обичаме тоя празник.
И да се оплача: нямах никаква идея какво да му купя за подарък  newsm78  Днес докато се разхождахме и....го видях-подаръка му. Казах си ето това е....ще му стане и ще му хареса  newsm44  Толкова се зарадвах...и тъкмо подминаваме и аз вече кроя план как ще се приберем той ще иде на фитнес а аз ще изприпкам да му го купя и той вика: Ей,виж това какво е хубаво....  ooooh!  а аз: ми да става и го бутам да върви,ама той не: Точно като за мен е...  ooooh!  А аз мълча и го побутвам да върви,но той не: Дай да влезнем да го меря  ooooh!  Премери го,хареса се и ми вика ако незнаеш какво да ми купиш вземи ми това  ooooh!  Единственото нещо което видях като за него и той да си го поръча. Е, взех го, ама ме е яд, защото сега няма да е изненада, а знаех че много ще му се изкефи. Защо го видя по дяволите  ooooh!  Егати тапото. Сега трябва да измисля още нещо, защото много държа да го зарадвам с някакъв подарък изненада

Общи условия

Активация на акаунт