Бънджи- откога?

  • 8 501
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Аз я сложих като беше на 4 месеца и нещо,обикновено се изморяваше там и заспиваше права.Но винаги много и харесваше.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 097
Любопитно ми е дали ще намеря тема, в която да не съм съгласна с теб...   Thinking
bouquet
чат-пат се срещат и такива май Simple Smile   love001
Хайде и аз да ви се натреса в отбора!

# 17
  • Мнения: 6 274
Хайде и аз да ви се натреса в отбора!
Добре дошла в отбора... Wink
А според мен, да сложиш в бънджи дете на 4 месеца е направо безумие...
  ooooh!

# 18
  • Мнения: 422
ами ние преди седмица и взехме,защото постоянно иска да седи изправена на кра4ета съответно ръце не ми остават,  ама тя нещо не му се кефи много за сега,ще видим по нататък(да не излезе излишна покупка) Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Чак когато седят стабилно. Аз даже изчаках да почне сама да обикаля по мебелите. Дадоха ни го да го използваме, но не видях много полза от него при моето бебе. Повече от 10 мин. не я оставях в него, а за 10 мин. нищо не можеш да свършиш.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В бънджи не съм ги слагала

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм ползвала, много се колебах newsm78 но 4 месеца ми се виждат рано за бънджи Rolling Eyes

# 22
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На нашето бънджи пише , че е от 4 месеца до 24 , но аз започнах да я слагам за помалко от 4 месец и половина , сега въобще не иска да стои в него

# 23
  • Мнения: 543
Не съм ползвала, но нашата педиатърка каза, че може да се слага бебето, когато седи само стабилно - значи, че му е укрепнало достатъчно кръстчето.

# 24
  • Мнения: 9 441
Някой може ли да ми изпрати снимка да видя какво представлява това бънджи smile3506Простете за невежеството Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 6 274
Някой може ли да ми изпрати снимка да видя какво представлява това бънджи smile3506Простете за невежеството Embarassed Embarassed Embarassed

Ето какво представлява бънджито...

# 26
  • Мнения: 9 441
Лелееееее какво сладко бебче.И какви кълчици има само!  Мен ще ме е страх да си оставя детето в това чудо,но е добре измислено.
Джуличка,благодаря ти  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 393

На същото мнение съм. Не съм фен на проходилки, бънджита, колани за прохождане и т.н....

# 28
  • Мнения: 544
Не съм ползвала и няма да ползвам - не го одобрявам. Но мисля че поне след 6 мес. трябва да се сложи.

# 29
  • Мнения: 408
На бънджито пише от 4м.Аз обаче го сложих когато започна да скача.Почти всички бебета имат такъв периот около 6-7-8м. когато като ги гушнеш почват да скачат,аз изчаках този периот,който беше 7м.

Общи условия

Активация на акаунт