ЕГзотични кУнсОлтациЙ при терапеФт Шинеат Токонар- 26 броИ

  • 27 634
  • 778
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 634
Цитат
Днес Баща ми ще купува LCD Телевизор и му поръчах зъдалжително  да купи и стойка за укачване на стената.Моя пък ходи и ближе екрана  и 100 пъти му направих забилежка и той пак продължава.Сега да го вида как ще стигни до телевизора   освен ако има Спайдърменка дарба 

# 751
  • Мнения: 2 724
Цитат
Днес Баща ми ще купува LCD Телевизор и му поръчах зъдалжително  да купи и стойка за укачване на стената.Моя пък ходи и ближе екрана  и 100 пъти му направих забилежка и той пак продължава.Сега да го вида как ще стигни до телевизора   освен ако има Спайдърменка дарба 

Пропуснала си "зъдалжително", но при толкова грешки е разбираемо  Laughing.

# 752
  • Мнения: 1 310
Цитат
...роклите с грътски кройки...

# 753
  • София
  • Мнения: 15 486
За заглавие:  newsm78

ГръТската ИЗториА на коНплекса за маЛкоценност !

# 754
  • Мнения: 740
Моя пък ходи и ближе екрана 

Кой ближе екрана - мъжа й? И що?

 hahaha hahaha hahaha
Цитат
но се оспокояваме 4е ниса е при4уло

# 755
  • Мнения: 13 512
Моя пък ходи и ближе екрана 

Кой ближе екрана - мъжа й? И що?
не,бе...синът и. Темата е за " какви неща ви унищожиха децата"..нещо такова. За Ел си ди-та става въпрос.

# 756
  • София
  • Мнения: 15 486
Цитат
барелинки пума.обувките смеги носили...

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Цитат
ЛЕБЯ ВИ И ВИРТОАЛНО ВИ ЦУНКАМ И ГУШКАМ!
заблодила неволно
Цитат
кухондижийкща

Цитат
От толкова вода ходя и клямбукам
Цитат
МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ - СОМАРНО ДО 1 КГ НА ДЕН
Цитат
микровърновата
разбърсваш млякото

Цитат
да не ми гледа сейра
Цитат
не искам да орезеля резултатите

# 758
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 060
Цитат
от раждането на сънът ми не съм спала и 1 нощ нормално-буди се с писък и рев от 7 до 28 пъти на нощ/бройла съм ги/

Цитат
Все пак на ....... йм трябва кола

# 759
  • Мнения: 27 524
понякога "понамачква" пацата в моментите, когато е гол  Grinning

# 760
  • Мнения: 1 217
И аз ида за да изкажа уважение към заглавиЙтУ на таз така високо естетично-граматична тема Mr. Green Само правописни бисери ли сбираме,или всякакви творчески достижения на речевия изказ? Joy

# 761
  • Мнения: 750
Зъповядъй  Mr. Green

Всякакви творчески достижения, на които се натъкнеш, заслужават да са тук.

# 762
  • Мнения: 2 724
понякога има няща който са сладки но кото се облекът ти висят като човал, но също има и някои които са ДОбре..

# 763
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Цитат
моми4ета... доста мислиx и ре6их да си одължа косата с треси .. оба4е имам един проблем ако е възмойно дами помогнете...oт няколко дена 4ета ва6ата тема ии доста търсих ф нета и немога да разбера колко 6те ми струва ако си одължа косата някаде под кръста..разполагам само с около 300 лв и нз дали ще ми стигнат.. а мн ми трябва тъй кату тази година имим бал 


 Shocked

С този правопис кой и е позволил да завърши питам аз  Crossing Arms

# 764
  • Мнения: 304
Цитат
моми4ета... доста мислиx и ре6их да си одължа косата с треси .. оба4е имам един проблем ако е възмойно дами помогнете...oт няколко дена 4ета ва6ата тема ии доста търсих ф нета и немога да разбера колко 6те ми струва ако си одължа косата някаде под кръста..разполагам само с около 300 лв и нз дали ще ми стигнат.. а мн ми трябва тъй кату тази година имим бал 


 Shocked

С този правопис кой и е позволил да завърши питам аз  Crossing Arms
Е не просто това ф нета ми дойде в малко повече!!! Боже, боже на всичкото отгоре завършва гимназия! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт