За глутена в кашите "над 4 месеца" на "Слънчо"

  • 1 627
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
Всъщност как мислите, дали трябва да отговоря на този имейл и да им цитирам някои световни проучвания и мнения или може би няма смисъл, защото според тяхната гледна точка те нямат вина, нали спазват законовите разпоредби  Thinking

Не! Grinning
Няма да те вземат насериозно. Ще те помислят за поредната истерична, втелясана майка, която се занимава с "подробности".
Щом законът ги пази, за тях няма проблем.

Освен това, повярвай ми, бизнесът си е бизнес, парите са си пари и това с морала го няма.

А знаете ли, че по БДС телешкият салам се прави със свинско месо?

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
А знаете ли, че по БДС телешкият салам се прави със свинско месо?
smile3532
Не, че е за смях, ама...

# 17
  • Мнения: 5 713
А направи ли ви впечатление, че млечните каши на Слънчо не са с адаптирано  а със сухо пълномаслено мляко? Взех Зърнин  и Ели хапна няколко лъжички, но получи газове и имаше малко слуз в акото Cry
Този Зърнин за мен е голям отврат. Рядко си позволявам да й взема готова каша,ама такава мазнотия досега не беше яла. Та така, не съм доволна, освен това ми беше много сладка. Ще яде моите каши.

# 18
  • Мнения: 590
...........На вашата възраст аз поне вземах само безмлечни, а след годината, като спрях с цеденето, вече купувам млечни на Хип - има асортимент, яде ги...

И не ми се цеди пък Blush . Елица изяжда по 4-5 л. каша в най-добрия случай Sad   В началото цедях, ама да хвърлям каша с кърма - не ми харесва. Сега сме на разделно хранене - купувам само безмлечни каши, млякото давам отделно Simple Smile
 
Този Зърнин за мен е голям отврат. Рядко си позволявам да й взема готова каша,ама такава мазнотия досега не беше яла. Та така, не съм доволна, освен това ми беше много сладка. Ще яде моите каши.
Е, чак пък отврат не беше. Имаше си съвсем нормален вкус, наистина възсладък. Тогава безмлечна нямаше в магазина и тъй като реших да опитам с тази. Просто ми омръзна да изхвърлям скъпи каши. Домашни не яде за съжаление, но тя по принцип и почти нищо не яде освен кърма.

# 19
  • Мнения: 7 837
А направи ли ви впечатление, че млечните каши на Слънчо не са с адаптирано  а със сухо пълномаслено мляко?
Доколкото знам, няма каши с адаптирано мляко. Всички са със сухо пълномаслено или обезмаслено.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
хм...на мен много ми се услажда Зърнина, не знам вие какво не и харесвате newsm78

# 21
  • Мнения: 5 713
Това 4е на мен не харесва, не озна4ава 4е и при вас трябва да е така. Стори ми се мазна и сладка. А моето добро прасенце не подбира, на нея вси4ко й харесва, така 4е не може да ми бъде ориентир какво да купувам и какво не.

# 22
  • Мнения: 2 784
Блазя ти- как искам и аз да имам добро прасенце, ама не- злоядо магаренце.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт