Къде се запознахте с половинките си?

  • 14 064
  • 236
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 334
В интернет  Laughing Вече трета година заедно и една прекрасна дъщеря Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 989
На плажа на морето.

# 182
  • Мнения: 459
В Гърция, на кораб. Баща ми беше на ремонт там и аз отидох с майка ми при него. Там се запознах с бъдещия си съпруг и вече 17 години сме заедно, а от 13 сме женени и си имаме 2 прекрасни момиченца  Hug

# 183
  • Мнения: 41
запозна ни една моя колежка като студенти, излязохме заедно в една компания и после започнахме да се срещаме само двамата

# 184
  • Popovo
  • Мнения: 219
Преместих се да живея в нов град и се оказахме комшии.Неговият дом беше срещу моя и така.Излизахме с неговата компания 3 месеца.И след 2 месеца като гаджета заживяхме заедно.А след година ни се роди дъщеричката. baby_neutralИ така вече 2 години.[е/color]

# 185
  • Мнения: 124
Работехме на едно и също място...преди четири години. Класика! Двойка сме от пролетта на 2005, а семейство -  от шест месеца Simple Smile

# 186
  • Мнения: 168
запозна ни един общ приятел преди 10 години и от тогава сме заедно

# 187
  • Мнения: 668
У нас Mr. Green по това време правихме ремонт.С две думи дойде ми на вратата Joy Joy Joy

# 188
  • Мнения: 498
Наш общ приятел заговорничеше и пред двамата да ни запознава.Съответно нита аз,нито мъжо искахме.Та първата среща беше организирана от нашия приятел,под претекст ,че обожавам праскови ми донесоха на работа.Аз въобще не обърнах внимания на "Бъдещият ми съпруг" Mr. Green,да не говорим,че праскови не ям Mr. Green.След два дена под силен натиск на нашия приятел излезнахме на кафе.Искрата пламна от раз.На следващата вечер мъжо преспа в нас,а на по-следващата си донесе и багажа.На 4 месец от нашата първа среща бях бременна,на 7 месец щастливо омъжена,а 2,5 години по-късно майка за втори път.Нищо не се е променило,освен ,че се нагодихме перфектно един към друг.

# 189
  • София
  • Мнения: 233
В офиса, стандартна ситуация / в която после се молиш Богу горещо да не се обърне срещу теб.../

# 190
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
У нас Mr. Green по това време правихме ремонт.С две думи дойде ми на вратата Joy Joy Joy

Еее, ударила си джакпота.... И после да не разправят, че щастието не може да ти дойде на крака!  Laughing

# 191
  • Плевен
  • Мнения: 973
В ресторанта, където работеше в момента. Отидох по женски на кръчма и трябваше да покажа на едната си приятелка, която се чудеше как да се запознае с един непознат мъж, в когото беше безумно влюбена. Та трябваше да се опитам нагледно да й покажа ситуация на запознанство  Mr. Green. И й показах, а после се оказа сериозно привличането помежду ни  Heart Eyes с нагледния обект...

# 192
  • Мнения: 138
Той ме заговори в нета, а аз отидох в офиса му, беше на 5 мин от този на сестра ми  Laughing

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В университета - единственият колега в курса  Crazy

# 194
  • у нас
  • Мнения: 1 870
на автобусна спирка Mr. Green Влюбих се от пръв поглед и така тръпката я има и до днес - вече 10 години Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт