помогнете ми, не мога повече, кога ще има ефект, къде греша ???

  • 2 076
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 439
venera_lom, единствено с плодовете или с пълен глад би постигнала този резултат от 5кг за 10дни.
И не, няма да свалиш само вода със сигурност, но си е твоя работа какво ще избереш.
На мен лично яденето ти на ден ми се струва доста, но ти преценяваш.

# 16
  • Мнения: 2 492
да ще ме мерят хаха
За да се поддържа нивото на хормона инсулин в нормата, достатъчна е консумацията на 0,8 до 1,1 гр. въглехидрати за килограм телесно тегло.
65(желаните от мен) .0.8 = 52 гр
а ти колко гр би ме посъветвала да приемам? на мен и с толкова ми се вие свят,кръвното ми е ниско, особено след такъв изтощителен ден ..
преди свалях лесно сега нещата не стоят така..


55 гр но за целия ден , не всичките на закуска .
Аз не мога да те съветвам , просто си давам мнението - диетолозите съветват.
Когато искам бързи резултати подържам кетоза , кетоза е при въглехидрати под 50 гр .
Знаеш колко е неприятно чувството , ако е за повече от пет - шест дни .
Обложен в бяло език , лошо настроение ... дали си струва за едната Нова година .
Повече кардио тези дни , много вода и почти никакви въглехидрати - няма начин да не се получи сериозен резултат .

# 17
  • Мнения: 3
venera_lom, единствено с плодовете или с пълен глад би постигнала този резултат от 5кг за 10дни.
И не, няма да свалиш само вода със сигурност, но си е твоя работа какво ще избереш.
На мен лично яденето ти на ден ми се струва доста, но ти преценяваш.
                                                                                                                                    Според мен няма начин да отслабнеш с пълен глад защото организъма се запасява разбери от опит ти го казвам още повече че и аз съм с ниско кръвно и по цял ден ми е било лошо.пробвай с месо и зеленчуци ще останеш доволна и помни ЯЖ КОГАТО СИ ГЛАДНА не си товари мозака излишно често и по-малко Peace

# 18
  • Мнения: 22 439
titidenis, аз не съм искала съвет как да отслабвам. )))
С плодове съм свалила 15кг и не съм имала никакви проблеми.
С пълен глад също съм сваляла 5-6кг, колкото съм искала.
Така че определено има начин и ефекта е гарантиран, но малко хора могат да го издържат.

# 19
  • Мнения: 3
titidenis, аз не съм искала съвет как да отслабвам. )))
С плодове съм свалила 15кг и не съм имала никакви проблеми.
С пълен глад също съм сваляла 5-6кг, колкото съм искала.
Така че определено има начин и ефекта е гарантиран, но малко хора могат да го издържат.                                                                                           
mirama не исках да те засегна идеята ми е че с това шега не бива не можеш да гладуваш без лекарски контрол аз меналата зима колабирах с плодове.Нищо лично.ВЕСЕЛА КОЛЕДА

# 20
  • Мнения: 76
наистина това ядене през 2 часа е мн трудно да се осъществи  Rolling Eyes и въпреки че си мъкна яйца и такива неща в чантата май наистина ще спра да ги ям на 2 часа, хем защото не съм гладна когато ги ям, хем защото после, т.к организма очаква повече количество храна...
ПОНЕ ДНЕС СЕ ОТЧИТАМ С " -500 "gr  newsm17 newsm53

# 21
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Няма по-добър начин за отслабване от кардиото, от личен опит го казвам. Преди 5 години бях на много натоварен режим, така се наложи, тогава бягах по 10-20 км на ден, вечер като се приберях вкъщи от умора чак не ми се ядеше и така, без да ми е цел, свалих 10 кг за 3 месеца.

# 22
  • Мнения: 76
мерси, Весела Коледа

Общи условия

Активация на акаунт