Откраднаха ми колата

  • 6 266
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Много неприятно, Люс, много. Нашата кола е при БулИнс, казват, че светнатите крадци не пипали такива коли. Аларма нямахте ли поне? Tired

# 16
  • Мнения: 484
ха,витара и то стара  Shocked
просто на някой са му трябвали части за витара,иначе не си го обяснявам,вярно японски автомобил ама 89-та,та тя е близо на 20 г.  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 150
Аха, сега ми звъннаха със съмнение, че точно от БулИнс е прибрана по поръчка за части  #Crazy
То си е жив майтап, но ми даде проблем цнтралното и махнахме алармата преди седмици  Crazy
ха,витара и то стара  Shocked
просто на някой са му трябвали части за витара,иначе не си го обяснявам,вярно японски автомобил ама 89-та,та тя е близо на 20 г.  newsm78

То по-тънко ще му излезе да си ги поръча в Миркат, поръчката за кражба на такъв автомобил била не по-малко от 1000лв  ooooh!
Та заради това все още се надявам

# 18
  • Мнения: 5 710
За съжаление мисля, че след като сте махнали алармата, хората са дошли да си приберат колицата за части.
Не се ядосвай - Нова година - нова кола!!!   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 068
Е как така ти се обадиха, че от Булинс са я прибрали? Кой има такава информация при положение, че нямаш каско? Виж ако си имала каско при тях, но не си го подновила тогава е друг въпроса.
Съжалявам, че ти се случва това предпразнично. Мислех, че отдавна е минала тая мода.

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Нова хубаво, ама не съм чула да са почнали да ги подаряват Confused

Люската, съжалявам, и аз през 2001-ва се разделих по принудителен начин с вярното ми Типо, колко работа още можеше да свърши...
Дано извадиш повече късмет от мен Peace

# 21
  • Мнения: 1 150
Е как така ти се обадиха, че от Булинс са я прибрали? Кой има такава информация при положение, че нямаш каско? Виж ако си имала каско при тях, но не си го подновила тогава е друг въпроса.
Съжалявам, че ти се случва това предпразнично. Мислех, че отдавна е минала тая мода.

Цял ден звъня на познати, те на свои и т.н. стига се до информацията лесно.
По-гадното е, че принципно за около час -два се разбирало дали колата е открадната за да се иска откуп или за части.
При нас има само един слух, при това непотвърден и нищо повече

# 22
  • Мнения: 743
Вчера докато чаках на опашка пред КАТ си говорех с останалите хора. Един мъж сподели как наскоро му откраднали колата, проверил във всички паркинги, дето носят паяцитв, но я нямало. Отишъл и подал жалба в полицията. След няколко дни случайно минавайки през един паркинг я забелязал. Попитал как тази кола се е озовала там и му отговорили, че паяк я е закарал, той се развикал как може така при положение, че я е търсил преди няколко дни и на този паркинг. Обяснили му, че са я докарали на следващият ден. За това пак провери на тези паркинги - за всеки случай.
Успех и дано я намерите!

# 23
  • Мнения: 1 150
Благодаря ти Дидка ще проверя все пак, но няма техническа възможност да я вдигне паяк. Паркирам я на една боя разстояние м/у стълб и дърво на тротоара  Sad

# 24
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
...точно от БулИнс е прибрана по поръчка за части  #Crazy

Да им се невиди и мутрафоните...
Помиярски изпълнения, нищо чудно.
Дано имаш късмет, ако не с тази колица, то новата година да ти донесе нова.
Значи викаш, да не лежа на това ухо, че никой няма апетити към мойта вектричка, дето е същата хубост?
Ама си я обичам, и като си представя, как някой глъмер я разкоства за части, се виждам, как му бия няколко тупаника  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 2 716
Има вариант да ти се обадят за откуп.
За мен е дебната.
Първо махната аларма, след това изтекла застраховка.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей!Съжалявам за случилото се.
Осведоми всичките си познати да се оглеждат за колата ти из улиците.Може пък да имаш късмет.Дано да се намери,че е много неприятно баш по празниците.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
...точно от БулИнс е прибрана по поръчка за части  #Crazy

Да им се невиди и мутрафоните.
Те явно така си действат.Обаждаха ни се нк пъти по тел. да си подновим застраховката,че иначе....то е ясно.А колата ни е на годините на твоята.В европейска държава живеем видиш ли...

# 28
  • Мнения: 2 161
Това за Бул Инс ми се струва абсурдно.Аз съм с много добри впечатления от тази компания.Много жалко за загубата ти,но нали ти си добре.Ще си купиш друга.Ето защо се прави каското и не само заради кражбите.

# 29
  • Мнения: 1 150
Абсурдно или не, писах по-горе, че слуха е непотвърден, но не го изключвам, като вариант.
Благодаря ви момичета, все още се надявам да е зарязана някъде

Общи условия

Активация на акаунт