Проблем с ходенето до тоалетна...

  • 20 511
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 374
Това е напълно нормално по време на бременност,аз не съм имала такъв проблем,но моя приятелка пиеше Дуфалак  и беше адски доволна.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Запека по време на бременност е нормален.Яж повече разхлабващи плодове

# 32
  • Мнения: 18
Здравейте,

За сената и аз прочетох, че не се препоръчва за бременни и че дори е вредна.
Пробвай със сини сливи, може и компот. Личната лекарка ми каза, че печените ябълки пречиствали стомаха и червата. Ям и кисело мляко почти всеки ден.  Също и комбинацията на кисело мляко с овесени ядки ( на някой им е гадно, но аз я харесвам ). Помага ми много и зелето, но не сурово или кисело, а сготвено.  Посъветвай се с личната лекарка или АГ-то, излизат все по- нови и нови лекарства, които те си ги знаят и не са вредни за бременни и кърмачки. Wink

# 33
  • Мнения: 47
Аз пък имах такъв проблем преди за забременея, а сега май отшумя (да чукна на дърво). Отдавам това на редовното хранене което си наложиш и най вече на много, много плодове (МАНДАРИНИИИИИИИ  Hug) и прясно мляко сутрин за закуска.

# 34
  • Мнения: 493
Аз винаги съм го имала този проблем,а по време на бременност е още по неприятно.Единственото нещо,което ми помагаше е "Лаксал". Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Това е напълно нормално по време на бременност,аз не съм имала такъв проблем,но моя приятелка пиеше Дуфалак  и беше адски доволна.
Аз също пиех Дуфалак по време на бременността си,през два-три и бях много доволна.Не е вреден за бебето и не създава зависимост.След като родих ми го дадоха и в болницата.

# 36
  • Мнения: 3 929
Мога да добавя пиенето на чаша СТУДЕНО прясно мляко сутрин на гладно, повече вит. С, ядене на люти чушки. Аз лягах на лявата си страна, но съм полулегнала, подпирах се на лакът.

# 37
  • Мнения: 528
Съчувствам ти  Confused
Аз винаги съм имала проблем с ходенето до тоалетната  Confused Не се запичам, просто нямам позиви. Единственото нещо, което ми помага е сутрешното кафе с цигара и минерална вода. Когато забременях, веднага спрях кафето и цигарите/не , че пуша много - 2-3 цигари на ден/ и кошмарът започна  Confused В продължение на 1 месец пих Дуфалак, който ми помагаше единствено след като изяждах по 2 кивита и изпивах по 1 чаша прясно мляко с много мед  ooooh! До такава степен ми втръснаха, че все още не мога да ги погледна, камо ли да ги ям или пия  Sick След това започна и този метод да не ми действа и реших, че е по-добре да пия по 30мл кафе с една цигара сутрин и да ходя нормално до тоалетната  Rolling Eyes.
Съвсем не те подтиквам към този метод, просто споделям  Peace Просто трябва сама да откриеш какво ти действа най-добре на перисталтиката. И за нищо на света не се оставяй толкова много дни, без да си ходила до тоалетната  Naughty Изключително вредно е, както за теб, така и за бебчето  Hug

Успех! Лека и безпроблемна бременност !

# 38
  • Мнения: 651
Мовеш да пробваш с чаша топла вода и мед.Но не вряла!

# 39
  • Мнения: 9 973
аз искарвах по 16 дни,нищо не ми помагаше и спрях праховете.Сега съм по-добре -веднъж седмично  Crazy

# 40
  • Мнения: 367
По време на бременността си имах от време на време забавяне, но общо взето се изхождах редовно. Когато родих обаче, нещата се промениха. За първи път почувствах, че имам проблем. Често ми се случваше да отлагам ходенето до тоалетна поради заетост - кърмене или други грижи около бебето. Не можех да се изхождам редовно, чувствах тежест, подуване и липса на позиви. Ядох плодове сутрин поне до десет - на гладно и пиех чай. Опитах се, да не отлагам и при най-лекия позив. И досега го правя.

# 41
  • Мнения: 27 524
Сутрин на гладно фреш от цитруси. Плодове и зеленчуци през деня. Много течности. Разходки пеша поне по 2 часа на ден. Хляб - черен (пълнозърнест). Няма запек при правилно хранене!  Peace

# 42
  • Мнения: 2 131
аз искарвах по 16 дни,нищо не ми помагаше и спрях праховете.Сега съм по-добре -веднъж седмично  Crazy
16 дни!!! Това е адски много...

# 43
  • Мнения: 60
Мисля,че тези са на билкова основа Лаксал" и помагат!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Дуфалак  Peace

Общи условия

Активация на акаунт