100 лева за деца неприети в ДГ

  • 2 341
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
И аз не преставам да си задавам този въпрос.Имам наблюдения от децата на моя приятелка женена за грък, и живеещи в Гърция.Ами децата в Гърция най-общо , и по мои впечатления са над всичко.
То си пролича и от последните протести в Гърция.
Важното тук е ,че живота и здравето на децата не значат нищо!Загубих близко дете в невероятна трагедия, и години наред няма виновни,няма наказани.....,а децата ги няма...........Керванът си върви,кучетата си лаят.
И естествено  се боря самостоятелно за здравето и живота на децата си , и се боря и за това,дай Боже живот и здраве да живеят един ден извън България.................

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Важното тук е ,че живота и здравето на децата не значат нищо!Загубих близко дете в невероятна трагедия, и години наред няма виновни,няма наказани.....,а децата ги няма...........Керванът си върви,кучетата си лаят.

Това е страшното, че живота и здравето на децата ни са на заден план. Детските надбавки, 100-те лева за детска градина са бял кахър пред здравето и сигурността за децата ни.

# 17
  • Мнения: 3 993
Последното, което аз чух по телевизията по този повод,беше министъра на финансите, който каза, че в бюджета за 2009-та няма заложени такива пари, и да изчакаме до пролетта поне, да се види как върви изпълнението на бюджета, и тогава ще преценят дали ще могат да ги дават тези пари.

# 18
  • Мнения: 297
Да, тези пари се отнасят за деца, които ходят в частна градина, ако не са приети в Държавна. Подробности обаче незнам за това какъв е редът за получаването им.

# 19
  • Мнения: 6 274
Да, тези пари се отнасят за деца, които ходят в частна градина, ако не са приети в Държавна. Подробности обаче незнам за това какъв е редът за получаването им.
Като за начало - трябва да има приет закон, за да започнат да ги дават...
А такъв няма...
Само предложение :"Ако, случайно...... върбата роди круши, може и да получите някакви пари...."  Whistling
Това е редът, общо взето...
  Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 1 167
Побутвам темета с въпроса - има ли вече яснота или още не се знае знае ли се?

# 22
  • Мнения: 7 821
Знае са, че няма да има пари. За да има в първите 3 месеца трябваше да има бюджетен излишък, а такъв няма.

Общи условия

Активация на акаунт