т.нар. "чанта-торба"

  • 3 910
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 906
Тези чанти са страхотни!
siqina_ani, а твоята е просто разкошна!!!
Аз пък си мисля, че не ми стоят добре  Tired . Вискока съм 168 см и имам чувството, че съм смешна с такъв модел. Не стоят ли по-добре на по-високи дами  newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 865
Тези чанти са страхотни!
 Не стоят ли по-добре на по-високи дами  newsm78 newsm78
Точно така е!И аз харесвам този тип чанти,но имам само една лятна и чесно казано я нося с леееко притеснениесамо 1.62 съм!!Малко ми е смешно като видя някое миньонче понесло гордо голямата си чанта.

# 17
  • Мнения: 126
страхотни са наистина ...

# 18
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тези чанти са страхотни!
siqina_ani, а твоята е просто разкошна!!!
Аз пък си мисля, че не ми стоят добре  Tired . Вискока съм 168 см и имам чувството, че съм смешна с такъв модел. Не стоят ли по-добре на по-високи дами  newsm78 newsm78
168см е идеална височина за жена ,а и с малко ток4е ставаШ 173,което е иделано Peace
носи си чантичката спокойн Sunglassesо

# 19
  • Мнения: 1 906
estrella_bg  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Siqina_ani, чантата ти е страхотна.

По въпроса- и аз скоро си купих, и винаги се намира с какво да я напълня. Парфюм, тефтер, гримове и какво ли още не.

# 21
  • Мнения: 1 447
Повечето ми чанти са тип торба и честно да си кажа винаги намирам какво да сложа вътрет.е всичко вътре ми е необходимо ,даже има моменти в които се налага да вадя неща.

# 22
  • Мнения: 0
аз си взех такава и ми е много удобна ( тази с пеперудата)

# 23
  • Мнения: 84
 newsm68 Благодаря Ви момичета, и аз много си я харесвам! А що се отнася до височината на дамата - ако си на подходящо висок ток и аз мисля че този проблем се решава! Wink

Общи условия

Активация на акаунт