ДЯДО КОЛЕДА ДОЙДЕ С ПОДАРЪЦИ ПРЕКРАСНИ-22.12.-28.12.

  • 8 804
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 561
Жаки, да ти е жив и здрав мъжа, и много да те подкрепя!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Струни, хубави резултати Hug Hug Hug
mausbeni и аз съм като теб  Laughing
Аманитка, цунки по пупата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
Добро утро и от мен,момичета!Мен също ще ме пропусне Коледното чудо тази година  Sad , но пожелавам на всички,които не успеем тази година да видим заветните EFP ,догодина по това време да гушкаме по един здрав бебок.

# 17
  • София
  • Мнения: 701
Привет, момичета!   smile3525
И аз съм от групата, които искаме бебе! Макар, че не мога да влизам да пиша често тук, защото много работя, се надявам да приемате нови членове!  newsm03 И друг път съм писала тук, но оттогава мина време...  newsm47
Ще ви се представя - аз съм на 24 години, омъжена съм от 07.07.07 г. и със съпругът ми искаме да си имаме бебок. от няколко месеца се опитваме, но засега безуспешно... И преди години пак опитвахме, но все се случваше нещо и се налагаше да спираме с опитите...  Weary
И сега се надяваме чудото да стане! Всеки момент чакаме да разберем дали Дядо Коледа ще ни зарадва с подарък... Тези дни трябва да ми идва МЦ, но искрено се надяваме това да не стане... Макар че, май няма да ме огрее, тъй като съм подута и гърдите ми толкова нарастнаха, и така ме болят, че... май...  smile3518
Надявам се приемате нови попълнения! И ви пожелавам съвсем скоро да видим заветните  EFP...  newsm51

# 18
  • Мнения: 257
Здравейте всички!И аз да се запиша в новата ни темичка GrinningМного е хубава!Дано има още положителни тестчета до края на годината,много ще се радвам за всички вас!Прегръщам ви всички виртуално Hug Hug Hug
Жаклин,да ти е жив и здрав мъжо и много да те радва и подкрепя!!Аз ще се почерпя и кафенце и тортичка!
baby@girl,добре дошла при нас!Надявам се скоро да се преместиш в друга тема за бременни! Simple Smile
Хубава седмица на всички! Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 141
Здравейте момичета! Поради идващите Коледни и новогодишни празници и аз съм настроена празнично! Тъй като няма да мога да Ви пиша по празниците, Ви пожелавам през 2009 година най-сетне да се сбъдне мечтата на всички нас - да си имаме бебе! Силно си го пожелавам и на мен!  Praynig Защото на Коледа стават чудеса и аз вярвам в това!
Весело изкарване на почивните дни момичета! На всички видели двете чертички   bouquet!
Жаклин ЧРД на милото ти! Пожелавам ти да го зарадваш с това, което той най-много желае! Hug Тортата е чудесна!
Струни браво! Сега остава само да  luvbed
Анетка дано това да е твоето коледно чудо! Peace
Катето много се радвам за сърчицето! Почивай си повече и само положителни емоции през празниците ти пожелавам!
princesse новата 2009 ще е твоята, вярвай в това!
Щица  Hug!
Момичета, ако съм пропуснала някой да ме извини! Весели празници на всички! Радвам се, че изпращам 2008 година с повече приятели като Вас!Благодаря Ви за подкрепата във форума! Ще пиша пак през 2009 година! newsm20

# 20
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУ, момичета!
mama nani благодаря за хубавата тема - надявам се да я напълним с много хубави новини  Praynig Peace Praynig
(х)снуксито Simple Smile   Hug Hug Hug
Катето честито ви сърчице!!!  bouquet
anetka_ta дано получиш най хубавата коледна изненада!!! Praynig Peace Hug
struni честито за хубавите резултати, сега Любов и винце и дано скоро има хубаво продължение да хубавите новини Peace
Жаклин да ти е живо и здраво мъжчето, много да се обичате и радвате един друг!!! Hug Peace  bouquet
princesse нова година, нов късмет- горе главата и смело на пред и дано скоро и твоето чудо е тук!!! Hug
baby@girl добре дошла!!! дано коледното чудо се случи и на вас!!! Praynig Peace  bouquet
kalinka79, desitalee, галиа,  amanita, mausbeni, D'ete , elena vasileva, Nadejdata_08    Hug  Hug  Hug

# 21
  • Мнения: 452
Здравейте момичета,

При мен Коледното чудо не се случи .... за съжаление след двудневно закъснение лелката ме връхлетя с пълна сила! Cry

Целувки на всички  Hug Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 639
Жак, честит рожден ден на Данчо, да ти е жив и здрав и много да те радва  Hug а на него специални целувки  Mr. Green Heart Eyes
Хайде сега да кажа , че и аз си имам рожденик  Mr. Green и мойто мило днес се е родило и кума ми днес се е родил, абе голямо напиване ще е  Crazy
хайде момичета не ги крийте положителните тестове ВАДЕТЕ ГИИИИИИ  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 5 566
Нелка, Жакиnbirthday  на вашите мъже, да са ви живи и здрави, да ви обичат и да бъдете много щастливи заедно!  newsm51

Катенце, честито сърчице, миличка!  Hug

Стефи, как си?  Heart Eyes

РадеHug

Алчо, вече те чакам!  Hug Heart Eyes Hug

Хубава седмица на всички! Прекрасно пожелание Надеждата, дано се сбъдне!  Praynig

# 24
  • Видин
  • Мнения: 961
Нелка, ха честито ти рожденник!
Да ти е жив и  здрав /и корав Wink/
   

# 25
  • Мнения: 69
Мили момичета! Дано Коледа да донесе на всички мноого приятни изненади , късмет и здраве! Аз съм в най-трепетното си очаване, защото точно сега ми мина овулацията! Силно се надявам на НГ да разбера щастлива новина! Тогава точно ще имаме троен празник с моето злато - НГ, РД и годишнина. Силно се моля Дядо Коледа да сбъдне моето желание и Коледното чудо да ме огрее с така жадуваното майчинство. Точно на Коледа ще бошуват всички "малки разбойници" в организма ми - хормони, яйцеклетки...... Пожелавам на всяка от вас - весело изкарване, много приятни емоции, много любов с хората около вас, да се сбъднат мечтите ви и най-вече здраве на всяка от вас и на семействата ви! От сърце!!! Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 285
Мама нани, мерси за прекрасната темичка Hug
Жаки, Честит Рожден ден на любимия ти. Много да се обичате и да се радвате един на друг още дълги години.
Александра- успокой се! Дано повече лелката ти не се появява скоро време.
Стискам палци да се похвалиш.
Бейби гърл- добре дошла  и скоро с бодра стъпка в отчетни!
Кате-честито ти сърчице!  bouquet Аз не съм ти го честитила все още. Много да си го пазиш и да прекараш най-прекрасните 9 месеца в живота си.
Аз си чакам да видим и моето сърчице, живот и здраве след 5 дни съм на преглед. Малко ми е притеснено, но си давам кураж,а и вие много ми помагате.
Нямам търпение да дойде срещичката ни на 27.
Алчо, ти къде се загуби?
Багне, как е бебока, миличка?
Целувки на всички и много двучертичкови тестчета.  bouquet Hug

# 27
  • Мнения: 1 165
И аз да се цопна в новата седмична темичка.
Нека да е много успешна и изпълнена само с хубави емоции.Коледното чудо да е станало при не чакащите,а на ловуващите-успехНа тези с лелки като мен-да я гонят по-бързо ии атака

# 28
  • Мнения: 282
Здравейте и от мен! Жаклин , ♥ KorNeliq ♥  да са ви живи и здрави момчетата и много да ви слушат  Wink
 baby@girl добре дошла и бързо "изстрелване" към отчетни!
Аз нещо се разболях  Sad някаква ужасна хрема, всеки мускул ме боли, и се чудя какво да пия, ако нещо е станало да не направя някоя беля. Пия Ефералган, Цитросепт и разбира се Фолиева киселина. Дано се размина само с това. НЕчакам към края на другата седмица. Толкова се надявам този път да не ми идва гадната вещица.
Момичета пожелавам на всяка от нас да се случи коледното чудо  EFP smile3504
 Hug ви всички!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Здрасти!
Може ли и аз да се шмугна при вас? Досега само наобикалях по мъничко тази част от форума и попоглеждах отстрани.

В момента ми закъснява с една седмица, нямам + на тестовете, но пък от малко повече от 7 дни имам една ужасна тежест в яйчниците, сега едва си седя на стола.
Не тая особени надежди, защото и миналия месец беше подобен, но с по-леки болчици, може би цикълът ми просто се "нормализира" (за него нормалното е да е непроследяем), след като спрях противозачатъчните.  Rolling Eyes
Както и да е... Най-много се надявам, ако ще ме боли нещо, поне да има смисъл, иначе да вземе да ми идва вече и да продължаваме нататък.

Общи условия

Активация на акаунт