ДЯДО КОЛЕДА ДОЙДЕ С ПОДАРЪЦИ ПРЕКРАСНИ-22.12.-28.12.

  • 8 827
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 807
Добро утро и от мен!

Галенце - тихичко честито  bouquet - всичко ще е наред - стискам палци!

Жаки - както винаги - страхотен пост! Hug

Добре дошли на новите попълнения - да не се задържате много тук! Wink

Момичета - пожелавам на всички хубави емоции, много усмивки и щастие по празниците!  santa2 Нека Коледа и Нова година донесат на всяка от нас най-чакания и желан подарък! Praynig

Аз се чувствам доста по-добре и НЯМА да пия антибиотик - много съм щастлива от този факт!  newsm44 Още имам лека температура, но има вероятност да я поддържам така и заради самата бременност! Иначе моите чертички вече са много ярки и имам някои симптомчета - така, че мисля че се получи! Praynig Още веднъж благодаря за подкрепата на всички ви!

Знам, че беше хубаво да изчакам поне първия преглед, но не мога да се сдържа: Mr. Green


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Пращам ви много бебеносни вирусчета!

# 61
  • Мнения: 69
здравейте милички много ви благодаря за стиснатите палци и хубавите пожелания .Ще се моля   Praynig всяка от вас през идната Нова Година да е със своята сбъдната мечта.Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Cloverмного  Hug Hug Hugмного ви обичам всички.
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!
Онова, за което мечтаем, рядко е между коледните подаръци...
Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас,
но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка...
Да я направим!
На Коледа стават чудеса...


l

# 62
  • София
  • Мнения: 561
Силви Hug Hug Hug много се радвам, че си по-добре!!!   bouquet  bouquet  bouquet
галя76  Hug Hug Hug Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте момичета  Hug
Дойде време и аз да се включа при вас. От Новата година ще започваме опити с моя мъж за второ бебче. Вече имам една малка принцеска на почти 2 години, но много искаме и второ детенце. Септември, направих спонтанен аборт в 6 г.с. и ми беше много мъчно. Надявам се следващия път всичко да бъде наред.
Искам на всички вас да пожелая много весело посрещане на Коледните празници и най-вече успешно бебеправене, а на нечакащите нека добрият Дядо Коледа да донесе дългоочакваната радост. Много  Hug и  Heart Eyes и не забравяйте на Коледа стават чудеса!!!

# 64
  • Мнения: 257
Здравейте и от мен!
Жаклин,много хубава рецепта,ще трябва всички ние да я пробваме Flutter
sofy,добре дошла при нас Hug
ssiillvvyy,аз нали ти казах,че няма да пиеш антибиотици.Много се радвам за теб Hug
На всички пожелавам весели празници!!!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Честито на всички с 2 чертички - лека и успешна!
На останалите - успех също!   bouquet

Пожелавам ви весели празници!


Аз днес пак се подлъгах да си правя тест и пак нищо, а продължава да си ме наболява. Мисля чак след празниците да посетя доктор, дано не се налага по-рано.

# 66
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ей, Жаки много положително ме зареди с тая "манджа" Hug.

Галя76, тихичко честито и чакам заедно с теб следващия преглед.

ssiillvvyy, да знаеш само колко се радвам. Да се пазиш ей, а аз ще ти стискам палци.

Соф, радвам се и за твоите добри резултати  Hug.

sofy, добре дошла и скоро да получиш мечтания подарък.

mama nani, дано наистина успеем с лова този път  Praynig.

Жени , пожелавам ти да получиш своето коледно чудо точно тази Коледа  Hug.

На всички изпращам много положителна енергия и пожелавам весела Коледа. Прегръщам ви!

# 67
  • Мнения: 879
Здравейте на всички!
Отдавна не се бях включвала в седмичната тема, но нещо не бях в настроение. Също така вчера се върнах от прекрасно прекаран уикенд с моя любим, и утре чакам да ми дойде МЦ. Тоя месец положихме доста усилия, и сега ще видим тия дни какво ще стане. Не съм си купила тест все още, но се надявам да ми се наложи!  EFP
Не знам кога съм била в Ову. ако изобщо е имало, но около 17 ден от началоо на цикъла, имах съвсем малко розово течение. то не може да се каже и течение, защото го забелязах само по тоалетната хартия. Нямам никакви симптоми на идващата лелка, само пъпките, които ми се получават. Обикновено ме болят гърдите и малко корема, постоянно ми се плаче и от най-малкото нещо и някой път от храна ми се повдига. Странното, че при мен това са признаци на лелката, а не знам ако съм .... , какви ще са....
успех на всички и стискам палци!!!  newsm10

# 68
  • Мнения: 285
Хей, бебе здравей,
зарадвах се като прочетох поста ти. Представям си каква радост ще е, ако видиш двете чертички точно на този свещен празник.
Най-искрено ти го пожелавам и ти стискам палци.
На всички момичета- много положителни емоции около наближаващата Коледа, а аз отивам и се захващам с приготовленията. Hug Hug Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 165
сникси мило и аз съм добре.Днес изгоних пистата лелка и ще започваме лова .Аз много много на чудеса не се надявам за това ще действаме  Grinning
Жаки страхотна рецепта,всеки трябва да я опита според мен Hug
Тай мила как е коремчето расте ли?
Изпращам една голяяяяма  Hug за всички

# 70
  • Мнения: 283
Здравейте мили момичета.С тъга се завръщам при вас,защото преди една седмица при мисед аборт загубих своето бебче.Няколко месеца ще трябва да изчакам преди да опитам отново.Пожелавам на всички момичета успешно забременяване,а на тези които са видели двете чертички мога да кажа много да се пазят и да знаят,че всяка болка е важна през бремеността.Имат ли и най-малки съмнения веднага да отиват на лекар.Целувки за всички.

# 71
  • Мнения: 1 001
desperation, съжалявам за това което ти се е случило Hug пожелавам ти скорошно възстановяване и след това щастието за което жадуваш Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 701
Тъй дългоочакваният подарък от Дядо Коледа май няма да го получа!  smile3518
Днес се сдобих с МЦ, който се надявах да ме пропусне в следващите девет месеца...  Weary

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
baby@girl, не тъгувай на Коледа, събирай сили за следващия месец. Нова Година, нов късмет - дано твоят е бебенце!  Grinning

# 74
  • Мнения: 568
Весела Коледа, момичета!!!
Пожелавам ви да си изкарате весело на празника и да изтеглите най-хубавите късметчета от баницата, и най-вече двучертичковото  Mr. Green
На нас с мъжо миналата година ни се паднаха "нова работа", "жилище" и "бебе". С първите две се сдобихме, ама за последното още работим... , но до края на годината има още време... знае ли човек  Joy

Общи условия

Активация на акаунт