Родители, дали болните си деца за отглеждане - тема 3

  • 43 419
  • 498
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 572
Искам да споделя с вас най новата ни способност и радост в къщи!
Наталия се изправи сама вечерта на 26.12.2008г. докато си играеше в кошарата си и вече не си се седяло по дупе, а сега с всяка минута става все по уверена в себе си и не иска да седне на земята!
Целувки на всички!

# 16
  • Мнения: 123
      Злати това е много хубаво , може би в скоро време ще си имаш една пъргавелка , която няма да се спира за миг и ще крачи уверено.
      Привет момичета!!! Hug Hug Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 114
Това е страхотна новина, Злати! Сега със сигурност усилено ще практикува новото си умение.  Grinning

# 18
  • Мнения: 30
Здравейте,момичета ! newsm51
зА МНОГО ГОДИНИ ! Tada
Виждам,4е никои не пише..... smile3518

Искам да пожелая на всички тук,ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,ЛЮБОВ,РАЗБРАТЕЛСТВО И МНОГО СБЪДНАТИ ВЪЛШЕБСТВА....ДОРИ НАЙ-НЕВЕРОЯТНИТЕ ЖЕЛАНИЯ ! newsm51 smile3525 Two Hearts  love001 hug spoko

Да се похваля за нещо,от късметите в баницата.....на моят малък специален мъж се падна ЗДРАВЕ,дано тези т.н."суеверия" да са поне малко вярни. newsm53

На коледа запалих една свещ за всички специални деца тук и тези които вече не са телом между нас....тази свещ е от кръщенето на нашата малка човечка(както обичам да и викам),попа който я кръсти каза да я паля ...на специални случаи.....(и аз се кръстих тогава,Ели ще разбере какво значи това за мен...  )

ЦЕЛУВКИ ОТ мен и близнаците  smile3503  love001 hug spoko newsm04

# 19
  • Мнения: 869
За много години на всички и дано през новата 2009 година да имаме само полужителни емоции.Обичам ви

# 20
  • Мнения: 572
За много години на всички много целувки! и а КЪСМЕТ, както казвам моя мъж, на Титаник всички са били здрави но не са имали късмет!
хихихихик
Целувки

# 21
  • Мнения: 123
     ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА , СКЪПИ МОИ !!!
     ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОТ СЪРЦЕ МНОГО ЗДРАВЕ , ЛИЧНО ЩАСТИЕ , МНОГО СИЛИ И КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА !!!
     НЕКА ЛОШОТО ЗА ВИНАГИ ДА НИ ЗАБРАВИ !!!
     И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ  , ЧЕ НАДЕЖДАТА ОСТАВА ПОСЛЕДНА !!!
     ПРЕГРЪЩАМ ВИ СИЛНО - МОЯТА УПОРА В НАЙ- ТЕЖИТЕ МИ МОМЕНТИ !!!

# 22
  • Мнения: 869
Да подбутна малко Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 123
Здравейте скъпи мои !!!
Как сте? Нещо съм напрегната тези дни , още нямам резултати от изследванията в София , а вече ще станат 2 месеца , тези хора знаят ли  как преживяваме .
Пише как сте , нали сме си приятелки по съдба.Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 869
Миличка,силно се надявам заболяванията на малкото ангелче да не са били генетични и повече да няма за какво да се притеснявате.Ти и твоя съпруг трябва да гледате напред и само напред.Целувки

# 25
  • Мнения: 123
Здравейте мили мои !!! Току що се свързах с докторите в София и според направените изследвания проблемът не е генетичен. На нас също няма да правят някакви допълнителни генетични изследвания , защото нямало предпоставка за това , но естествено при следваща бременност трябва задължително да направя всички изследвания в София. Поне малко успокоение. Дано вече да вървим само напред !!!
Прегръщам Ви всички  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 123
Еla 79 ,  благодаря ти !!! Hug Hug Hug те силно и дай Боже при Вас всичко да бъде наред!!!
Приятен ден на всички!!!

# 27
  • Мнения: 572
Здравейте,
eva79, надявам се вече да си малко по спокойна!
Сега искам пак да споделям, тука е много студено  ама не защото имало криза на газта а защото в новата кооперация в която живеем сме само 2 апартамента и парното се ползва само от нас! Много ме е яд
Защото съм на 6 етаж а над мен няма никой и целия въздух идва в нашите тръби на парното и се превърнах в парнаджия! Ходя от стая на стая да обезвъздошавам ама какво от това като на другия ден пак трябва за да са топли радиаторите! За пореден път се убеждавам че нашата мола страна е само за напускане. А днес слушам по новините в Германия на всяко семейство щели да отпуснат по 2500 Евро за да си купели нова кола ако  си продадат старата за метал. А нашата кола седи  от пред и не пали защото и е студено и има свое мнение!
Ма ле как си изливам яда , ама ако на вас не го  напиша на кой!
Мисля да се разходя утре с малката до центъра за да седим малко на топло на аванта при прабаба а и тя ще се зарадва.
А Наталия междувременно вече освен че се изправя и лази, не иска да седи а да ходи, аз бях една седмица на диета за да се подготвя за разходките из апартамента докато ме ползва за дръжка.
Айде стига толкоз,че да не ви е много байгън от мен!
 

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 22:28 от meyz i bebeati

# 28
  • София
  • Мнения: 3 114
Злати, разтопи ми сърцето тази снимка Hug! Прекрасна е Наталия, а таткото....направо е примрял от щастие. Да сте живи и здрави с такава радост вкъщи!

Един поздрав от мен Wink:



Ева79, радвам се на добрите резултати! Hug Желая ви през Новата година да гледате позитивно напред и дай боже след болката да ви се усмихне щастието!

# 29
  • Мнения: 572
sweetkids_mama,   newsm78 аз съм с Нати на снимката,  хихихик дано не си ме помислила за мъжа ми  ХАХАХАААК
найде мами дайте снимки на бебоците:)

Общи условия

Активация на акаунт