Синдром на Даун /или за нашите Слънчеви Деца/ - 7

  • 57 638
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 588
Alexa-smile, стискам палци операцията да мине леко и Ачето да се възстанови бързо!  Hug

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 630
alexa-smile, ще ви стискаме палци. Утре е богоявление и казват, че небето се отваряло и каквото си пожелаем тази нощ се изпълнява. Ще се моля за вас.

Направих албумче със снимки от последния месец, можете да ги разгледате тук:
http://www.limena.snimka.bg/album.php?album_id=326549

# 77
  • Мнения: 343
alexa-smile - Стискам палци, но някак си съм вътрешно спокойна, че всичко ще мине добре. Знам, че звучи глупаво, но нещо като шесто чувство. Все пак на 7-ми стискам палци цял ден за младия юнак!

# 78
  • Мнения: 343
milenavita - Сега разгледах снимките на дечицата ти - от тях лъха много щастие!А Лизето е станала още по-красива, не мога да и се нарадвам! Ерик пък има същата шапка като Момчил! Малко ви заблазявам, толкова деца накуп Embarassed.Сигурно не ти е леко, но за Лизето мисля не съществува проблема с интеграцията. Като си помисля, че тук Момчил не вижда деца на живо месеци наред Sad

# 79
  • Мнения: 46
стискаме палци и ние за Ачето  Hug  Hug

# 80
  • Мнения: 138
Alexa-smile ,Желаем на Ачето много  късмет,Бързо възтановяване след операцията и благополучно завръщане в къщи от там нататък само здраве и да се хвалите  с хубави неща! Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 6
Alexa-smile Кураж!Нека това е последното изпитание в живота ви!От занапред късмет и радост в о4ите.Аз сам от Бургас но от 15 години не живея там.

# 82
  • Мнения: 6
Сара,може би с те4ение на времето болката да понамалее но....не мисля.4е има някой който може да забрави детето си.Умишлено не пиша пове4е за себе си за да не притесня някой които в момента не му е до това.И целувки на малката Адела.

# 83
  • Мнения: 343
Здравейте!
milenavita - преди малко показах снимките на дечицата ти на Момчил, който беснееше в хола и той замлъкна, успокои се и ги гледаше с възхита. Като стигнахме до последната и му казах, че Лизето отива да спи като него Wink той и изпрати въздушна целувка Laughing. Надявам се да го запознаем скоро.
Rosica32 - съгласна съм с теб, че няма майка, която да може да забрави детето си . Но може би ако споделиш спомените си, най-вече хубавите с нея ще ти олекне. Тук споделяме радости и болки, не се притеснявай, че ще ни натъжиш...Сред нас има и други мами, които са губили деца...Случайно в yahoo попаднах на информация, че е починал големия си на Джон Траволта,до колкото разбрах от пристъп на епилепсия,но и той е бил  с увреждане...Джон Траволта, който мисля е символ на мъжественост и твърдост не само за мен, е в дълбока депресия и не се показва пред света. Много ми стана мъчно и за него...Щом толкова известни и богати хора не могат да преборят природата какво остава за нас...

# 84
  • Мнения: 604
Честита Нова Година, мили приятели! Пожелавам на всички ви ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, ТЪРПЕНИЕ, МЪДРОСТ и СПОКОЙСТВИЕ! Peace

Мамо Ани да е жива и здрава рожденичко-именничката, да расте усмихнато, уверено и слънчево дете  Hug

Росица 32, да почива в мир дъщеричката ти  Praynig Много кураж и вяра, прегръщам те и споделям мъката ти.

Алекса, стискам палци и се моля всичко да мине бързо и безпроблемно и малкия герой бързо да се възстанови, а вие да забравите изпитанието. Peace Hug Heart Eyes

Хела, Мария, Ирикар, Миленавита, при първия удобен случай ще разгледам снимките и клипчетата. Много топло ми стана от празничните ви разкази /като изключим това, че Момо е пострадал, нямам представа как бих реагирала при подобна ситуация/.

Ние също изкарахме чудесно, бяхме в село Добърско,за съжаление нямаше други дечица, но пък  Маги се държа чудесно, забавлявахме се, правихме снежен човек, ходихме и на басейн, само детските филмчета й липсваха. Сега никак не й се ходи на училище, но не се противи прекалено  Crazy

Успешна година, вярвам, че ще е по-добра и щастлива от предишната   bouquet
Поздрави на всички и пълен напред!

# 85
  • Мнения: 384
Alexa-smile, стискам палци за операцията на твоето момченце
Отдавна , не бях влизала във вашата тема Embarassed, а точно вие ми помогнахте преди време когато бях бременна и се предполагаше , че синът ми ще има СД.
Плами има трета братовчедка със СД и много обичат да си играят заедно когато сме си в БГ.
Разгледах доста снимки, много са пораснали дечицата, да са ви живи и здрави и много   love001от мен и Плами

# 86
  • Мнения: 384
Честит имен ден на всички празнуващи днес и на всички  носещи  прекрасното име Иван!  newsm51
Да са живи и здрави и бог да ги пази ! smile3525
Целувки от мен и Христослава !  lovekiss lovekiss lovekiss
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 87
  • Мнения: 343
Здравейте, приятели!

Аз отново пиша от Бургас. Днес тръгнахме за София, защото утре трябваше да ни приемат, но по пътя ни се обадиха, че отлагат операцията и ще ни приемат във вторник - 13.01. Та.. върнахме се обратно.
Искам да благодаря на всички вас за подкрепата и куража, който ми давате. За мен това е много важно! Вие наистина ми давате сили, а и това, че толкова хора мислят и се молят за нашето бебче .. става ми по-леко..

...Умишлено не пиша пове4е за себе си за да не притесня някой които в момента не му е до това..

Роси, не се притеснявай - ако имаш нужда - просто пиши!

Миленавита, снимките ви са толкова положителни.. чак ви завиждам Wink /съвсем благородно/  Heart Eyes

Вивия, честит празник!!! Много здраве, любов и хармания на теб и всички около теб!

А сега отивам да разопаковам багажа.
Целувки на всички големи, малки и още по-малки  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 343
Успях да кача няколко снимки на бебе Аче:

http://www.alexasmile.snimka.bg/album.php?album_id=327286

# 89
  • Мнения: 521
Вивия, мила,честит имен ден!
Много здраве ти пожелавам ,и много прекрасни моменти с любимите ти хора!
Винаги бъди така лъчезарна и слънчева!
Прегръдки!

Алекса,пу-пу на Ачето!Чаровник!
Стискам ви палци!Всичко ще се нареди!

Общи условия

Активация на акаунт