104та немска: Гер ап У, гер ап У

  • 14 389
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 521
За много години, дружина! Бъдете здрави, усмихнати, винаги оптимистични и големи късметлийки. Всичките до една!  bouquet


Ели, дребните бяха на бабино отглеждане - и Хасан е хора, и то иска почине Laughing Wink

# 226
  • Немция
  • Мнения: 6 942
Да е здрава и спорна Новата 2009 Година- за всички ни!

Късметите не ни пропуснаха на нас с мъжа ми(нали само двамата си ги теглихме вчера)- на кой "лежачка", на кой "здраве" или "бебе" Wink... дано наистина е късметлийска годината. Иначе самото новогодишно празненство не беше нищо особено- уж отидохме с компания да се веселим на ресторант-дискотека, но очаквах определено повече от вечерта. 

Сърфи и Мистик, прелестни дами сте! Както и мъжете ви! Mr. Green

Мърморанке, голям караконджул си! 4 филма си изгледала... CrazyЯвно си голям филмоман. Аз повече от един не мога догледам, писва ми. И на 20 портокала не мога да им видя сметката. Laughing

Мата, не ви е срам- +12 градуса! Аз на 1-ви през нощта много се намръзнах, явно съм отвикнала на минусовите температури- все пак миналата зима тук беше доста мека.

Бискара, учудвам се , като те чета , че Банско било празно в навечерието на празниците.
Е, предполагам, вие не сте имали нищо против да покарате ски на спокойствие.

# 227
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, аз също по принцип не гледам много много филми, повече сериали предпочитам, от тези, американски тип, ама вчера реших да си наваксам с поне някои филми, дето все се заричам, че ще ги гледам, и все не ми остава време за това. Сега изгледах и Кошмарът преди Коледа, а довечера ще офертирам нашите за Омагьосана, защото майка ми иска да го гледа, аз съм го гледала сигурно десет пъти, но го обожавам и бих го гледала пак с удоволствие. Simple Smile И ако кажа още веднъж "гледам", в този пост, ще ми е за пръв път, честно. Simple Smile

Много готини снимки. Simple Smile

# 228
  • Мнения: 508
Честита Нова Година Hug
Да сте 3драви и щастливи.
Мисти, Сърфи, чудесни сте. Даже малко 3авиждам, като ви гледам как си пра3нувате. При нас на село се пра3нува селската Mr. Green, ама готино си беше. Малкото дете спа послушно почти цялата нощ.
Голямата кака си тръгна днес 3а БГ. Не съм спряла да плача. Много ми мъчно. Дано никога да не се ра3деляте с децата си.

# 229
  • Мнения: 638
Честита Нова Година!
perla и на мен ми е адски мъчно и поплаквам ,защото преди 2 часа изпратих родителите си за БГГолямо моми4е съм ама хей на!
Сърфи и Мистик,добре изглеждате! Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 178
Новата година я посрещнах в леглото по пижама с компютъра и малките ми спящи мъже (ако някой е обърнал фнимание поста ми е писан 20 минути след настъпването на новата година) Иzпих един Diesel и до четири сутрината гледах Californication (Дейвид Духовни е върха). Децата ме събудиха в осем сутринта. За първи път "праzнувам" по тоz начин, но ми беше добре.
Мърморанке, след като ти харесва "Наистина любов" препоръчвам "Feast of Love".
Мато, ти пак утрепа рибата, какви са теzи манджи букеронес и пулпо, пращай скаридите насам и нещо zа преглъщане  Mr. Green и да са zавиваш, че да не настинеш.

# 231
  • Мнения: 2 658
За много години, момичета. Нека новата 2009та ви донесе zдраве, късмет, пари и ... каквото си пожелаете.
Ние бяхме на гости zа три дни блиzо до Фулда, малката беше най послушното дете, не очаквах даже. Иzкархме екстра, само сняг ми липсваше.
Сега гмур отново в обикновеното ежедневие.. Винаги като минат тия праzници ми остава едно такова.. де да zнам, носталгично чувство. Към отминалото време ли, какво ли.. Абе кофти с две думи.. Както и да е..

# 232
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз отчитам като голям късмет факта, че съм родена в края на Януари - така хем не ми се сливат празниците - Коледа, Нова година и рожденния ден, хем след като мине Декември и за повечето хора е кофти връщането към действителността, аз имам още един голям празник, който да очаквам.

Котарана - мерси, ще го видя. Simple Smile

Сега ме мъчи жестоко главоболие, та ще си лягам. Дано да успея да заспя, може да изпия още един аналгин, днес пих, ама беше отдавна. Утре майка ми ще ме събуди рано, защото съм на лекар. После на пазар.

А в понеделник сигурно се прибирам в София.

# 233
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
Честита Нова Година!
Искам да ви попитам какво е мнението за Аптамила и Лактана Био в Германия. Коя марка се смята за по-добра при вас.

# 234
  • Мнения: 1 335

 Лактана Био се смята за по-добра.

# 235
  • Мнения: 2 567
За много години на всички! На Сърфи пожеланието за здрави деца и послушни мъже много ми хареса, присъединявам се към него Laughing
Толкова много късмети теглих по време на празниците, че вече едва ли има нещо, което да не ми се е паднало. Не преядох и препих, чувствах се супер с много гости от БГ Hug

# 236
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честита нова година, момичета Hug Heart Eyesжелая ви много 3драве и кьсмет  Hug Hug Hug
наминавам, 3ащото имам нужда от помощ....не мога да открия какво о3начава Morbus Meulengracht...освен дисковата херния половинката има и това Confused....някой може ли да ми помогне...не успях да намеря нищо в нета, освен в Wikipedia-ta, написали са диагно3ата само на немски, a a3 да си го прочета на бг ( данке,  pazza  Hug Heart Eyes )...благодаря много предварително   bouquet Hug Heart Eyes...


намерих го,  момичета, на англ.....благодаря   Hug Heart Eyes....

Gilbert's syndrome (pr. Zhil-bear), often shortened to the acronym GS, is the most common hereditary cause of increased bilirubin, and is found in up to 5% of the population. The main symptom is otherwise harmless jaundice which does not require treatment, caused by elevated levels of unconjugated bilirubin in the bloodstream (hyperbilirubinemia).

Синдромът на Гилберт е най-често срещаната наследствена причина за увеличен билирубин,която се среща у 5% у световното население. !!!Главният симптом е безобидна жълтеница,която не изисква лечение и е породена от завишените стойности на общия билирубин в кръвта.


Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 14:19 от amei

# 237
  • Мнения: 489
Честита Нова 2009 Година! Желая на всички ви здраве, късмет и любов!

Ще ви навестявам по-често за в бъдеще и се надявам да помагате с опита си, че много въпроси изникват напоследък относно бременността, раждането и гледането на бебе.  Wink Радвам се, че има доста майки с мъници тук. Бях писала преди, но беше отдавна - живеем в Мюлхайм, близо до Есен. Има ли някой друг в този район?

 Hug Heart Eyes

# 238
  • Немция
  • Мнения: 6 942
Мисис Т,. аз съм наблизо до Есен- на 12 км от центъра на града- откъм северната му част.
Така че има някой наблизо- може и среща да уредим някой ден.

Деси, не се отдавай на меланхолични настроения- по-скоро не ги допускай до себе си.
Аз пък тази Нова година нямах истинско празнично настроение. В очакане съм на пролетта, че все ми е студено, а дават следващата седмица още по-голямо застудяване. Доста ще трябва да почакам, докато цъфнат дърветата. Wink
Taка че, Мата, стой си в Испанията на +12 градуса... Mr. Green

# 239
  • Мнения: 1 335
бибитке, ти голям оптимизъм вкара в темата. Пролет ти се иска Wink. На мен пък направо лято  Blush. Но има доста да почакам,де.

Хора, тук вали сняг и трупа ли трупа. Очаквам значителна снежна покривка. А ние трябва да пътуваме на обратно към Мюнхен.

Много хубави снимки на сърфи и мистик.

Общи условия

Активация на акаунт