360 градусови панорамни снимки на новогодишната украса във Варна

  • 3 339
  • 49
  •   1
Отговори
няколко 360 градусови панорамни снимки на новогодишната украса във Варна
(могат да се пращат като поздравителни картички)

http://www.webdesignvarna.com/cards/

# 1
  • Мнения: 5 710
Много е хубаво!

# 2
  • Мнения: 11 747
Яки са снимките!  Peace На живо е по- ефектна украсата.

# 3
  • Мнения: 2 018
Поне украса направи кмета.

# 4
  • Мнения: 3 405
Снощи направихме почетна обиколка с кола и пеша, за да разгледаме украсата. Страхотна е.
Хубаво е да се види цялата украса на живо Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 363
блазя ви, варненци... много е красиво!

# 6
  • Мнения: 1 554
мдаа,красиво е Flutter

# 7
  • Мнения: 1 447
Много са красиви,благородно завиждам на Варненци за прекрасната украса.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чуден ни е града , от година на година все по-добре става.

# 9
Малко коледни панорамни снимки на новогодишната украса и  от Пловдив,за да не останем по-назад от  Варна . Heart Eyes













Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 20:07 от пловдивчанка

# 10
Малко коледни панорамни снимки на новогодишната украса и  от Пловдив,за да не останем по-назад от  Варна . Heart Eyes

и все още сте назад Simple Smile твоите не са панорамни и съвсем не са 360 градусови Simple Smile
пробвай да се "повъртиш" в снимките чрез мишката и ще видиш разликата  Peace

http://www.webdesignvarna.com/cards/write.php?item=2

# 11
Малко коледни панорамни снимки на новогодишната украса и  от Пловдив,за да не останем по-назад от  Варна . Heart Eyes

и все още сте назад Simple Smile твоите не са панорамни и съвсем не са 360 градусови Simple Smile
пробвай да се "повъртиш" в снимките чрез мишката и ще видиш разликата  Peace

http://www.webdesignvarna.com/cards/write.php?item=2


Пловдивските са  почти  0 градусови,затова  не могат да се връткат. Joy Joy

R.S.feipdev,много добре видях разликите, ръцнах   на всички стрелки -мрелки  на   снимките ,евала на варненчани,тотално се изкефих  на  сайта  Grinning

# 12
  • Мнения: 2 030
Вчера само бегло погледнах варненските снимки, но бързах и не видях, че са панорамни. Не знаех, че трябва да въртя с мишката и стрелките. Дори на пръв поглед ми се сториха бледи, след като наживо всеки ден минавам край тази ПРЕКРАСНА украса. Чакам да падне и във Варна първия сняг и ще е още по-хубаво.
На Пловдив също ми хареса украсата. 

# 13
  • Мнения: 11 747
То във Варна ще пада ли сняг?  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Мен пък ме заболя главата и ми се зави свят да ги връткам тези панорамни снимки ooooh! Наживо е100 пъти по-хубаво Grinning

# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
снимките са страхотни!!!
кой сега е номер едно  Party Party Party

# 16
  • Мнения: 4 187
Хубави са снимките, украсата невероятна. Пловдивчани, постарали сте се, чудесна украса Hug, но нас може да ни наричате Варненци  Grinning.

# 17
  • Мнения: 378
Всяка година е хубаво украсена,но тази кмета се е изгивизил много евала smile3501,на живо е по хубаво.

# 18
  • Мнения: 4 678
Украсата е супер PeaceВидях я Hug

# 19
  • Мнения: 4 585
Много важно. Украса. Натруфено.
Е, да, ама без сняг каква Коледа ще е?
А сняг ще видите през крив макарон. Фръц.

# 20
  • Мнения: 202
"На гол задн.. , чифте пищови",  както е казал народа. И аз сам варненка, ама..........., какво като е украсено? Хората са бедни. Харчи Ви Киро парите, а вие му се радвате!

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 19:06 от 813

# 21
  • Мнения: 1 517
Много важно. Украса. Натруфено.
Е, да, ама без сняг каква Коледа ще е?
А сняг ще видите през крив макарон. Фръц.

Казала лицицата за гроздето, щото не могла да го стигне  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 585
При нас крушките са по-малко, но снегът се сменява сяка вечер с чистак нов.
Многото украса не означава непременно естетика. Означава много. Wink

# 23
  • Мнения: 1 517
Е хубу де. При нас идва снегът след Нова Година. Но украсата наистина е хубава. Поне на мен ми харесва.

# 24
  • Мнения: 3 405
Многото украса не означава непременно естетика. Означава много. Wink

Украсата не е много. Точно си е. И е страхотна. Ела и виж Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Честно да ви кажа...предпочитам украса без сняг...естествено ще се зарадвам на 2-3 дни красив бял сняг...ще стане още по-красиво, но само толкова...така без сняг си ми е екстра Peace ... а и с украса е някак си по-уютна Коледата  Crazy
харесва ми украсата много...и аз смятам, че от година на година градът ни става все по-хубав и по-хубав...

# 26
  • Мнения: 4 585
Добре де, признавам, че става въпрос за киселото грозде. Делтовица е овенче,
аз съм теле, /чува се тракане на рогите/. Обаче сняг заваля при нас.
А при вас не е. Всички сме били във Варна, всички сме завършили МЕИ-то.
Който не е приет там, е завършил ВИНС-а.
И вашите приказки за снега са за киселото грозде, пък.

# 27
  • Мнения: 4 678
Честно да ви кажа...предпочитам украса без сняг...естествено ще се зарадвам на 2-3 дни красив бял сняг...ще стане още по-красиво, но само толкова...така без сняг си ми е екстра Peace ... а и с украса е някак си по-уютна Коледата  Crazy
харесва ми украсата много...и аз смятам, че от година на година градът ни става все по-хубав и по-хубав...
Само който не е виждал зима във Варна..с преспи по 3 метра и вятър ..да не говорим ooooh!..може да мечтае за сняг край морето Peace..хубаво е да има..но..важно е настроението Hug..а то е супер Grinning

# 28
  • Мнения: 4 187
Завиждам ви за снега, искам да завали поне за малко. Заменям малко крушки , за две, три снежни топки  Mr. Green!

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 10:18 от star

# 29
  • Мнения: 4 585
За вятъра си прав. 4години на Брегалница ми стигат. Веднъж ми грабна чертежите от ръцете, та ги коних до квартал Ален мак. Една година живях на Дружба, една сутрин се събудих с мисълта за артилерийски стрелби. Ходих на брега да гледам какво се казва вълни и как дънят о брега. Ужас някакъв, примесен с възторг. Земята се разтърсва и водата заминава нагоре.  Shocked

# 30
  • Мнения: 4 753
В тази тема съм 100% на мнението на Вълкът с дълъг ник... Предпочитам снежна Коледа пред кичозна Коледа.... 

# 31
  • York
  • Мнения: 826
То е ясно. Сняг и тази Коледа няма да има.  Ще чакаме март  Mr. Green
Украсата е красива. Не мисля, че е кичозно. Може да е помпозно, но не и кичозно  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 517
Всички сме били във Варна, всички сме завършили МЕИ-то.
Който не е приет там, е завършил ВИНС-а.

К'во против имаш винсаджиите, бре?  #2gunfire
А както казва Поци снегът тук е малко и за кратко, но запомнящ се. Няма мека, снежна зима, като в планината. Само няколко дни са, обикновено в началото на януари, но...  #Crazy Няма да забравя миналата година как се пирбирахме от работа от Суворово до Варна на 2 януари. Беше като във филм на ужасите.

Както и да е. Искрено завиждам за снега - тихо падащ на едри снежинки. Без вятър, само сняг...

# 33
  • Мнения: 4 585
Делтовице, тая закачка с винсаджийките е от как свят светува.
В случая попадението бе абсолютно случайно.  hahaha винсаджийка.

# 34
  • Мнения: 4 678
Всички сме били във Варна, всички сме завършили МЕИ-то.
Който не е приет там, е завършил ВИНС-а.

К'во против имаш винсаджиите, бре?  #2gunfire
А както казва Поци снегът тук е малко и за кратко, но запомнящ се. Няма мека, снежна зима, като в планината. Само няколко дни са, обикновено в началото на януари, но...  #Crazy Няма да забравя миналата година как се пирбирахме от работа от Суворово до Варна на 2 януари. Беше като във филм на ужасите.

Както и да е. Искрено завиждам за снега - тихо падащ на едри снежинки. Без вятър, само сняг...
..Аз съм така...живея подбалкана..и зимите са с много сняг и без вятър...но няма зими като във Варна...ад Peace

# 35
  • Мнения: 1 517
Делтовице, тая закачка с винсаджийките е от как свят светува.
В случая попадението бе абсолютно случайно.  hahaha винсаджийка.

Знам, че е стара, колкото света. Навремето ВИНС-а беше последното място, където мсятах да кандидатствам. Но така се стекоха обстоятелствата. Не беше лошо де  Mr. Green

Колкото до украсата: някои се изказаха, че това са грешни пари. Защо? Аз пък нямам нищо против част от парите ми да отиват за такива неща.

# 36
  • Мнения: 4 585
При нас заваля и побеля, а също и клончетата на дърветата, всяко едно е бяло.
И даже бодливата тел на оградите е побеляла. Поци, ако не е тайна, къде е това, в подбалкана.
Вълчо, и аз така гледах баба ми  Flowers Rose като месеше, напомни ми за моменти от детството ми.
А навън наистина е приказка, ето това се вижда от прозореца

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 23:43 от Вълкът с дълъг ник

# 37
  • Мнения: 4 678
 Joy Joy Joy..абе вижте си семействата ,,,,бе..........метеоролози..празника е в сърцата,,,,,не на двора Joy Joy
..тоз сняг утре няма да го има......ама...горките хора..кво ли правят на южното полукълбо  Mr. Green..красиво е,да,че скрива боклуците Joy..пък е и украса..без пари Joy

# 38
  • Мнения: 4 585
Аз съм сам в къщи, 5. Празнувам с вас.

# 39
  • Мнения: 4 678
Наздраве......... тогава Hug

# 40
  • Мнения: 4 585
Наздраве!

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вълк, ако искаш да знаеш, в момента във Варна вали сняг.

Украсата е невероятна, днес се разхождахме с майка ми по центъра, страхотно е. Аз миналата година не успях да ида да видя, но тази не пропуснах, нямам думи колко е красиво. Нито София, нито Пловдив, да не говорим за Бургаските кораби могат да се сравняват с варненската украса. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 585
Е, то е логично, нали Варна бил най-добрия град за живеене в България. Честито ви сняг.
И украсата да му е най. Фукли.

# 43
  • Мнения: 5 370
Блазе ви за украсата!!! Хубав град е Варна, и аз съм привърженик.(сега разбирам защо моят мъж често-често ходи командировки натам). Crazy

# 44
  • Мнения: 11 747
Къде го видяхте тоя сняг бе хораааааа?? Или аз живея другаде, в друга Варна?!  Confused

# 45
  • Мнения: 2 030
В Новогодишната нощ зарята във Варна ще се управлява софтуерно - от компютър. Вчера го прочетох в притурката на "24 часа".
И аз искам сняг. *****

# 46
  • Мнения: 11 747
О, фоерверките от Максуда са неуправляеми и неконтролируеми, също и безкрайни....

# 47
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Аз пък не обичам снега във Варна. Силен вятър и навявания  cold. Миналата година ни напълни климатика догоре Crazy Не, благодаря Stop

# 48
  • Мнения: 3 971
Аз сняг не виждам, но във Владиславово накрая имало малко Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 517
Имаше подобие на сняг във Варна. Сега пече слънце Grinning

Весела Коледа на всички!!! И много усмивки.
[/i][/b]

Общи условия

Активация на акаунт