Щъркели през ЯНУАРИ ще долетят, с радост голяма те ще ни дарят!

  • 16 553
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Айде и аз да се запиша

# 16
  • Мнения: 2 880
Хайде и аз тук!

Честит малък мъж на Биляна! Жив и здрав да е!   bouquet

Аз днес ходих на запис на тоновете. Според лекарката е перфектен!  Party Следващият е на 30. 12. Сега се връщам назад да изчета края на старата тема.  Wink

# 17
  • Мнения: 857
Честито момченце на Биляна! Да е много много здрав и много да ги радва.
Моят пъп също изскочи  Laughing и вече съм картинка от всякъде.
Днес взех направлението за хоспитализация от ЖК и ще гледам да стегна багажа в следващите дни, макар че бебето е голямо и вероятно ще е секцио.
Михаела добре дошла при нас - още малко остана   bouquet

# 18
  • Мнения: 147
Честит малък мъж, Биляна  Heart Eyes!!! Да расте здрав и много да ви радва  Hug

Честита ни нова темичка, нека е пълна с хубави новини и да останат повече бебета за януари Wink

# 19
  • Мнения: 429
Честит мъж на Биляна! Да расте и да ви радва  Hug
Мила, ако знаеш колко се радвам, че ще сте заедно с Виктор за празниците ( а на теб не ти се вярваше)  Hug Ама и той голям красавец- пу пу . На първите снимки, още в кувиоза какво малко мишле е, а след това си личи , че е порастнал малък красавец!
Данче, хубава разходка си си направила  Hug
Аз съм си все така...седя и чакам, хем ме е страх, хем искам вече да гушкам бебка!
А и нещо не съм в час...тази седмица два недопечени сладкиша направих  #2gunfire не ми се беше случвало от години... newsm78

# 20
  • Мнения: X
Запис и от мен в новата тема:) Само хубави новини да има:) Моят пъп е изпъкнал навън, но е съвсем различен от първата ми бременност, много странно....

# 21
  • Мнения: 7
Честит Георги и честит Виктор на двете мами  Heart Eyes Heart Eyes
Момичета Simple Smile със слушането на тоновете днес се оказа, че имам леки контракции, но аз не ги усещам  newsm78  Mr. Green Mr. Green
Моят пъп също навън  Laughing
Мисля, че аз ще защитя честта на януарската тема/форум  Mr. Green Mr. Green Mr. Green все пак ще махаме конци на 03.01 ...
емски не откачай  Stop понякога се бутка много бавно, друг път се бунтува много бързо и на едно място, после пък хълца...спокойно Simple Smile както казват в една реклама "не се вкарвай в нек`ви филми, пич"  Mr. Green Mr. Green
Я кажете какви бройки си взехте от дрешките ?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета,
Да се запиша в новата тема, да донесе само хубави новини, както беше предната Praynig
В тоз и дух- честит син на мама Биляна- много щастливи мигове пожелавам на цялото семейство   bouquet
Кокосче- радвам се, че по празниците ще си бъдете вкъщи с бебчо, а другото ще го наредите Hug
Иначе аз днес бях до доктора, тоновете на бебка са много добри, ама се оказва, че май още не й се излиза- въпреки нерегупярните ми контракции, нямам още никакво разкритие и поне до Нова година ще съм си две в едно, а пък май и след това. Сега на 29 пак ще ходя на запис на тоновете, и ако все пак ми изтекат водите или започнат болките да са регулярни да се обадя, но аз се поуспокоих, че поне празниците поже би ще си ги изкарам вкъщи, особено ако не се натоварвам. Говорихме с лекаря евнтуално ако се наложи да ми се слага и упойка, това също ме поуспокой.
Хубава вечер от мен на всички и целувки Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 442
Билянка, честита ти радост!   bouquet

Момичета възможно ли е за 2-3 дни да съм качила 5кг?? Направо се втрещих като се качих на кантара. Вярно е, че пишкам съвсем малко, ама да задържа 5 кила вода.... newsm78 Знаете ли някакво чайче, което да действа диуретично, че съм се подула отвякъде?  Praynig Четох за някакво билково лекарство Неуренал, ама така на своя глава май не смея....Ще ходя на тонове в петък, но до тогава все пак има 3 дни. ....Вие обаждате ли се на лекарите си по всяко време? Мен ми е малко неудобно да си хабя патроните за по-незначителни неща...ама де да знае човек. 

# 24
  • Мнения: 180
Запис и да продължавам с приготовленията за посрещането на беболини Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Kalimbi,  а на един и същ кантар се тегли? Не знам за теб, но аз може и да го постигна... Вчера мъжо ме води в "Романса"...и да не повярвате, аз наистина се дърпах...но пък се замислих от другия месец кога ще ни остане време да излизаме така...Не знам баба как ще се оправя с 2 деца hahaha Че тази вечер пък ще излизаме с колегите на Мартин...пълна програма.
Мойто човече пък е толкова активно. Аз се и радвам де Wink
А що се отнася до пъпа-моя се е 0из0равнил с останалата кожа-преди ми беше хлътнал Thinking

# 26
  • Мнения: 3 861
.... Утре ще ходя при д-р Ташков, някой чувал ли е нещо за него...?


Да, аз съм при него, за Константин Ташков питаш, нали?
Много съм доволна от него дотук, следи ми цялата бременност, от самото начало, внимателен е, лоши неща за него не съм чула отникъде, единственото е, че трябва да ми напомняш и припомняш за всичко защото той има наистина много пациентки и не може да помни проблемите на всяка. Мен обаче вече и по телефона ме разпознава за добро или за лошо. Той ще ми прави и секциото.

Утре съм на тонове и ще се видя и с него, току виж сме се засекли Simple Smile
Само не ходи при него преди 10.00-10.30 защото сутрин е мноооого натоварен и ако не е нещо супер спешно просто ще трябва да висиш да го чакаш.
 Успех!!!

Киша, аз съм на 27-ми..

Кой питаше за содата в питката, най-обикновена сода бикарбонат използвам.
Прочетох, че е хубаво да се загаси в оцет, 1с.л., нали не се слага мляко, досега не съм гасила сода в оцет, слагала съм я така, но тази година и аз ще пробвам с оцета Simple Smile

Кокосче, стискам палци утре най-накрая да се гушкате с Вики!!!

Биляна, честит ти син, да ви е жив и здрав и само радост да ви носи  bouquet

Пъпът ми е равен до леко издут, но това е от 2 месеца някъде...

Анита, ЧРД и от мен  bouquet

Момичета, направих си ревизията и мога гордо да заявя, че сме събрали от благотворителната акция 1385 лв. Това е повече отколкото очаквахме и не мога място да си намеря от радост  newsm44 newsm44 newsm44

# 27
  • Мнения: 31
Запис и от мен.
Моя пъп не е изкочил.Аз мисля,че от значение има как са ни го вързали когато сме се раждали.На едни по-навътре,на други по-навън.(ако ме разбрахте какво искам да кажа newsm78)

# 28
  • Мнения: 865
ЕЕЕЕ,Копривка,теб ще те пуснат за НГ Crossing Arms.И аз исках на 27.12,но нали е събота и в Лазар искат отгоре,защото викат специално екип,а фолк-дивите често решавали според Алена на раждат напр.на 27.12 в 11:54ч #Cussing out-хороскопи и асценденти....
аз за сега съм на НГ там,нали след секцио те държат 5 дни-все се надявам бебето само да тръгне и да си избере Praynig Praynig Praynig
моят пъп е леко изхвръкнал за разлика от предишния път-тогава и установих,че имам бенка в пъпа Laughing Laughing,след като си мислех в началото,че е мръсно и се мъчих да го изчистя Blush.взе да ми се появява и тъмната линия на корема Whistling
хайде лека вечер,отивам да вадя Дари от банята,че вече се плацика 1/2час Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 36
Честита темичка!!! Честити бебчета! Да са живи и здрави! Най-хубавите бебета си имаме  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт