КГБ = Клуб на Готините Баби - 54

  • 19 122
  • 389
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Янче много се въргаляте с дядо Тошо по кревата ейййй

ШПУНЦ,ТАНИТА,ФУРИЙЧЕ ..    

Хайде аз излизам пак на зъбар  Mr. Green че ме наболява раната . Mr. GreenЩе ходя и да търся къде да си платя парното ,че са закрили всички постове в банките за плащане на парно.
Два дни ходих преди празниците да го платя и не можах ,всичко са закрили,пък после викат защо не си го платила. ooooh! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 316
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет и от мен! Hug

Жужи, и аз гласувах за Васко!Рисунка наистина е много хубава! Peace Hug
Днес съм на работа и ми е едно никаквооо Crazy

Хубав ден на всички! Heart Eyes


# 317
  • Мнения: 77
Жужи, танци ще има, кавалери ще има, защото сме със групата на корабостроителите, а те са само мъже, но аз не мога въобще да играя. Мога само право хоро и танго, но отивам заради сбирката, е все ще му друсна едно хорце!
Чао!!!

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Танче весело изкарване и му друсни едно хоро и за нас. Hug Hug Hug

# 319
  • Мнения: 2 027
егати дългия ден ! Как не минава времето като няма човек работа,а  е на работа Mr. Green Mr. Green
Списък си направих какво ще пазарувам,хапнах за обяд ,а е още тооолкова рано
Хей дето сте из къщи -дремнете малко и заради мене! Grinning Grinning

# 320
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо, ей ме на пак!

Гледам готвите се за новогодишната нощ! Heart Eyes
Танци, рокли, фризури....Ей, на това му се вика купон!
Браво на вас!

Танита
, смигни на оркестрУ само право хоро и танго да
свири и ще си все във вихъра на танца! Mr. Green
Весело изкарване!

Гъбке, почти три часа е ! Мисля , време за запразняване... Joy

Жаклин, приятна работа!

Янче, вие по-добре ли сте? Мама как е?

Зиче, вярно ли на зъбар ще ходиш... newsm78
Ако да, да не се застояваш много там!

Момичета весел ден на всички ви и до после!

# 321
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
В  Бургас е голям студ.
Жужи и аз си пуснах гласа за Васко,много е хубава рисунката.
След малко ще ходя на среща с баба Мими.
Като се прибера ще ви пиша пак.

# 322
  • Мнения: 7 480
                   Аз пак не съм разбрала  Embarassed Embarassed Embarassed Къде гласувате за Васко да пусна и аз един глас  Peace

# 323
  • Мнения: 4
Дидия като влезеш в фор. най отгоре пиши.
Натискаш от 6 до 9г.
Там излизат картините с имената на мамите.

# 324
  • Мнения: 263
Здравейте дружки!
С удоволствие гласувах и аз за такова надарено дете като Васко. Тая година в училище си нямам нито едно дете да има дарба да рисува, то това не е задължително, ама на всичкото отгоре и желание нямат, все на мене чакат, та голям зор беше да ги карам да рисуват коледни картички.
Зиче, успех при зъбаря! Hug
Танитке, хубаво да си изкараш в пенсионерския клуб! HugПоздрави на бабките там от КГБ! Heart Eyes
Приятен ден на всички! И при нас е голям студ навън. Навалял е нощес малко снежец.

# 325
  • Мнения: 1 558
Здравейте, приятелки!
Със закъснение честит имен ден на всички празнуващи през изминалите дни!
Бяхме на гости в Ямбол, видяхме се с близки и познати.
Отпочинахме, сега с пресни сили ще започне подготовката за Нова година.
Докато ме нямаше, моите прецакали нещо компютъра, сега нищо не е така както беше, много неща липсват, трудно влизам в нета, но се надявам да мога да публикувам. Пак ще има да си играем, докато го дакараме в предишния вид  Mr. Green
Аз ще   се върна назад да ви чета, а на вас приятен следобед!

# 326
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Прибрах се от зъбар и ми изписаха едно мазило да си вра в дупката а то вече не се произвежда   Crossing Armsи сега само със смрадлика ще се жабуря.
Голяма опашка чаках и за парното и топлата вода  да платя за 38лв не си струваше да се нареждаме ама айдеее Mr. Green
Голяма катастрофа стана в Пловдив 11 коли помлени едната чак в сграда се е натресла и дървета искъртени ужас ooooh!  целият град се блокира движението ,че е на такова място ,и едвам се прибрахме и то по най крайните пътища обикаляхме. Довечера гледайте новини защото го снимаха и ще го дават..
Доби добре си си дошла  Hug Hugкомпа ще го оправите но само дето иска време да го турниш в ред. Peace

# 327
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Зиче,въргалям се в леглото с един мъж,ама не е Тошо,че е на работа,а моят тук е почти на 4 години!И следобед се потъркаляхме пак,че едва го приспах,ама и аз съм му дремнала.Той още спи и аз използвам.
Майка ми е по-добре,само се чудят кога да я изпишат - няма с нея да се занимават по празниците,я!Че и аз се чудя как ще я наредя.Утре е последната възможност да си донапазаря в К-т,но не ми се ще да разкарвам малкия в тоя студ.Сигурно следобяд ще ми дойдат и гостите (сватовете).Трябва и да готвя за вечерта,а майка още не знае дали ще я изписват.Абе,объркана работа,но ще я оправим някак си.

Зиче,дано се затвори най-после тази твоя пущина,че да рахатясаш.
А довечера ще гледам.

Добиии,аз се чудя къде се загуби!

# 328
  • Мнения: 549
Привет от студена Варна.
Доби,добре си се завърнала.Липсваше ни.
Танче, весело изкарване в клуба.
Зиче,и аз ще гледам новините,за да чуя за  катастофата.То предполагам,че катастрофата ще я има и в дир бг.
Янче,веднага познах Мел на снимките/приличате си/.
Позната физиономия ми е Мел ,но не мога да се сетя откъде. newsm78
Гъбке,не стана ли вече време да си тръгваш от работа newsm78Аз си подремнах и заради теб Joy
Абе много липсващи последно време newsm78Нещо ми се губят :Деси,Габи, жабчето,желязната лейди.Къде сте девойки? newsm78Пишете ни!Станете малко от тези софри Crossing Arms

# 329
  • Мнения: 22
Светле, Peace
Може да сме се виждали някъде  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт