КГБ = Клуб на Готините Баби - 54

  • 19 098
  • 389
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯНЧЕ щом е на 4г тогава ти е простено Joy Joyвъргалянето.Радвам се че и майка ти е по добре .То на всякъде е така оплетено Яне няма грам спокойствие вече. ooooh! Whistling  
Прибирай я при теб майка ти и това е ,да ти е лесно ,хич не я слушай ами я слагай в колата и това е. Hug
Пуууу нещо форума се скапа и не мога да побликувам вече 10 мин  Whistling

# 331
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дзак , ето мееее  
Да нИ рИвете многУ.
Да се разпиша м/у гласенето и хайманосването (отново).
Не за друго , а да не ме забраите , че съществувам в блатото.
Айде напраих жабешко парти и са да бегам да се дооправЪ ,
та дедко да ме ненашляпа накрая.

Лека вечер и много цунки по муцунки на всички ви , момичетааааа!

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 18:09 от babka_jabka

# 332
  • Мнения: 77
Прибрах се милички, и право на компа.
Благодаря ви за пожеланията за приятно изкарване на празника в клуба, ама и наистина добре си изкарахме. Носихме си ядене и пиене- аз купих от магазина парче шунка, една сушеница, 1 бут. безалкохолно, и един пакет хлебчета, и другите коя накупила като мен, коя месила питка, баница,
бахур, сланинка..... а за дом. винце- нямам думи, екстра!
Много хора, ръченици, кючек, чак не ни се тръгваше.
Утре сме на гимнастика в същата зала, така че пак ще си пуснем музиката и ще си поиграем.
Винаги предавам пожеланията и поздравите на колежките в клуба и те ви поздравяват, даже изявиха желание да се запознаят с вас на някоя среща във Варна. Сигурно ще стане на лято.
Отивам да стягам вечерята.

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 19:13 от Танита60

# 333
  • Мнения: 7 434
                  Ей,успях да се добера за минутка до компа,че дедито цял ден пише! Laughing Та използвам паузата за цигарката! Laughing
                  Мими публикува ли снимките от Варненската среща или аз съм ги пропуснала,че нямам време да чета? Ще ме изгонят след малко  Laughing
                  Пожелавам ви ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! И се гушкайте с дядковците на топло,че май навсякъде е студенооо! Sick

# 334
  • София
  • Мнения: 16 123
И  аз съм вече тук. Днес и утре съм на работа, двжението е спокойно, няма задръствания. Искам вечни празници в София. Прочетох ви, завиждам на тези, които не работят. Студено, заледено - е, време  му е.
Янке, предполагам утре ще я изпишат майка ти. Те гледат да разчистят болниците преди празник. Според мене - направо у вас я доведете. Забаламосайте я, че да не е сама за празниците. После ще и хареса и ще остане при вас за зимата.

# 335
  • Мнения: 577
Танита,  Laughing и ние сме на винце и мезе----------ХА наздраве  newsm24

# 336
  • Мнения: 77
Н А З Д Р А В Е,  на СОФИЯ, ВИДИН, ПЛОВДИВ, РУСЕ, ГАБРОВО, КУБРАТ, ДОБРУДЖА, ДЕЛИОРМАНА,
КАВАРНА, ВАРНА, БУРГАС и КИПЪР!

# 337
  • София
  • Мнения: 16 123
Наздраве! София поздравява  агентите на КГБ по цял свят.

# 338
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314

 НАЗДРАВЕ И ОТ БЕЛОВЕЦ!Тъкмо сме до масата!

Айша,май няма да мога да излъжа майка си да дойде,че иска да си е у тях,когато си дойде брат ми късно на 31ви.Той пак е водещ до 18-18,30 и после ще пътува за К-т.Мислехме да му се обадим да дойде направо тук,но майка не иска - двамата щели да си празнуват,че тук много хора ще бъдем и няма да им е конфортно:Тя нямало да може да си полягва,а той,предполагам,няма да може спокойно да се напие!Те така!

# 339
  • София
  • Мнения: 16 123
спокойно да се напие
Нали в суматохата около много хора и много наздравици ще ке напие най-безболезнено.
Така са възрастните като деца стават. А ние - по средата между деца и стари ... дано оживеем.
То, всъщност вие, аз вече нямам такива проблеми.

# 340
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте! И от мен - наздраве.
Айша, сутринта си беше фрашкан трамвая. Чак около Халите се разтовари. Единствената разлика беше, че "гетото" над нас явно си е отишло по родните места, защото трамвая дойде от първата спирка полупразен. Наистина не очаквах толкова хора, ама градът си е голям. Утре дали по-рано ще ни пуснат  newsm78, не знам.
Джучка отдавна не е писала, Тайна също (беше болна преди Коледа, дали се е оправила?).

Аз си имам гостенче, с дядко се гледат през тези два дни, че не сме на работа останалите. Че и конюнктивит е хванала от някъде, държали са я без нищо мойте хубостници. Снощи като ми казаха по телефона и аз веднага сложих диагнозата. Та хукнаха на лекар (подплаших ги малко) и сега сме с капки и много по-добре вече.

Гласувах за рисунката на Васко на Жужи!

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 21:15 от rimar

# 341
  • Мнения: 4
Наздраве и аз ви казвам с чаша бяло вино,от студен Бургас.
Срещата с баба Мими беше много хубава.
Поприказвах ме двете .
Тя беше с нейната прекрасна внучка, една малка принцеса.
Мими утре се прибира в Кубрат и ще е по често с нас.
Янче без да питаш направо я прибираш майкати при теб.
Така и ти ще си по спокойна по празниците.
Лека вечер на всички.

# 342
  • София
  • Мнения: 1 749
    Здравейте дружина!  Прибрах се вече,изчетох писаното. Днес вместо да се прибера по-рано се ядосвам в работата.На 23 е дошло писмо до директора за подновяване на договора с топлофикация,а чак днес в 15часа, той решил да ми го даде.А срока е утре. Та поостанах да изчислявам крайните количества,които ще потребяваме. После пазарувах месцето за празничните дни и докато се придвижа да дома станало 21ч.
    Зиче моля се вече да се оправи тоя твой зъб,че се измъчи много.С тия болки две деца да беше родила!
    Доби,добре си се върнала.
    Янче, агитирай майка ти да остане 2-3 месеца у вас,че ще си по-спокойна и ще ти е по-лесно!А и за нея ще е по-добре-хич да не го мисли брат ти.Тя заради него не иска да остане,нали зная,че ги дундуркаме тия синове цял живот.
    Танче,аз искам да се запозная с твоите дружки от пенсионерския клуб.
     Абе,какво става с Мими-големо гости направи,а аз чакам снимките...
     Шпунц,Дидиа,Диди,Жаки,Гъбке,Римар,Айша,Жабче,Моничка Hug Hug Hug Hug Hug

   Хехехе,гласувах за Васко. Вярно ли,че може да гласувам три пъти?

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 21:53 от baba iaga

# 343
  • Мнения: 577
А? Яжке,сега чувам  newsm78 отивам да видя? Ааааааа не ми се вярва много.Да не 3 пъти-за всяка категория по един път.А те са 3 групи.

# 344
  • Мнения: 7 434
                    Ето мееее!Пак си откраднах една минутка и успях да гласувам за Васко.Браво на детенцето добре рисува!
                    Моите малчовци в градината са много добри ,ама хайде да се похваля  Embarassed Embarassed Embarassed /че циганката дето хвали май е умряла  Mr. Green/  Пита се кой ги учи!  Laughing Laughing Laughing Даже сега за Коледа им направихме една изложба в българското посолство в Испания.Там дори не вярват ,че са само на 6 години.Добрички са ми човечетата и много си ги обичам,нищо ,че ме изправят постоянно на нокти. Mr. Green
                    Яне,само аз не те убеждавам да "залъжеш" майка си защото аз съм опитвала много пъти ,ама хич не ми излиза залъгването.Лесно е да дадеш съвет как да стане ,ноооо ....не става.Те си знаят тяхното и  нищо не е в състояние да им промени мнението.
                    Яжке,не се ядосвай.То като е работа пак ти ще я свършиш и за това си пази нервите.Те, началниците,така са свикнали.Хвърлят пощата пък после ...тичай за 1-2 часа да свършиш задачка дето седи от един месец.

Общи условия

Активация на акаунт