Постоянна температура?!

  • 2 084
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 336
Задължително стерилна урина. Кръвните изследвания може и да са добри и пак да има инфекция. Дано разбира се всичко е ок.

# 16
  • Мнения: 1 089
бронхити, повръщания, разтройство, продължителни Т...това не са растящи зъби, а болести развили се при спадане на имунитета в следствие никнене на зъби.....но не са причина зъбите за такива неща......

Абсолютно съвпада с моето мнение Peace

# 17
  • Мнения: 860
Направихме всичко и урина стерилна и кръв всичко е наред няма никакви отклонения или бактерии. Днес сякаш няма Т - 36,8 - 37 показва, педито каза да го наблюдавам само без Панадол без нищо по 1 път на ден да меря не по 10.  Това ще е май за сега може найстина да е от едно зъбче а може и да си му е такава Т /което пак не ми звучи нормално/. На гледайки го виждам че нищо му няма-абсолютно нормално държание както всеки ден и режима е същия. Днес педито се усъмни че може и да е следствие от ваксината но 2 дни след нея незнам. Явно се събраха много неща на куп и малкият му организъм реагира така.
Дано всичко е наред за напред и да посрещнем празниците весели и здрави.

Весели празници на всички и много ви благодаря за споделените тревоги около грижите за бебчовците ни.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изследвайте урината

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Задължително на преглед след 5-тия ден. Доктора ще ти каже какво да правиш  Peace

# 20
  • Мнения: 860
Е аз написах че сме направили всичко май което лекарката се сети- и че днес има подобрение в Т. Но явно не сте го прочели Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 089
Danu-Ani , дано всичко е останало зад гърба ви! Бъдете здрави и Весели Коледни и Новогодишни празници! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
Danu-Ani....аз нещо до сега нищо за ваксина не бях прочела Simple Smile)))
каква ваксина е това....
принципно след ваксините ДТК, полио е напълно допостимо 3 дни след нея да има повишена Т....повече вече е притеснително....

а иначе...моят син и при 38,5 е със съвсем нормално поведение....все едно нищо...та това само не е особен показател....

# 23
  • Мнения: 860
Аз и не съм писала за ваксина просто я споменах накрая като факт.Ваксината е Пентаксим, но досега от нея сме няма ли проблеми, но досега като са ни я слагали сме няма ли и зъбче на път.....ще видим времето ще покаже/просто наблюдения и следене се иска от мен/ дано просто е случайност всичко че съвпадна.....но това не ме прави по спокойна и по малко наблюдаващо го.

# 24
  • Мнения: 860
Danu-Ani , дано всичко е останало зад гърба ви! Бъдете здрави и Весели Коледни и Новогодишни празници! Hug

Благодаря и на Вас Весели празници! Hug

# 25
  • Мнения: 1 629
ще ви следя, защото на моя бебок му избиха долните две зъбчета без проблем, а сега вдигна Т и давах вече два пъти Панадол  Confused

# 26
  • Мнения: 860
По тази тема мога да споделя развитието - нямаме Т вече и мисла че даването на хомеопатичните хапченца  Дентокид помогна много. Сега сме добре но да не е пак затишие пред поредна буря Wink

# 27
  • Мнения: 447
След като изследванията на детето са добре, промени температурата на стаите или намали облеклото на детето. Напълно е възможно такава температура да се получи от това, че на детето му е топло.  Peace Весели празници!

# 28
  • Мнения: 1 428
Дъщеря ми има 4 зъба.Всичките ги изкара с Т 37.3-37.8.Това в продължение на седмица за всяко зъбче.Но отказваше и да яде.

# 29
  • Мнения: 317
Както се чувстваме ние при зъбобол,така е и при децата.Помислете си като ви излиза мъдрец,каква болка изпитвате нито ви св яде,нито ви се спи,така е и при децата.Дори те го изживяват и по -тежко,нормално е да се получават дълготраини Т и още други аномалии.Моето дете не ядеше с дни докато не му излезе и последния зъб.Ядеше само плодови млекца,и то по 1-2 на ден,без нищо друго.Ние извадихме зъбите изклучително трудно  newsm45  Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт