Пълнени яйца.Лесно,вкусно,евтино!

  • 10 881
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
И аз обичам запържен лук много. Слагам го в картофено пюре също Crazy
Ще пробвам яйцата и в този вариант. За сега любими са ми с пастет

# 16
  • Мнения: 481
Моята рецепта е следната: отделяте жълтъците на твърдо сварените яйца и ги смесвате с риба тон, копър, лимонов сок(няколко капки) и 1 л. майонеза (аз обикновено я пропускам, за да стане по-леко). Половинките белтъци се пълнят с тази смес и се заливат със сос от майонеза, кис. мляко, дом пюре или кетчуп(1-2 лъж.), смлян лук (аз предпочитам чесън) и сол на вкус. Майонезата и кис. мляко ги слагам на око , като аз харесвам соса по-лек и слагам повече кис. мляко.

# 17
  • Мнения: 1 277
И аз обичам запържен лук много. Слагам го в картофено пюре също Crazy
Ще пробвам яйцата и в този вариант. За сега любими са ми с пастет

Лео, а освен пастет нещо друго добавя ли се към плънката?

# 18
  • Мнения: 7 474


Лео, а освен пастет нещо друго добавя ли се към плънката?

Не, жълтъка и пастета само.  Много вкусно става Crazy

# 19
  • Мнения: 7 416
И аз обичам запържен лук много. Слагам го в картофено пюре също Crazy

    И аз го слагам в картофено пюре. Grinning Peace

# 20
  • България
  • Мнения: 1 090
Селма, докато се 4удя къде из4езна темата за пълнените яйца ,4е да благодаря и ето Simple Smile.
Благодарности за рецептата , направих я в4ера ,между другото и на майтап ,ама то голяма вкусотия било Grinning. Към края (на изяждането) се сетих да сложа кръг4е кисела краставица отгоре,става супер bowuu. Сложих и малко майонеза в сместа.


# 21
  • Мнения: 1 277
Не, жълтъка и пастета само.  Много вкусно става Crazy

Благодаря! Непременно и тези яйчица ще се опитат. Както и тези с лук.

# 22
  • Мнения: 1 878
Мерси за рецептата! Използвах я за Коледната трапеза Close-mas:

Аз замесих жълтъците и  лука с малко майонеза и станаха супер Peace

# 23
  • Мнения: 6 441
Звучи много вкусно.Задължително ще се пробва! Hug

# 24
  • Мнения: 27 524
И аз обичам запържен лук много. Слагам го в картофено пюре също Crazy

А, Лео, такова някъде ядох веднъж, в заведение някакво. Отначало ми се стори странно, но после много ми хареса. Подсещаш ме да си направя и аз така  Hug

# 25
  • Мнения: 90
Пробвах ги и се получиха много добре.

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Току що ги направих - Сртахони са   bouquet. На моя мъж много не му допадна комбинацията жълтъци-запържен лук, но на мен ми допаднаха невероятно много. Между другото аз добавих и малко кис. краставичка  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 1 219
страхотна рецепта,а и наистина много лесна.Още утре ще я пробвам PeaceМеждо другото за първи път срещам рецепта  за пълнени яйца BlushА сега като прочетох коментарите виждам че има много варианти

# 28
  • Мнения: 2 803
Правила съм само с майонеза и намачкани жълтъци, слагам и чер пипер, но ще пробвам и този вариант. Peace  bouquet

# 29
  • Мнения: 11
Благодаря за рецептата! Станаха много вкусни. Ще ги сервирам и на новогодишната трапеза.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт