Новогодишни обещания

  • 3 014
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Обещавам си:Да си намеря нова работа след 4 годишен престой в кьщи. ooooh!Да изкарам опреснителни курсове по кормуване,италиански и английски.Да понамаля цигарите. Wink

# 16
  • Мнения: 11 747
И аз съм по желанията - ще си пожелая това онова  Laughing  Тежки обещания не ми се дават, бездруго няма да ги изпълня.

# 17
  • Мнения: 2 716
Обещавам да се заема сериозно с тъпия английски.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Знаток, това беше моето миналогодишно обещание. Сега съм майка на второкласничка и два пъти седмично учим. Вчера имаме "отличен 6" Mr. Green

# 19
  • Мнения: 301
Прeдпочитам да си пожелавам, а не да обещавам.  Laughing

Но ако ще трябва да обещая нещо ... и даже и да го изпълня  ooooh! сигурно първо ще се заема с отказването на цигарите.
Иска ми се да мога да си обещая да мисля първо за себе си и после за другите (детето не е в графа другите), въпреки че миналата година се опитах да си го наложа неуспешно.

# 20
  • Мнения: 320
Да видим newsm78:
1. Да понамаля цигарките;
2. Да намеря повече време за семейството;
3. От 2. следва да сменя работата си;
4. Да поопресня английския си;
Да, да, да.....................................и още много да.....

# 21
  • Мнения: 2 716
Де Ваня - минах по този път веднъж. До 3-ти клас учихме. Сега щерката е 7-ми, знае, говори, пише, а аз  Embarassed
Желая ти успех!

# 22
  • Мнения: 81
Обещавам да правя закуска на децата в събота и неделя.Но не зърнена с мляко,а нещо по така.
Обещавам да си подкъся косата.
Обещавам,че 10 години няма да си сменя дивана в хола.


Струва ми се третото обещание ще ти е най-трудно да го спазиш...  Grinning

# 23
  • Мнения: 284
Да намаля цигарите.
Да се постарая да намирам по-вече време за себе си,по-малко да се притеснявам за децата /по-скоро бих казала,че изпадам в паника/.
Да продължа да шофирам по-смело,защото от 2 месеца карам,ама още ме е страх Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 161
Обещавам да правя закуска на децата в събота и неделя.Но не зърнена с мляко,а нещо по така.
Обещавам да си подкъся косата.
Обещавам,че 10 години няма да си сменя дивана в хола.


Струва ми се третото обещание ще ти е най-трудно да го спазиш...  Grinning
Аз да обещая,за успокоение на душата си,пък...

# 25
  • Мнения: 2 401
Охо,  плана ми за следващата годинка е на три страници. Обещавам си да си разработя стратегия за всяка точка и да си копам тихо и ненетрапчиво през цялата година до пълно реализиране.  Simple Smile

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нищо не си обещавам, само си пожелавам.


аха Grinning

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нищо не пожелавам, нито обещавам и без това се случва.

# 28
  • Мнения: 10 618
1. Да казвам и показвам по-често на мъжа си колко много го обичам. Тая година не го правих.
2. Да спортувам.
3. Да си опресня английския ( искате ли да си спретнем един курс  Simple Smile ).
4. Да стана по-търпелива и спокойна.

# 29
  • Мнения: 12 666
Охо,  плана ми за следващата годинка е на три страници. Обещавам си да си разработя стратегия за всяка точка и да си копам тихо и ненетрапчиво през цялата година до пълно реализиране.  Simple Smile

Почтено би било да го плеснеш тука, за да можем да те следим.
Защото аз почти всяка година си обещавам това с цигарите.

Общи условия

Активация на акаунт