Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Здравейте момичета Simple Smile

И моята дъщеричка вече е в колажа newsm44
Мимченце,благодаря ти newsm51

# 16
  • Мнения: 67
Добро утро!
Имах огромното желание да купя някакъв джуджковски костум на малкия за коледа обаче в неделя в Джъмбо беше нещо страшно и нищо не можах да взема  Sad
На малкия му дадох пюре с масло и той не реагира по никакъв начин, значи вероятно има непоносимост само към АМ.

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да питам, коя марка масло ползвате за пюретата? Аз купих Президент, че българските нещо не ми вдъхват много доверие

# 18
  • София
  • Мнения: 388
mimchence много подходящо заглавие  newsm10 !

Аз днес пак съм като бухал - моят зъбчо пак спа много неспокойно, особено след 6 ч. Вчера я водих на педи да я погледне пак, защото хремата още не ни е минала вече трета седмица и като и казах, че според мен са леко щръкнали долните ребърца, тя ми потвърди опасенията и каза,че това е първия признак на рахит. Стиска главицата и каза ,че още не е омекнала, ама ни увеличи Вигантола на 3 к. дневно за 20 дни. И сега много ме е шубе това не е ли много голяма доза. Отгоре на всичко май аз съм виновна, защото цяло лято го давах от дъжд на вятър и то обикновено вечер като се сетя, а то се оказа, че има значение кога се дава и трябва да е сутрин преди ядене, а аз така никога не съм го давала, щото тя като се разпищи че е гладна, ходи че уцели устата ако можеш- мисия невъзможна е . Уф, оплаках ви се!

MiRa 55 май Президента го спрягаха някъде из форумите като най-подходящо за захранване(в  смисъл,че е най-добро).

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
cveta3, много неприятно с детенце! Незнам дали са много 3 капки вигантол, обаче гледам, че и на други бебета, със съмнение за рахит, са изписвали дори и по повече капки! Бързо да се оправяте! И аз съм така - вигантола го давам тоооолкова рядко Embarassed, но поне само сутрин. Понякога обаче след ядене се сетя! А как са щръкнали ребърцата на бебо? Не съм чела, по обясними причини, за симптомите на рахит! Crazy

# 20
  • Мнения: 194
Здравейте  Laughing

mimchence, благодаря за страхотната темичка   bouquet

Аз днес така съм се нахъсала да готвя  Mr. Green За първи път ще празнуваме Бъдни вечер сами и аз първоначално си мислех да мина по тънката лайсна и да взема храната от баба ми  Blush Обаче свекърва ми излезе в отпуска и днес ще дойде да гледа Марти, докато аз вилнея в кухнята  Crazy Взела съм рецепти за сърми, щрудели, питки и всичките му там салтанати, остава ми само да ги сготвя   food002 Иначе за днес съм си планувала още  newsm75 newsm79 newsm28 wash hang 1ironing  smile3532 Да видим кога ще ми мине ентусиазма  Joy

cveta3, не се притеснявай, дано да се окаже, че не е рахит. Моят мъж има по-голям гръден кош и като малък една докторка казала, че има рахит, но после се е оказало, че просто е наследствено (гръдния кош де Simple Smile ). Дано и при вас да е фалшива тревога  Praynig

Mimi_leo, по новините казаха онзи ден, че в неделя е бил най-натоварения ден в Джъмбо от както е създаден магазина  ooooh! Ние също мислехме да минем, обаче само като видяхме какво става навън от коли и се отказахме.

Хайде цунки и хубав ден на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 28
Здравейте,
хайде честита и от мен нова тема  Grinning
Мимче,   newsm51 и за хубавото заглавие  smile3525

Мира,аз масло не ползвам все още,но определено Президент или немските масла са за предпочитане.

За чувалчетата към АБС -аз купих чувал на АБС от Бебемаркет в Ив.Вазов,но той покрива до някъде детето а по-късно от същия магазин купих чувал-цял на Конкорд и е страхотен.Обличам Христиан по-леко,защото той мрази да е навлечен и вътре в чувала му е супер, но вчера видях подобни в Пигиса.

nasi177  добре си дошла при нас  Hug

tanita_83  успешно готвене  cook

cveta3 ако бебо е бил на кърма до сега вигантола е трябало да го даваш по-често,сутрин на гладно,но ако излиза вски ден навън и е на АМ не се дава .Дано не е рахит а относно дозата давй 1 месец после го обсъди с педито.Ти ли я попита за ребрата или тя сама установи,че са по-изпъкнали?

Празнично настроение   lovekiss  ura

# 22
  • Мнения: 36
Здравейте на всички,
И ние вече сме на линия.
Нас този грип луди ни направи.И аз и детето не знаехме на кой свят сме.Тъкмо малко се оправи уж и пак наново. Tired
Мимченце,както винаги си измислила страхотно заглавие.   bouquet
Добре дошли на всички нови мами !
Много ми се искаше да купя на малкия коледно костюмче,но последната седмица и повече незнам какво да си покажеш носа навън.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Слагам бг масло в пюретата, но рядки правя, защото нямам домашни продукти.

# 24
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Тъкмо и аз щях да питам за маслото! Ей така се получава ценна информация  Hug! Благодаря  Heart Eyes!

# 25
  • Мнения: 256
Здрасти, мами!

Мимченце,   bouquet

Танитка успех! Ама, така е, свекитата все прецакват нещата!  Joy

Силви, айде оздравявайте вече, де!

Аз съм много зле с подаръците тази година, направо ме е срам, ама няма как... Ще го прегкътнат вкъщи!

# 26
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 024
Привет!

Мимче, темата е супер, както винаги   bouquet

Благодаря за инфото за мангото, аз му взех и готово пюре, пък плода , който купих ще го пробвам аз - дано ми хареса, досега не съм опитвала подобно нещо...

Рози, абе то Гулянци не е ли град?  newsm78

Добре дошла на nasi177 . Малката ти принцеса има като моите очи!  пу-пу Simple Smile

Ох, утре сутрин в 8:30 тръгваме към Севлиево (ура, ще си видя детенцето Simple Smile ), обаче много се притеснявам с тези задръствания.Дано поне успеем да стигнем до 12 на обяд  Praynig При нормални обстоятелства пътят е 2 часа и 30 мин., ама сега  Rolling Eyes кой знае как ще е...

В неделя се разхождахме из центъра и беше ужасно-коли, хора, дъжд, студ...Направо някакъв кошмар.А пред мола, който е до НДК беше някакъв неописуем ужас от коли.Нямаше къде да върви човек...

Пожелавам на всички, които са болни да оздравяват бързо.На тези, които са решили да готвят за празника(аз няма да съм от тях) да им е приятно заниманието и да се справят добре  Simple Smile

Толкова от мен.Отивам да  newsm75  newsm79 newsm28  wash  hang  1dishes като за последно за тази година.Догодина пак Wink

# 27
  • Мнения: 339
Здрасти!

МимченцеHug

Днес и аз съм го обявила за санитарен полуден newsm79

По - късно ще се включа.

# 28
  • Мнения: 132
Рози, и аз като Атина_Ели знам, че Гулянци е град, нали?
Бях писала, на майка ми селото е Крета, съвсем съседи сме. За съжаление ние ходим само веднъж в годината - на Великден по традиция. Иначе баба ми живее там, майка ми ходи по-често.

Ние продължаваме с опитите да хапваме пюренца. Вечера като за 2-ри ден Ина хапна (силно казано) по-малко от първия ден. Едва си отваря устенцата, като врабченце  Heart Eyes, да е изяла максимум общо 2 лъжички. Премята го в устата си, чуди му се, каквото остане след премятането го изкарва... Вчера реших към картофа да прибава малко тиква, евентуално да стане по-вкусно  newsm78, днес облизва  лъжицата, хапнала е сигурно 2-3 лъжички  newsm78. Така ли е по принцип в началото?

За маслото - четох, че препоръчват Президент и от този тип по-качествени масла, когато вече се стигне до въвеждането на млечните продукти - масло, сирене, извара, млякото май е накрая.

Аз едва смогнах с подаръците. Доволна съм, че имам още няколко съвсем дребни покупки и готово  Grinning! Изчистих, готови сме за Коледа!!! Днес се зарадвах като видях, че са ми пуснали декемврийските парички, така че и финансово да съм спокойна.

И аз се притесних за този вигантол - давам го на гладно, но най-често вечер  Embarassed, дано няма проблем  Praynig.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 623
Мимче,   bouquet

Днес на плуването моето момче пак рева  Cry голямо бебе си имам - все при майка си иска! На баща му не мога да го оставя дори за 1 час! И един ревнивец станал - сърди се, когато говоря с някой, а как ми мърмори, когато съм на компютъра  ooooh! Сега по празниците ще се набутам в кухнята и ще им кажа на моите двама мъже, че е крайно време да седнат и да се разберат по мъжки как ще я караме за в бъдеще  Rolling Eyes

малко пълнеж от пожелания:
Когато в Коледната вечер
снегът примамливо блести,
когато свещите трептят,
а виното искри, искри,
в таз нощ излез навън,
небето звездно погледни
и пожелания за много щастие
от мен ти с радост приеми.
***
Когато най-хубавите празници потропат на твоята врата
посрещни ги с вяра и красива усмивка,
а тяхната отплата ще е здраве, щастие и много късмет
през цялата ..... година!
***
Казват,че Коледната нощ е тиха, казват, че е свята,
но какво по-свято от това да я прекараме заедно и шумно!
Пожелавам ти най-красивата и истинска Коледа. Нека всяка снежинка,която пада от небето е една твоя сбъдната мечта.
и още Честита Нова година!
***
Посрещнете я с радост,
живейте я в щастие,
изпратете я със здраве!
Честита Нова година!
Нека Тя стане капитан на кораба "Щастие",
който ще те отнесе на желаните от теб брегове,
там където ще те очакват радостта и любовта!
***
В коледната нощ сиянието на Божията звезда вещае доброта, хармония, здраве, добронамереност, с които да направи света по-добър и съвършен - Весела Коледа!
***
Весека Коледа - щастие, любов и късмет нека следват те навред и виетлемската звезда нека те засипе с чудеса, с радост, здраве и пари, нека Господ те дари!
***
Сурва весела година, до година до амина. Здраве, щастие и рози,виното в двойни дози, бесен секс във всички пози, пожелаваме на вас от страна на Дядо Мраз!
***
Честита 2008 Година!!! Годината, която се задава с шепи радост да раздава, да бъде мирна плодовита и за вас да е честита!!!
***
"Good friends are hard to find, harder to leave, and impossible to forget" With this thought, I wish you a very Merry Christmas and all the luck the New Year could possibly bring to you
***
Happy Christmas and many warm wishes for every good thing this wonderful season can possibly bring!
***
May love and friendship light up your Christmas and bring you joy in the New Year
***
Wishing you and your loved ones peace, health, happiness and prosperity in the coming New Year
****
"В секундите надбягани от пулса на сърцето, пристига сняг на прага ни и става много светло!
Прийжда с гръм и музика, облечена във бяло,
средношната илюзия да почнем от начало - да сложим ясна граница на своя ден предишен, и върху чиста страница - ден първи да напишем!
След празничните изстрели в пространствата далечни, ще срешнем нови истини и хора по човечни!
Тревоги ще изпитаме, ще се стремим към нови цели.... В ноща прийждат дните ни, като снежинки бели!..."
........................................
"В тази нощ озарена от щастие, в тази нощ ние пак се прераждаме!
Тази нощ ни възвръща надеждите в благодатното радостно бъдеще!
Нека чашите празнични - пълни са, и сърцата на всички ни - слети са, а ноща във която всички обичаме да бележи Нова година!"
.........................
"Честито Рождество Христово! Мирна и щастлива Нова година!
Нека 2008 да е красива, като пролетта, топла като лятото, благодатна, като есента и силна и непреклонна, като морето през зимата"
.........................
"Честита 2008 г. Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!"
..........................
Честита Нова 2008 година !
Посрещни я с радост, изживей я с любов, изпрати я с успехи !
Късметът и здравето да бъдат твоя сянка /или постоянни гости в домът ти/
............................
Маслинка,лед,мартини,наздраве за Много години!Весели,здрави,засмяни и цяла година пияни,но не от домашна ракия,а от
ЛЮБОВНА МАГИЯ!Честита Нова 2006 Година!!!
.............................
Бъдете живи и здрави, щастливи и добротворни.
Нека всичките Ви дела бъдат увенчани с успех и
носят удовлетворение и радост.
..................
Нека тези светли празници
положат началото на
една година, в която здравето, щастието и
успеха са Ваши постоянни спътници,
а радостта от тях – необозрима.
..........................
Нека сиянието на тези светли празници озари Вашите
сърца и Ви донесе здраве, удовлетворение
и сили за бъдните дни.
...................
Най-искрени благопожелания за
здраве и сили;
за ползотворни дела; за
топлота и доброта – дарявани
и получавани; за дни на радост
с усмивки и веселие;
за мигове на сбъднати мечти.
....................
Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравяваме Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата.
**********************
Яки запивки, чаровни забивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие. Наздраве!
*******************
В утрото на Новата година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не те отмине
с щастие и обич те дари!
................
Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни
от старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!
..................
Със светлия полъх на бялата зима
изпращам ти своя привет
желая в живота ти дните да бъдат
цветя от прекрасен букет.
..............
Когато старата година си отива,
а Новата в дванайсет се роди,
желая ти от все сърце да си щастлива
и нека в тази нощ красива
се сбъднат всички твои хубави мечти!
............
Нека новогодишната фея,
която носи щастие на хората,
тази година бъде най-щедра към теб!
................
Когато чашите преливат в тържествената полунощ,
когато устните се сливат в новогодишния разкош,
едно момче /момиче се приближава,
отваря твоята врата и искрено ти пожелава
бъди щастлив /а в любовта!
******************
Когато снежинките тихичко падат в нощта,
когато декември изпраща последната вечер с тъга,
спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта
и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света!
..................
Послучай Новата година
моя поздрав приеми
и нека радости големи
ти носят идващите дни.
Нека сбъднат се мечтите твои
в сърцето бликащи сега
и нека никога да няма
в сърцето място за тъга.
..................
Снежен пух се стеле тихо,
заспала е навред земята,
звезди примамливо премигват,
ръка преплита се с ръката.
Трепливо свещите догарят
годината нова пристига
а аз най-искрено желая
бъди красива и щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт