раждането като оргазъм....ааа, не

  • 4 536
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Абе аз не съм го преживявала естественото раждане, но моя приятелка, австрийка, също твърди, че момента на излизане на бебето за нея е като оргазъм  Shocked. Има 3 деца. Може би важен момент е, че не е раждала в българска болница  hahaha, без всякакви системи, а в момента на изгонване не е на магарето а на нещо като тоалетна чиния  Embarassed (сори, ама не му знам името newsm78), където напъните са в клекнало положение.
  202uu В българските болници където системите, епизиотомиите, ревизиите на матката и шевовете са рутинни практики е невъзможно!

# 16
  • Мнения: 700
Сега ми хрумва, че ако наистина беше така, земята щеше да е наистина ПРЕнаселена Mr. Green
Вероятно така щеше да бъде!!!  Grinning Моите баба са раждали  по няколко деца и нямат такива лоши спомени от раждането като мен. Имали са късмет да раждат вкъщи с подкрепата на близки хора, без химически стимулации.
Вярвам, че е възможно да раждам и да изпитвам удоволствие, след две естествени раждания! Знам как протича при мен раждането и ЗНАМ че ако не ми пречат разни докторчета и псевдоакушерки с насилствени методи /окситоцин, епизотомия, чести прегледи, грубо отношение и думи/ бих родила точно така с удоволствие.

Абе аз не съм го преживявала естественото раждане, но моя приятелка, австрийка, също твърди, че момента на излизане на бебето за нея е като оргазъм  Shocked. Има 3 деца. Може би важен момент е, че не е раждала в българска болница  hahaha, без всякакви системи, а в момента на изгонване не е на магарето а на нещо като тоалетна чиния  Embarassed (сори, ама не му знам името newsm78), където напъните са в клекнало положение.
  202uu В българските болници където системите, епизиотомиите, ревизиите на матката и шевовете са рутинни практики е невъзможно!
Да в българските болници са малко  нормалните неща!  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 817
Мнооого смешно. Какво ли не измислят...Може би имат в предвид удовлетворението след целия процес.  Мислиш и го чакаш толкова време.
Аз не мога да дам мнение, раждах с операция.
 Като си помисля за такъв оргазъм  Sick...много ми е гнусно Rolling Eyes

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Thinking Дай Боже да е така , но на дали  Naughty

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Боже ,Боже ooooh!
раждах секцио , но почти всички около мен родиха нормално и такова нещо не чух от разказите , така че искренно се съмнявам

# 20
  • Мнения: 9 814
Ми чак пък оргазъм.
На мен дори това сравнение ми е малко противно.
Нещо не ме радва аналогията бебе и сексуално удоволствие, каквото е оргазмът. Naughty
Струва ми се някак извратено.

# 21
  • Мнения: 165
Бих се отказала от секс ..................

# 22
  • Мнения: 2 131
Не ми се чете статия на английски, честно казано. Мързи ме да се напрягам.  Mr. Green
Но, доколкото си спомням от предишни обсъждания на темата, става дума за жена, която твърди, че е изпитала оргазъм във физическия смисъл на думата, по време на раждането. Тоест няма предвид удовлетворение, облекчение и т.н. А точно физическо удоволствие. Мисля, че тогава имаше и някакви изказвания на лекари, че е малко вероятно, но не и невъзможно да липсва болка, а жената да изпита точно оргазъм. И то било свързано със самата анатомия на жената.
Е, и  аз го намирам за абсурдно, ама... какво ли няма по белия свят, както се казва.

# 23
  • Мнения: 1 121
Аз си умрях от болка, не знам за какъв оргазъм става въпрос newsm78

# 24
  • Мнения: 1 919
да бе да...

# 25
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Освен да си пада яко по садо-мазото,друг вариант не виждам.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако всеки път изпитва това,което изпитах аз когато раждах..... #Crazy

# 27
  • Мнения: 1 691
Ми чак пък оргазъм.
На мен дори това сравнение ми е малко противно.
Нещо не ме радва аналогията бебе и сексуално удоволствие, каквото е оргазмът. Naughty
Струва ми се някак извратено.
Joy Това ми хареса Joy Аз пък обикновено свързвам бебето точно със сексуалното удоволствие. Поне така си спомням, че направихме синчето Whistling

По темата: раждах нормално, не изпитах почти никаква болка (освен от епизиотомията #2gunfire ) и усетих излизането на бебето точно като физическо удоволствие. Дори много близко до сексуалното.

# 28
  • Oslo
  • Мнения: 659
По темата: раждах нормално, не изпитах почти никаква болка (освен от епизиотомията #2gunfire ) и усетих излизането на бебето точно като физическо удоволствие. Дори много близко до сексуалното.

Малииии, мата - завиждам ти - честно! След почти 12 години раждането на големия ми син е най-болезнения и мъчителен спомен за мен.

# 29
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
 Оргазъм ли..............#Crazy

Общи условия

Активация на акаунт