ФЕВРУАРските деца ще боядисват великденските яйчица!

  • 14 486
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 689
Честит рожден ден на София!

Мими какво сте преживели.Дано бързо се оправи!

# 61
  • Мнения: 1 881
Благодаря, Мила, Клеми, надявам се скоро да си гледа като преди:(

# 62
  • София
  • Мнения: 3 689
Мими ,а поне отказа ли се от скачането по леглото или продължава с дивеенето?

# 63
  • Мнения: 1 948
Мими, синьото около окото стои около седмица, иначе утре би трябвало вече да няма оток.
Ако раничката обхваща част от веждата сигурно ще й остане прекъсната там Sad.

# 64
  • Мнения: 1 881
О, да, значително по - кротичка е станала, но мисля, че ще я държи ден - два, не повече, като знам каква си е бяс.... Иначе за щастие е под веждичката, няма да е прекъсната, а лекаря в Пирогов страхотно я залепи, толкова дълбока рана беше, а само черта се вижда, евала им на тези лекари - професионалисти!!!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Бързо възстановяване на Дени!
дано не й остане белег!
Влади си беше сцепил брадичката на 1г. и половина, лепиха я в Пирогов, после се отлепи и аз вкъщи го лепих с ципичка от яйце втория път(четох го някъде за бързо реагиране по домашному) Laughing
Няма и следа от белег! Laughing

# 66
  • Мнения: 1 881
Как така, стана ли с ципа от яйце, на нас ни казаха, ако се разлепи, да отидем да я шият:(

# 67
  • Мнения: 2 641
честито на всички февруарчета, които съм пропуснала - да са здрави и засмени, много жизнени и щастливи !  не пиша напоследък, защото имам проблеми с Орлин - от 3 седмици ака много лошо по 6-7 пъти с кръв и слуз. отделно с мъжа ми се опитваме в несъществуващо ни свободно време да направим някои неща и така. тези дни ще се вкюча за повече. дано дени бързо се оправи, добре  че окото не е засегнато.  Гена ти си цял лекар бре  Peace

# 68
  • Мнения: 1 881
Леле, Анайс, какво казват лекарите, на какво се дължи....

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Оле, момичета,какво им става на дечицата Rolling EyesМного грижи покрай тях Confused
Анайс, съжалявам,че имате такива тревоги покрай Орлин! Confused Бързо възстановяване пожелавам Hug

Небесна,честно да ти кажа нямам много ясен спомен колко успешно беше лепенето с ципата от яйце Embarassed
Спомням си,че ни казаха да не се мокри мястото около седмица, ама беше лято и ние след 2 дни бяхме планирали ходене на море,така че в крайна сметка не успяхме да го опазим ConfusedОтвори се раничката,ама съвсем малко, Влади не ми даваше и лепенка да слагам, мъчих го с ципата,ама не много успешно,че той само се въртеше Confused В крайна сметка си зарастна раничката и сега няма и следа от цялото премеждие Hug
Ако ви се наложи, пробвай, нищо не губиш.Дори ми бяха казали ,че около Пирогов, в някаква аптека има лепило,което можеш да ползваш в дом. условия. Дано не се налага да ходите повторно в Пирогов,че аз като се сетя Влади как плачеше и коремът ми се свива Sad

# 70
  • Мнения: 1 881
Благодаря, Гена, дано не се наложи да лепим ние, засега изглежда наред всичко...

# 71
  • София
  • Мнения: 799
Ееее, не бях влизала няколко дни и вие сте се активизирали да пишете Simple Smile
Небесна, на нас ни лепиха отстрани на веждата миналата година. Остана си белезче, малко. Отначало беше по-червено и по-малко, но като си зарастна и стана едно бяло по-уплътнено... незнам дали го обесних много добре, ама ако успея може тия дни да го снимам  Peace
Иначе и аз съм чувала в домашни условия да се залепи дирекно лейкопласт - дето е без марличка  Hug

P.S. забравих да се "похваля, че миналата седмица Влади беше болен  - вкъщи на антибиотик. Естествено накрая и аз прихванах, та сега аз съм болнава, ама се самолекувам и се влача на работа....

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Честит Рожден Ден на Ема!

Анайс, да ви е здраво, добричко и послушно момиченцето
!

Весел празник!

Дано и Орлин да е здравичък вече Praynig

# 73
  • Мнения: 2 641
Да ви почерпя за РД на Ема днес става на 4  newsm38 newsm38 newsm38 newsm38  имахме детско парти и беше щуро гонене  Crazy Ема за първи път се радваше на гости деца и мисля че най сетне разбра какво е да имаш приятели и да търчиш с тях. беше много щастлива. довечера ще пусна снимки.

Гена писала си с мен  Grinning благодаря ти   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА!

Да бъде жива и здравичка, щастлива, да носи радост на цялото семейство!

Общи условия

Активация на акаунт