Обичате ли парфюми-8?

  • 85 506
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 475
Моят първи парфюм го донесе майка ми от някое летище. Казваше се ...... ей това е лошото, че не мога да се сетя как точно, мисля че беше нещо като Niko. Изключително силна и трайна миризма. Аз почти се къпех с него и задушавах всички около мен. ))))
После последва Poeme на Lancome. Сега се чудя дали пак да не си го взема. ))))


Стики, тя доставката е безплатна, но слагат 10% от стойността на парфюма такса, но не повече от 15долара. ))
Дори и да поръчаш нещо, пробвай го предварително. Иначе от Ягодка са много точни, за 10тина дни ми пристигат нещата.


А за парфюмни желания и мечти....понеже едва сега започвам с парфюмите, имам само няколко и като вляза в магазин....искам поне половината. )))))
Сега искам Гучи бай Гучи. ))))

# 61
  • Мнения: 1 243
Не помня първия парфюм, който някога съм ползвала изобщо - сигурно ще да е бил някой на майка ми - Гълъбчетата на Нина или Опиум или Евазион...В тийнейджърска възраст минах през така модерните Би Ю, един друг пак в метална, но сива кутия, няколко на Ulric de Varens, на Ив Роше, на Ейвън  Mr. Green
Първият истински, купен от стипендията ми, беше Амор Амор, още си пазя няколко сладки капчици...

В тази връзка да питам - вие пазите ли си на дънцето по 1-2 капки от парфюмите или хабите и хвърляте флакона. Аз не мога...сърце не ми дава да изхвърля празното бутилче, а и винаги си оставям по едно-две милилитърчета, колкото да си го припомням...На някои даже кутиите им пазя. Шкафовете на тоалетката ми вече са като аптека, но пък така си ги обичам  Crazy

# 62
  • Мнения: X
Първият ми истински парфюм беше Анайс-Анайс на Кашарел

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 11:29 от Анонимен

# 63
  • Мнения: 87
Запис и от мен рядко пиша но всеки ден ви чета .Супер сте.

# 64
  • Мнения: 331
1вият, парфюм изобщо, който имах преди около 14тина години ми го подариха случайно една позната на която не й харесваше- http://www.fragrancex.com/products/image.html?sid=227W
и следващият, който си пожелах за рожден ден преди малко повече от 10тина години беше този-
http://www.fragrancex.com/products/image.html?sid=876W още го жадувам.....а го няма никъде. Имам даже леки опасения, че може и да са го спрели.Намирам го само в ибей, но аз от там не пазарувам.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 423

В тази връзка да питам - вие пазите ли си на дънцето по 1-2 капки от парфюмите или хабите и хвърляте флакона. Аз не мога...сърце не ми дава да изхвърля празното бутилче, а и винаги си оставям по едно-две милилитърчета, колкото да си го припомням...На някои даже кутиите им пазя. Шкафовете на тоалетката ми вече са като аптека, но пък така си ги обичам  Crazy

Не пазя. Видя ли, че свършва - хабя го бързо и да се маха. Хич не понасям празни шишета. Ако много го искам - купувам нов, пълен. Депресират ме празни опаковки. По тази причина не пазя и никакви кутии и подобни.

Пощите във Варна щели да работят по празниците от 8 до 13ч. Изчезвам!

# 66
  • Мнения: 14
Не съм писала тук до сега но ме разчуствахте първият ми парфюм беше NOA подарък за бала от сестра ми и от тогава като се почна няма спиране сега ги крия в гардероба Embarassed защото като ни дойдат гости и се почва едно    Shocked ooooh!                                

# 67
  • Мнения: 1 243
В темата за размяна отново се говори за пратени ментета  Confused Лоша работа! Be careful!

Питането ми за празните бутилчета си остава! Живо ме интересува само аз ли съм такъв Плюшкин  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 8 470
Аз преди хвърлях, обичам да хвърлям. Не ми ли трябва нещо ,не го държа, отварям място за ново.
Но сега като знам,че ги ползват циганите за наливане на  ментета, преди да хвърля ще чупя. Mr. Green

# 69
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Здравейте момичета,само добри познавачи като вас могат да пишат така страстно и красиво за парфюмите,чета ви с удоволствие.Що се отнася за първи парфюм връщам се години години назад .Майка ми получи в подарък парфюм Белла .Ама тя не го хареса и хоп за мен .Като си спомня то не беше поливане не беше чудо,след това минахме през подаръци от сорта на Дюн,Оптимум=тогава на онез години май беше имитация ама доста сполучлива,иначе за първи парфюм купен със собствени пари Диорелла=стара страст и тръпка  bouquet

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 172
За мен първият "истински" беше Deep Red на Hugo Boss - подарък. Не ми хареса особено, тежък и сладък ми се видя.
Тогава си падах по воднисти и цитрусови аромати, че и мъжки  Embarassed - XS и Paco ми бяха фаворити  Mr. Green .
После обаче се преориентирах и точно такъв тип взе да ми харесва  Grinning

А в чорапчето под елхата очаквам черно духче в бутилче с формата на полумесец Party Като го получа ще се похваля  Simple Smile
И Линстантчето също, но като знаем скоростта на фрагранса, за Ивановден може и да дойде  Praynig

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Взех си Let it Rock  Party
На първо четене, в базата много ми прилича на Стрип - опушен, дълбок. В началото е различен. Ще го проучвам обстойно по-нататък. Сега само да се изфукам  Flutter
Да не би майка и син да се плагиатстват един друг  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 22 475
Днес пробвах парфюма "запалка" на Дюпон, някой каза, че е страхотен. )))
Е да, ама на мен не ми харесва особено. Напомня ми на нещо, но не мога да се сетя на какво в момента.

Белучи, веднъж пазих един парфюм на дъното около 2години. Но щом го отворих и реших да се пръсна - ужас, ужасна миризма, нямаше нищо общо с тази миризма, когато беше нов. А и цвета се беше променил.
Човек може да си ги пази евентуално заради шишенцата, но иначе не стават след като мине известно време.

# 73
  • Мнения: 31 326
Честит Мимс,със здраве да го ползваш. Много ми харесва това което казваш за него,уау любимите ми опушени аромати.
Първия ми аромат беше от тези на мама Дюн, Версус на Версаче, а истински мой беше Роко Бароко. Изпръсках го докрай, въпреки, че беше някъде счупен в опаковката.Друг нямах. Simple Smile После ползвах Ив Роше и досега харесвам някои от тях, носталгия. А най-желан и мечтан ми беше Ултравиолет на Пако Рабан, него съпруга ми го подари.
 Аз също не пазя нищо празно, навява ми тъга. Или хвърлям, или напоследък прибирам само някой от кутиите.

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 15:10 от densi

# 74
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Първият истински-Cerruti Image,подарък преди 6-7 години.Ужасно ми хареса,като свърши го потърсих да си го купя отново и се оказа,че е твърде скъп за моя джоб Confused Подарих си го чак миналата Коледа,от get.bg,но вече не ме впечатляваше толкова.
Доколкото зависи от мен,изхвърлям празните шишенца,но дъщеря ми започна да ги колекционира Simple Smile В повечето случаи като остане на дъното,предпочитам да го свърша и да го разкарам,освен някои много-много любими аромати.В момента имам няколко капки на дъното на Миракъл форевър.

Общи условия

Активация на акаунт