Обичате ли парфюми-8?

  • 85 563
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 75
  • при морето
  • Мнения: 911
Току-що се регистрирах в Мегашоп и си поръчах Кензо Амур и Англомания,
кога ли ще ми ги доставят обаче?!!!
Иначе почнах да свиквам вече с Хабанита-та,дори ми харесва,нахално-дързък,мамещо-предизвикателен и обсебващ парфюм.Чувствам,че ще се обикнем с него! Embarassed

# 76
  • Мнения: 4 202
Вместо запис да кажа за първия ми  Mr. Green

Като ученичка имах разни орифлеймски, но за бала ми подариха Шампанско на Ив Сен Лоран, сега е по-известен като Yvresse. Смениха му името, след като производителите на шампанско във Франция нещо се разбунтуваха, даже май и до съд се беше стигнало, но съм забравила историята.

# 77
  • Мнения: 1 983
Преди малко от Мегашоп ми донесоха Codе на Armani. Обожавам този парфюм. Heart Eyes
Другият, в който съм влюбена е Ultraviolet на Paco Rabannne. Blush
На Cartier има един, който никога не съм знаела как се казва, води се унисекс, и него много харесвам. Peace

# 78
  • Мнения: 22 524
ПиНтИшПуНтА, честита ти придобивка. ))) Аз днес бях с Код, наистина много хубав парфюм (малко сладникъв за моя вкус), но аз всичките на Армани ги харесвам. ))))

# 79
  • Мнения: 410
Като стана дума за Армани КОД ще ми е интересно да чуя отзиви за различните му варианти - ползвала съм само парфюмната вода, имате ли впечатления от еликсира - имам предвид като трайност? (говори се, че пулверизаторите се скапвали бързо и тогава?...)

# 80
  • Мнения: 22 524
дани-77, аз ползвам ето този, беше в комплект с една страхотна чантичка с пискюлче на края, по-скоро като портмоне.
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=78763&goChar=G#DETAIL
много съм доволна и е изключително траен.
честно казано не виждам смисъл от пулверизаторите и никога не съм си купувала парфюм с такъв.

# 81
  • Мнения: 410
Мирама,
и аз го имам в този вариант и съм мн.доволна, но ми привършва, а видях, че в Мегашоп предлагат еликсир, който е с пулверизатор, та затова разпитвам за отзиви.

# 82
  • Мнения: 109
Като четох за "първите"...една носталгия ме обзе Simple Smile В моето вълшебно куфарче като студентка бяха представителите на Кореком - Флам, Евазион /не знам как се чете/, Мазуми...имаше едно Импревю, не знам на коя марка беше, но ми беше любимо. Обичах да казвам, като се напръскам с Импревю и пуша Ротманс - ей тогава миришеше  на гнил капитализъм мизерната ми квартира:lol:
След това си спомням как баща ми, лека му пръст, който беше финансов ревизор и правеше някаква голяма ревизия на вносните стоки, беше донесъл цяла торба с мостри на абсолютно всички парфюми, които се внасяха в България, основно чрез Кореком. Беше истинска вакханалия в моя парфюмен живот...
Благодаря ви, че ме върнахте към тези хубави моменти в живота ми!
Весела Коледа и много ароматни преживявавния ви пожелавам!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Честита Коледа, момичета!

Много харесвам напоследък думата "щастие". На пръв поглед - доста банална. Всъщност, това е една много важна дума, защото всеки влага различен смисъл в нея, толкова е многолика! И ми харесва, така просто мога да пожелая на някого щастие и знам, че ще съм пожелала най-хубавото нещо.

Бъдете много щастливи, каквото и да означава това за всяка от вас!

# 84
  • при морето
  • Мнения: 911
По-хубаво пожелание няма, Мимс-Мимс! Hug
Честита Коледа и от мен на всички !
Здраве,щастие и любов!
От сърце! newsm51

# 85
  • Мнения: 2 590
Честита Коледа и от мен. Както каза Мимс , много щастие и от мен и здраве   bouquet newsm51

# 86
  • Мнения: X
Да се похваля, получих поредния подарък за коледа, явно много съм слушала тази година  Blush- новият на Dolce & Gabbana, който си бях харесала. Страхотен е и достa траен, пръснах си на ръката преди 5 часа и още го усещам и то силно.


Весела Коледа!

# 87
  • Мнения: 1 304
Весела Коледа!
Много парфюмни пожелания от мен Hug

и една Ароматна Коледа Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 306
                                                    Честито Рождество Христово на всички вас  Wink
Казват, че по Коледа ставали чудеса, пожелавам на всяка от вас да повярва в тях и да се радва на всяко малко и нетолкова малко чудо... Здраве, късмет и много положителни емоции...
                                           
                                                               

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 08:21 от Dayany

# 89
  • Мнения: 199
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ОТ МЕН!!!!!!!!!!!!
Пожелавам на всички ЗДРАВЕ,ЗДРАВЕ и пак ЗДРАВЕ/ ...за мен това е най актуално, вече 5-ти ден съм с температураааааааааааа/,
и  много положителни емоции тази година!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Моят първи истински парфюм е на Ести Лаудер - "Ести".
.............и да ви се оплача, имам синузит , това е трагедия за мен, нищо не усещам, никакви миризмииииииииииииииииииии,само главоболлллллллл Sad
...........Денси, прекрасно оформена тема!  bouquet Просто чудесно, благодаряяяяяяяяя!/отварям днес любимата темичка ,а вече изписани няколко страници в нова #Crazy/

Общи условия

Активация на акаунт