Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 64

  • 38 113
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2009Г. НА ВСИЧКИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ УСМИХНАТИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!!ЩЕ СЕ СРЕЩНЕМ ДОГОДИНА ПАК ТУК С НОВИ ИДЕИ И ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА! santa2

# 226
  • Мнения: 1 485
Здравейте от мен за последно през тази година! Grinning
Много хубави празнични торти сте направили,извинете ме Embarassed ,но няма да коментирам по именно ,
че ме чака  още доста работа да свърша.
Само остава да ви пожелая весело послрещане на Новата Година!!!  bigdance2
Ето и моята скромна торта за празника,малко е не както трябва,но малката отсече Naughty
"Искам торта с плодове и със шоколад" и аз това сътворих за има няма 2 часа ooooh!

# 227
  • Мнения: 1 173
Весело посрещане на 2009 момичета ! На всички вас пожелавам най-вече здраве и нека идващата 2009 бъде по - добра за всички нас. Наздраве newsm24  През отиващата си вече година  за мен беше невероятно удоволствие да бъда част от тази тема. Благодаря на всички вас за това усещане ( и че ме научихте да правя тортииии Mr. Green )

# 228
  • Мнения: 668
Весело изкарване на Новата 2009-та година. Пожелавам ви много положителни емоции, и нови предизвикателства и постижения през новата година, включително и в "най-сладката" тема на нашия форум.  Hug

Ето я и моята новогодишна тортичка, спретната за няколко часа:



Повече снимки Тук

Вътре е 3 пандишпанови блата, единия е овкусен с ванилия, втория с какао, а третия с есенцията Цитрон на д-р Йоткер. Кремчето е "карамеления крем" на Пепи, сиропирано е с компот. Заливката и фигурките на борда са от шоколадов кувертюр.
// Кусурите - явно оставих шоколада да изстине повече от необходимото и го залях върху студената торта извадена от хладилника, та стегна почти моментално и не се получи гладката заливка която исках. Та затуй я позамазах, понапръсках отгоре с още шоколад и Воала! //

ОБичам ви момичета от тортената тема.  Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 56
[img]http://picasaweb.google.com/ninaniksan/TortiNina#5285741814581268818[img]
http://picasaweb.google.com/ninaniksan/TortiNina#5285741814581268818
Ехо мацки, как сте , готови ли сте с манджите и тортите/. Искам да ви благодаря много за съветите  и помощта , също така за идеите и вдъхновенията, които получих от този форум. Тук намерих много хора - щури и луди ... Laughing Joy като Ванчето.
Исакам да ви пожелая весело посрещане на Новата година.[/color] И нека всеки следващ ден да ви донесе повече здраве , пари и сили за нови изпълнения ,запознанства и приятелства от този форум!!! И нека този форум запази добрия и приятелски дух на общуване и съвети-най вечеблагодарение на Тандури. Tada  Party Time  ura

# 230
  • Мнения: 384
Щастлива нова 2009 година!

Да се похваля с новогодишната си тортичка.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9689446

Рядко правя торти, по обясними и обективни причини. Само по поводи. Вие сте моето вдъхновение. За съжаление нямах много време. Искаше ми се да е нещо "по-така", но се получи това. Гарантирам ви, че е страшно вкусна, нищо че на глед не е кой знае какво.

Желая ви през новата година много, много здраве на вас и вашите сейства, много лично и семейно щастие, много поводи за радост и усмивки, и разбира се, много вдъхновение, за да ни радвате с още и по-добри торти!

НАЗДРАВЕ!

# 231
  • Мнения: 2 185
Ей почти на прага на новата година успявам и аз да се включа, тук е още следобед и точно привърших тортичката  Wink

Много и различни торти видях, не съм в състояние да изброя всички затова ви поздравявам вкупом   bouquet

Марулке, много сладка тортичка  Heart Eyes по-често да се появяваш  Wink

Ето и моят поздрав за настъпващата 2009 година:



ето и още една снимчица http://i257.photobucket.com/albums/hh204/botevinka/Torti%20Demo/DSCF5535.jpg

Весела и Благодатна да е новата година! Много обич и творчески ентусазъм за всички нас  Hug

# 232
  • Мнения: 686
Честита нова година!

# 233
  • Мнения: 452
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,МОМИЧЕТА !

# 234
  • Мнения: 1 122
ЧЕСТИТА 2009 ГОДИНА И НАЗДРАВЕ Wine Glass

# 235
  • София
  • Мнения: 2 118
За много години! Здрава и честита 2009-та година! Честит имен ден на именяците днес!

Измина пъравата ми тортена година, равносметки няма да правя, само ще кажа, че удоволствието да се твори ми стана познато от тортите, както и невероятно приятното и смислено общуване с вас -   bouquet


Вчера повкарах в пътя една много странна торта, съвсем само за тримата ни вкъщи, но такова чудо отвътре никога не бях виждала - вкусът си заслужава втори опит, но Ласкова, моля те кажи в какъв размер тава я правиш...(за Калифорнийската треска иде реч)




Тортите дотук от вчера - супер са - домашните внасят много уют, тези с по-претенциозната украса - са шик.

silrai, - много хубава композиция с тази обувчица!

Аз съм си, Ласкова, Марулка, Иване, blueeye, Десита, Клер, Драконче, Фиор - благодаря, че намерихте време да споделите настроение и вкуснотийки!

# 236
  • Мнения: 818
Честита Нова година на всички тортоправки и техните семейства.Пожелавам ви здраве и кьсмет,мир и любов,а на дечицата ви да растат весели и засмени .Нека има повече весели поводи за вкусни и красиви торти

Аз ли сьм най-ранобудна  newsm78.Вьпреки,че си легнах в 4,вече вися тук докато домочадието спи-личи си на кого го пере сьчмата...
Ето моята сьвсем семпла новогодишна торта



Направих я като сбор от 2 рецепти,но си паснаха много добре и всички я харесаха.
А това е тортата която направих за мьжа на сестра ми ,който е именник днес



# 237
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

МНОГО УСПЕХИ В ТОРТОПРАВЕНЕТО И ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА

# 238
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ето новогодишната ни торта. не е кой знае какво, ама в последния момент този вариант избрах от всички които ми се въртяха из главата:

# 239
  • Мнения: 1 491
Честита нова 2009 г. Да сте живи, да сте здрави и щастливи и засмени

Честит имен ден на всички именняци!

И аз вчера правих торта за партито където бяхме ... трюфелче  Mr. Green

   

Общи условия

Активация на акаунт