Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
Момичета ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!! Много сбъднати желания, здраве и късмет! Почвайте да замесвате питите и да варите ошава, а довечера внимавайте да грабнете парата!

# 16
  • Мнения: 256
 santa2 Весело изкарване на най-хубавите празници и от мен, милички. Нека те донесат много здраве, усмивки, и топлинка в душите ни  Praynig. А да не забравяме и радостната детска глъч  Simple Smile.

Мишенце, добре дошла с бебка у дома   bouquet. Страхотни са снимките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам да кажа, че се възхищавам на всички момичета, които имат куража да си родят три дечица. Дил  Hug, Ели  Hug, Карил  Hug.

Ивиче   bouquet пращам ти коледно настроение от мен. И нали знаеш - "апетитът идва с яденето"  Wink само почакай да започнат празниците...

Хайде, че после ни чака едно разглеждане на снимкииии  Party.

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 12:00 от Elimira

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Весела Коледа и щастлива и успешна 2009 година!
Нека и през нея продължим заедно да правим хубави спомени!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
СТАНАХ ЛЕЛЯ!!! СЕСТРА МИ ТАЗИ НОЩ РОДИ БЕБЕ ИВАН 3200/50 СМ. И СЪМ СУПЕР ЩАСТЛИВА!!!
Да ви почерпя по този повод .
При нас коледните тържества започнаха, а и Митко вече е добре почти е оздравял напълно!
Пожелавам ви ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!

# 19
  • Мнения: 2 332
Понеже отдавна не съм се разписвала, ще ме извините, ако пропусна нещо...

Мишенце, ЧЕСТИТА БЕБКА!!! Нека расте здрава и палава /не се и съмнявам, с двама батковци Wink/, нека много папка и нанка!!!   bouquet

Мони - честит племенник!!! Нека и той расте здрав и щастлив!!!   smile3525

А на всички пожелавам Весела Коледа и Щастлива Нова Година, нека бъдем много здрави и щастливи, мисля, че това е най-важното!!!

# 20
  • Мнения: 85
Весели празници-много щастие и любов да топлят домовете и сърцата ни!!! santa2 Close-mas: santa2

# 21
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Мони, честит племенник! Да расте здрав и послушен!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВЕСЕЛА, СТРАХОТНА И НЕЗАБРАВИМА КОЛЕДА!!! НЕКА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ ДА СЕ СБЪДНАТ И  МИР И ЛЮБОВ ДА ЦАРУВАТ!!!

НАЗДРАВЕ!!!

# 22
  • Мнения: 210
Мони,честит ти племенник Hug!Да е здрав,щастлив и късметлия в живота! Hug  bouquet Hug
Весели празници момичета на вас и семействата ви! Hug Hug HugЖелая ви здраве,щастие,пари,много усмивки и нека на този семеен празник не спираме да казваме и доказваме на близките си колко ги обичаме!

# 23
  • Мнения: 2 673
Еееееееееех  Hugмного бебенца, страхотна Коледа! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ и много ПОСЛУШНИ, ДА ПАПАТ и САМО РАДОСТИ ДА НОСЯТ!!!  Понеже в чата поздравих МИШЕ и ВЕНИ, тук може и да съм пропуснала, че съм като прелитаща бяла  Crazyптица..Напоследък хич ме нЕма у целата тема ooooh! А като гледам щО има за четене ..мале мила, ..АМА НА Клюто видях творението де, страшна си Клюцка, както винаги си дъ бест!  ooooh! Flutter

Отивам да зареждам елхата за Дани, на каките вече наслагах нещата, мъжо гОркия ще чака да стане 12  Laughingта да си вземе подаръка от ботуша\като чувал е\ ботуша де..мъжо е чувалче

# 24
  • Мнения: 2 673
Честита Коледа!! Да сте живи и здрави, вие и семействата ви, мили приятелки! Пожелавам ви сбъднати мечти и смелост и кураж в огъня! Пожелавам ви освен борци да сте и глезени и обичани мами и жени, фино обгрижвани и смело задоволявани Mr. Green На КОледа стават чудеса, едно от тях е нашето приятелство, което продължава вече години! Дано да е така и занапред! Обичам ви! Hug...

чакам каките да дойдат, за да ги гледам как разопаковат подаръците, пренощували под елхата...Чакам и мъжо довечера да отвори своя, а аз мойте боти и ботушки от Дядо Коледа ..правя квото правя, па току си ги обуя и пърхам ли пърхам като пеперудка... Laughing Децата също са ми подготвили изненада и умирам от любопитство каква е  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 718
Весела Коледа на всички малки, големи и още по големи момичета и момчета   Hug

# 26
  • Мнения: 3 214
Весела Коледа на вас и семействата ви! Бъдете здрави и щастливи!


Мони, честит племенник! Да е много здрав и послушен!

# 27
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Весела Коледа на всички!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 328
Мони, честит племенник Simple Smile

ВЕСЕЛА КОЛЕДА !!!

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честит племенник на Мони  Hug


ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

Общи условия

Активация на акаунт