Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
Честита Коледа, приятелки!
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и весели празници!
Онова, за което мечтаем, рядко е между коледните подаръци...
Понякога то се оказва само на ръка разстояние от нас,
но за да стигнем до него, трябва да направим поне една крачка...
Да я направим!
На Коледа стават чудеса...



Мони, да е жив и здрав малкия Иван! Нека носи радост на твоята сестричка, както и на всички около него! newsm32

Честит имен ден на всички малки и големи, които празнуват днес! Със здраве да си носите имената!


Вкъщи всички са доволни от получените подаръци, а очакваме и още Mr. Green Аз от вчера се въртя около машината за хляб и пека ли, пека Grinning Отделно днес правя трети коледен кекс, който е мноооого вкусен... Wink

# 31
  • Мнения: 553
СКЪПИ ПРИЯТЕЛКИ, ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ОБИЧ И КЪСМЕТ  Hug

И при нас е много весело - с Вики се радваме на подаръците. Той днес получи последния подарък - влак на Фишер Прайс. Оказа се наистина много хубав  Peace
Пък на мен Дядо ви Коледа ми донесе много хубави ръкавички за ските и страхотна спортна чантичка на Найк.
Получихме много подаръци /много обичам/   Hug
Пожелавам ви весели почивни дни!
Ако не се включа до 31 декември ви пожелавам да посрещнете новата 2009 г  много здрави, усмихнати и в прекрасна компания  Heart Eyes
Ние на 31-ви ще пътуваме към Трявна и ще се върнем на 3-ти януари  Wink

Мони да е жив, здрав и много послушен малкия Иван.    bouquet

# 32
  • Мнения: 183
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!! МНОГО УЮТ И ТОПЛИНА В ДОМОВЕТЕ ВИ!!!
http://www.jinglebell.hit.bg/ поздравче  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 20:24 от mamaminion

# 33
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТА  КОЛЕДА,МИЛИ ДРУЖКИ!ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И УСПЕХИ,КАКТО В ЛИЧЕН ,ТАКА И  В ПРОФЕСИОНАЛЕН ПЛАН!
И НИЕ ПОЛУЧИХМЕ ДОСТА ПОДАРЪЦИ ОТ ДОБРИЯ СТАРЕЦ,МОНКАТА Е НАЙ-ЩАСТЛИВА ЕСТЕСТВЕНО,КАКТО ПРЕДПОЛАГАМ И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЧИЦА!МОЯТ КОЛЕДЕН ПОДАРЪК  Е НОВА ХОЛОВА ГАРНИТУРА +НОВА МАСА,КОИТО ОБАЧЕ ЩЕ ПРИСТИГНАТ ЧАК ДРУГИЯ МЕСЕЦ,НО НИЩО ДЕ Heart Eyes
ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВИ ПОЧИВНИ ДНИ И МНОГО УСМИВКИ!

МОНИ И ТУК ДА ТИ ЧЕСТИТЯ ПЛЕМЕННИКА!ДА Е ЗДРАВ,ДА ПАПКА И ДА СЛУШКА МНОГО!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 437
Мацки благодаря на всички ви за честитките за моя племенник Hug Hug Hug Тези дни не мога да се включа, че сме от маса на маса, но от сърце ви ЧЕСТИТЯ РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО, МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!!!

Днес изписахме малкият Иванчо. Да ви кажа направо съм забравила какво значи малко бебе LaughingМитко до него е същински великан и през цялото време не спря да обикаля из болницата докато чакахме, а като видя бебето направо застина и само повтаряше "Мите батко на малко бебе"LaughingБеше много впечатлен и още един път осъзнах, че детето ми вече е пораснало!

# 35
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
ПОЖЕЛАВАВАМ ВИ, ТОРБАТА НА ДЯДО КОЛЕДА ДА Е ПЪЛНА С ХУБАВИ ИЗНЕНАДИ, С МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ, И КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО!





Честито и на днешните именници! Да има е здраво името!

мама Мони, честит ти племенник. Много да слушка мама и тати!  bouquet

Весели празници! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 85
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!
МНОГО УСМИВКИ И ОБИЧ ДА ТОПЛЯТ ДОМОВЕТЕ НИ!

# 37
  • Мнения: 558
...

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 21:13 от [sfkbfk]

# 38
  • Мнения: 258
Дано Коледа сбъдне мечтите ви!Целуваме ви и весело посрещане на Новата година!

# 39
  • Мнения: 3 034
Софко, оправи се. май снегът, който си поръчах за Коледа и дядото ми изпълни желанието, успя да го оправи. настроението, не дядото.
'звинете ме, но досега спах с децата и още ми се плете клавиатурата.
Flutter

Elimira, благодаря ти, мила !
  bouquet

Данни е жесток. като малък куфеещ метълчо е. а ти си отслабнала мноого. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
...

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 15:51 от мама МОНИ

# 41
  • Мнения: 2 274
Честито Рождество Христово, момичета! Да сте живи и здрави и винаги усмихнати и щастливи   bouquet!

  На нас на Коледа изобщо не ни беше коледно. Децата се тръшнаха от някакъв вирус, та изобщо не празнувахме. Беше ми адски тъпо. Сега са по-добре, но ние с Вали взехме да се разболяваме Sad. Все пак се надявам за нова година да сме ОК вече. Поради тези болни причини се отказахме от плануваното пътуване и ще празнуваме в София.
Незнам дали ще имам възможност да пиша точно на 31.12, защото ще трябва да се приготвям за гости, та от сега да ви пожелая весело посрещане на новата 2009 година и дано тя ви донесе много здраве, щастие и късмет   bouquet!

# 42
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, приятелки!
Добре завърнали са на двете наново мами - Мишето и Вени! Да са ви живи и здрави мъниците!
Мони, честит племенник и тук!

Нямам никакво време да пиша, добре че днес съм на работа...
И аз не знам до НГ дали ще пиша пак, така че весело посрещане  Drunkи живи- здрави, догодина до амина, пак тук  lovekiss lovekiss lovekiss

# 43
  • Мнения: 2 249
скъпи дружки,
влизам да ви отправя най-сърдечни пожелания за Новата година-вярвам,че за всяка една от вас и за семействата ви ще е много ползотворна,изпълнена с любов и по-добра от старата.....(а дано е и по-събираемо срещо клюкарска с ноемврийски мами Mr. Green Hug Heart Eyes)много сте ми мили4ки вси4ки и дано скоро се видим(в на4алото на месеца-ще съм за 2 дни в софия)


за нас с 2 думи-добре сме с НИЯ-даже прекрасно-с тези дето се заси4ам в скайпа им пуснах снимки да я видят колко е пораснала-около клуба имаше доста работа тоя месец и партита-по 2 на ден понякога и ми дойде нанагорно,но затова пък съм удовлетворена-и дядо Коледа си имахме няколко пъти (НИЯ все я е страх и отива със затворени о4и да си взима подаръка Mr. Green)-скоро ще ми е напълно готов сайта и ще ви пусна да го разгледате
(Мина-на 20 или 21 януари съм във Варна-предлагам ти една среща с мола,4е близо до него ще имам работа да се видим и ще ти разказвам Wink-и с другите мами също естествено)
заминаваме утре да празнуваме за 5 дни на Пампорово и стискайте палци да има сняг,4е 2 години ме разминават ските-тоя път няма Praynig-а за Ния ве4е има шейна в багажника Party
това е в общи линии-най-тържествено обещавам през новата година да съм по-редовна в 4ата)

и не на последно място да 4еститя новите ни беб4ета-много се радвам на тези прекрасни новини-нека са много здрави и послушни Hug

това е от мен Wink-до година ,до амина  Heart Eyes bouquet Hug

# 44
  • Мнения: 881
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ДРУЖКИ!
ВЛИЗАМ САМО НА БЪРЗО ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ ЧЕ СНОЩИ СТАНАХ ЛЕЛЯ НА ТАКА ДЪЛГООЧАКВАНАТА НИ ПЛЕМЕННИЦА-ЛЮБОМИРА СЕ РОДИ В 21.00 ЧАСА НА 29.12 С ПЕРФЕКТНИТЕ МЕРКИ 3420.50СМ.БЕБКА Е ДОБРЕ,И НАИСТИНА Е ПРЕКРАСНА.РАДВАМ СЕ ЧЕ ЕТЪРВА МИ НАЙ ПОСЛЕ УСПЯ ДА СБЪДНЕ МЕЧТАТА СИ-ДА ИМА БЕБЕ.ОХ ТОЛКОВА СЪМ РАЗВЪЛНУВАНА ЧЕ ОЩЕ МИ КАПЯТ СЪЛЗИ ОТ ОЧИТЕ.
ХУБАВА ВЕЧЕ МИЛИЧКИ И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2009 ГОДИНА!

Общи условия

Активация на акаунт