Отговори
# 60
  • Мнения: 1 328
Честита нова година  Hug Hug

# 61
  • Мнения: 2 274
Весела и щастлива нова година! Здраве, щастие и късмет желая на всички ви!

# 62
  • Мнения: 2 837
Честита Нова година! Да е здрава, мирна, плодородна и плодотворна!
Много любов, радост и здраве на вас, дечицата и всичките ви близки и обичани хора!


# 63
  • Мнения: 85
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА -С НАЙ-ДОБРИ И ИСКРЕНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ.СПОРНА РАБОТА И МНОГО ЛИЧНИ УСПЕХИ ЗА ВСЯКА ОТ ВАС .

# 64
  • Мнения: 334
Честита Нова година на всички! Бъдете здрави, все така слънчеви, даряващи любов и щастие!
Нека годината е успешна за плановете и сбъдне мечтите ви!
Hug  Hug  Hug

Честит имен ден Силве!!! Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 352

Да ни е честита Новата 2009 година!!!Момичета бъдете живи и здрави вие и вашите семейства!Много късмет,любов и щастие ви пожелаваме  Heart Eyes !
Честит празник на именниците днес!

# 66
  • Мнения: 558
Добрютро дружки!
Искам да честитя празниците на всички и да ви пожелая щастлива, спорна, любовна и охолна нова година!!!   bouquet

Сега съм си въобразила, че по- ми върви на четни години, та я чакам да видим какво ще ни донесе две 'илядо и деветата...
Мен нещо ми е тъпо от нова година насам- изобщо не спя, само търча и викам по децата и едва успявам да ида до едното място.
В момента съм се подредила като куче в каруца- мъжа приспива Данни, малката се люлее спейки в люлката (легнала не спи  Shocked), а аз съм си отворила една биричка от тия дето ни бяха за нова година (познайте стигнахме ли до тях)... качила съм си краката на един стол (надявам се да ме поотпуснат) и релаксирам, така да се каже...
Времената са трудни и усилни, но неповторими и незабравими...
Щастлива съм всъщност  Heart Eyes Hug!!!!

Някой няма ли да вкара интрига тук, че да живне малко форума Laughing Mr. Green  Wink?

# 67
  • Мнения: 1 064
Рени, да ти е жив и здрав вече 10-годишния Велизар!
Да расте умен и силен младеж! Да разбива с лекота женските сърца (след време де) Wink и да стане един от известните шахматисти на България! Весел празник на цялото семейство!


За мама


Софко, щом като ти върви повече на четни години, айде пожелавам ти през 2010г с близнаци да се поФалиш Mr. Green

# 68
  • Мнения: 558
Денииии  Naughty Joy!!!

# 69
  • Мнения: 3 214
Честита ви нова година, момичета! Да ви донесе много здраве, любов и усмивки!

Рени, да ви е жив и здрав Велизар! Да расте умен и засмян!

# 70
  • Мнения: 2 673
РЕНИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА е живо и здраво момчето - бъдещия световен шампион по шахмат, и най-малкото национален по математика!!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!  bouquet

# 71
  • Мнения: 183
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!! НЕКА 2009 ГОДИНА БЪДЕ ИЗПЪЛНЕНА С МНОГО РАДОСТ, УСМИВКИ И ДА СБЪДНЕ МЕЧТИТЕ ВИ!!!

РЕНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ЩАСТЛИВ И ОЩЕ МНОГО УСПЕХИ МУ ПОЖЕЛАВАМ!!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!

# 72
  • Мнения: 2 274
Хахахаха! Благодаря за пожеланията, момичета! Да ви почерпя за /както казва Вили/ първият юбилей на моето голямо момче  Mr. Green!

Да ви е сладко! Ние току що се прибрахме от рождения ден в Патиланци! Лудницата беше неописуема, децата лудуваха и щуряха на воля - на купон като на купон Simple Smile! Боил лудува наравно с батковците и каките. Тъпото е че забравихме фотоапарата. Добре, че имаше фотограф там, та направи някоя и друга снимка.

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 16:08 от benighted

# 73
  • Мнения: 3 718
За Много Години, момичета  newsm24Радвам се, че се запознах с част от веселата ви компания, пожелавам ви здраве и любов и весели игри за всички дечурлига.
Честито на празнуващите  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 201
ЗА МНОГО ГОДИНИ, ПРИЯТЕЛКИ!
МНОГО ДА Е СПОРНА, БЛАГОДАТНА, ДА Е МНОГО ПО- ДОБРА ОТ СТАРАТА ГОДИНА, ДА Е ИЗПЪЛНЕНА С МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НОВАТА 2009!



Ние снощи късно се прибрахме от Плевен и добре, че изпреварихме снега! Но за нета, чак сега остана време!

Славе, честита Ви радост- Любомира! Да расте здрава и щастлива!

Рени, честит рожд. ден на патерички на Вили! Все така да те кара да се гордееш с него и най-вече да е здрав!

Общи условия

Активация на акаунт