Отговори
# 75
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 344
Честита Нова Година на всички!!!!!


Рени Честит Рожден Ден на Велизар! Да расте все така умен и чаровен!


Ние се завърнахме благополучно от Родопите, добре, че не останахме още 2 дни, както възнамерявахме първоначално, че може би щяхме да имаме проблем с прибирането в този сняг. Прекарахме много добре, но с 3 деца направо луднах. Сега с едно ми се струва рай направо. То не бяха бели, пищене, врещене, рев за едни и същи играчки, отгоре на всичкото баба им им подари 3 еднакви китари с мелодии, та накрая Вики махна батериите и на трите китари, с което произведе дълъг и напоителен рев, тръшкане, писъци.......по едно време ми идваше да хвана гората...Иначе в Родопите е божествено красиво, разходихме се до Гела  и до Пампорово, децата играха на воля в снега, возихме се с шейни, че даже и големите се пързаляхме като малки деца....беше уютна, шумна и весела Коледа и Нова Година.

Софи душко, радвам се, че всичко е наред при вас. Сами ли бяхте на Нова Година или дойдоха бабите да ви помагат?

# 76
  • Мнения: 258
Честита Нова Година!Здраве,късмет и сбъднати мечти през 2009г!
   Вени,Мишенце,да са ви живи и здрави рожбичките.Да са късметлии в живота им пожелавам/аз докато се включа те ще проходят Embarassed/
   Ние много се радваме на снега.Днес София беше с червени бузки като на дядо Коледа от пързалката и сега блажено спят всички!
   Целувки от нас.Хубава седмица!

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Честита Нова 2009 г.година момичета!Нека тя донесе за всички повече здраве, повече радости, спокойствие и повече сбъднати мечти, от предната!

Ние не усетихме много, че имаше празници.Аз изкарах тежка бронхопневмония и на 23 декември трябваше да вляза в болница.Спазарих се с лекарката и ходих всеки ден на инжекции, за да не лежа точно по празниците.Велизар съответно го пратихме при баба му за една седмица и Коледа празнувахме сами с баща му.Вече съм по-добре, днес спирам и последния АБ.За съжаление и на малкия не му се размина.Той изкара гнойна ангина и също беше на АБ по Коледа.Абе завършихме годината със здраво боледуване.Дано поне всичко си остане там в старата 2008 и през новата боледуваме възможно най-малко всички - и малки и големи. Praynig

Спорна седмица и бърза адаптация на всички, които се завръщат на работа след почивката по празниците! Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 1 033
Честита Новата година и от, момичета! Аз пожелавам на всички от сърце ЗДРАВЕ и ЛЮБОВ, другото знам, че ще си го набавите  Hug

Ние също изкарахме празниците болни. На Рождество беше  добре, семейно и т.н., но новата година я послещнахме с повръщаща Станислава с 40 градуса температура, която не успявахме да свалим освен с обливане с вода. На 1-ви се оказахме в инфекциозно отделение в Окръжна болница, малката се беше обезводнила и съответно й сложиха система... Направо чудесно си изкарахме. Мъничката беше много изтормозена - абокати, системи, тя повръща... Ама мина и това Simple Smile

 Hug

# 79
  • Мнения: 679
Ч. Н. Г.! Нека новата 2009 г. ви донесе много здраве и повече усмивки!


Честити племенници на Мони и Слави! Да растат здрави, умни и послушни деца за радост на околните! bouquet

esma, Мария, съжалявам, че сте изкарали празниците толкова неприятно. Дано всичко лошо е останало в 2008-та и сега ви съпътстват само хубави неща и най-вече здраве!

Ние вчера се завърнахме от дългата почивка. Пребродихме сравнително бързо в снега, имали сме и по-ужасни пътувания от вчерашното. Алекс си е вкъщи, реших, че в този сняг и студ най-вече, е по-добре да си остане на топличко. Иначе при бабите беше много хубаво, забавления, игри... Естествено имаше и плач и тръшкане, малкия братовчед го ухапа на бузката и още има раничка и синьо-лилаво  ooooh! вече 10 дни и повече. За сметка на ухапаното нашия юнак пък раздаваше шамари и риташе като за световно. Пълна лудница ...

Сега ви оставям, че стана дълго, пък и работата ме зове.
 Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 2 673
Рени, не е за вярване че си била без апарат!!! Mr. Green

Гадамер, представям си кво дрънкане е било на китарите LaughingКакто и си представям как ви се е качил адреналина Mr. Green

На болните мами \по време на празници и сега\ пожелавам лошото да е останало в старата година, а през НОВАТА САМО ДОБРИ ЕМОЦИИ! Hug

Аз се изявявам на новото си поприще в работата, ще видя утре как ще издържа ако пациента е дете.. ooooh!Днес ми се размина... Praynig

# 81
  • Мнения: 1 328
Ей, Карил, кажи верно какво става с тази работа, сигурно е много напрегнато..

# 82
  • Мнения: 334
http://snimka.bg/album.php?album_id=326722
 Embarassedне ми стига  времето  Embarassed
 Hug  bouquet Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 591
Честито ви Богоявление!Наздраве на именниците днес! И хубаво настроение!

Всичко най-хубаво, момичета, на вас и вашите семейства през Новата 2009-та година! Аз пък, за разлика от Софко, не обичам четни дати и години, така че залагам големи надежди на девятката!

Да са живи и здрави коледните подаръчета Ани и Иван! И да са радост и отмяна за мама Мише и мама Вени!

Много успехи на талантливия юбиляр Велизар и целувки за мама Рени!

Кари, не знам какво е новото ти поприще, но ти желая успех и разкажи, когато имаш време.... newsm78

Мишо от вчера е на ясла след едномесечна ваканция при баба в Сливен. И въпреки липсата на контакти с деца, пак се разболя, този път от гнойна ангина навръх Бъдни вечер... #Crazy Да видим дали ще издържим седмица в яслата без да се разболеем.

А пък аз не мога да се сдържа и да не ви кажа, че има още една бременна ноемврийска мама, коятго ще ражда през април. Ама тя да си каже....  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 064
Честито Богоявление!
Честит имен ден на всички малки и големи, момичета и момчета!
Много здраве, щастие и късмет на всякъде и във всичко!
Бъдете живи и здрави!






Мария, esma, пожелавам ви всички болести и неприятни спомени да останат в старата година и оттук нататък само хубави неща Praynig
Дил, добре се забавляват твоите мъже Simple Smile а батко Ваньо с перуката е като девойка Wink
Маша, успех с девятката Peace нека тази година те изненада и ти донесе повече хубави моменти, отколкото си очаквала...
Сега създаде интрига с бременната ноемврийка newsm78 Само Salvi се е похвалила, че ще става отново мама през април...за друга ли става дума?!?

# 85
  • Мнения: 591
За друга мама става дума, Дени. Мерси за пожеланията.   bouquet

Абе, аз да ви попитам, че съм се притеснила дали моето дете не изостава... Гледах репортаж по новините за една баба, която гледа внуче по програмата на социалното министерство срещу заплащане до 3-годишна възраст на детето... Та тя се хвалеше, че учели с детето стихчета, песнички и даже буквички и цифрички... Направо се втрещих, щото моя говори още бебешки, камо ли да познава числата... Детето, което показаха, беше на не повече от две години и половина, според мене, не може да е имало три, щото програмата след това не е в сила... И майка ми гледала същия репортаж и се впечатлила, та ми говори, че нашия е още бебе... Ние сме си на памперс още и въпреки че пием от чаша, си пием и от шишета... #Crazy А докато Мишо беше в Сливен, изведнъж започна да бърбори усилено и да повтаря всяка дума... Някои правилно, други по бебешки, звуците "р", "с" и някои други, са му трудни... Например, на водата казва "дуда", с ударение върху последната сричка... newsm78

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 10:23 от masha

# 86
  • Мнения: 1 064
Маша, не се притеснявай, мила...не сте само вие така...Тедката също говори по бебешки...повечето му приказки ги разбираме само аз и баща му...още е с памперс гащи, макар че сяда на гърне, но не казва кога има "ако или пиш"...просто аз периодично си го слагам...далеч е от заучаване на стихчета, на букви и числа...
Не мисля, че трябва да се притеснявам...според мен си се развива нормално и няма нужда и не искам един вид насила да пораства...

Айде бременната мама да се похвалиииииии...много обичам такива новини...

# 87
  • Мнения: 591
И аз така смятам, като тебе, Дени... Много против съм прибързания стремеж и амбиция на някои родители към преждевременно порастване на отрочето!  PeaceИ си мисля, че оная баба по телевизията малко се престара - нали получава и пенсия, и заплата.... Та, един вид, да се похвали, че си заработва парите, хахаха Laughing

За гърнето - Мишо казва "има ако", когато си поиска... Много често, и след като акото е напълнило памперса Hug А се беше научил да казва предварително още на година и три месеца, но после го домързя.... Напоследък много се е привързал към мене, само ме търси. .. Ако остане сам в стаята, веднага тревожно надава глас"мамааааа". Станал е плашлив. А днес на яслата се вкопчи в мене и се разплака, при положение, че ходи там с радост, а вчера не се разрева, даже се радваше. Може би заради едномесечното прекъсване.... newsm78

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 10:31 от masha

# 88
  • Мнения: 218
Момичета, ние се завърнахме също в петък вечерта...
Изпреварихме гоелмия сняг и преспите по пътищата, че с нашите 430 км.....но ни валя все пак яко на парцали и си имаше лед от Сливен до Пловдив...ама мина гладко....
Ходихме 2 пъти в БУргас и си направихме много хубава разходка в Несебър, не съм се обаждала на бургазлийки, ама едва ли е щяло да им се излиза в студа на Бъдни вечер, ходихме на кино с мъжа ми и се шляехме из улиците, мммммммммммм свобода... Grinning

сега...Честита да ни е Новата 2009 година! Много здраве да ни донесе и щастливи дни! МНого усмивки и късмет, много сбъднати мечти и изпълнени надежди! Да ни върви по вода и зло да ни забрави!!!
Наздраве на всички и много сполука!!!
santa2 Nature Snowman Close-mas: family6 Wink

Рени, честит юбилей на Вили! Да ти е здрав и все така умен и побеждаващ!

Дени, Маша, ние също сме на бебешки говор за повечето неща, иначе броиме, ха ха, ама ей така "е, е, ти, е, е...." Mr. Green, четеме тайно явно, защото още не съм видяла  Wink, а че има такива случаи с дечица е възможно, единия ми братовчед на 3 годинки не само четеше, но и английски думички искаше да знае, но това е рядко, също така сме с памперс, рита гърнето даже не иска и да сяда, с пампрес гащи също ходи, ама като се оака и става сложно Simple Smile, не си казва, или като свърши работат си си дърпа гащичите, т.е време е моята работа да започне сега... Laughing 

Много целувки от мене

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Здравейте мили мами.Най-накрая намерих къде да пиша и с помоща на Дени4ka да Ви помоля да ни включите във Вашия списък с Ноемврийски бебчета.Моя син е роден  на 7.11.2006 год. и се казва Адриан.Ще ми бъде много приятно да се присъединя към Вас.
 Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт