Отчет на набор 2003 - 40!

  • 14 218
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 506
Здравейте и за много години, че май не съм писала тази година. Нека е здрава и успешна за всички    bouquet


Не съм решила още за предучилищната аз. Мисля, премислям и проучвам възможности  smile3529

# 241
  • Мнения: 367
Да ви кажа честно и аз вчера го разглеждах,/е отгоре -отгоре/този Ла Редут,но не се ориентирах.... newsm78 Ще трябва да се поразровя в темата за поръчки от там,щом чувам и от вас че е много изгодно и има готини неща!А да си кажа честно и френския не ми е ясен и  ooooh!
Търсих мъжки ботуши,на Timberland ,но или са 2-3 модела или аз не мога да се справя със сайта, а и ми се сториха по-скъпи.Е,не съм специалист в пазаруването по интернет  #Crazy
Приятно пързаляне на всички. Party Party Party
А ние мислим да ходим на предучилищна в училище,в което се надявам да продължим и в първи клас,но още се чудя дали да е близо до нас или да е по-добро ,но по-далече/защото около нас няма елитно,нито дори добро училище.Така ми се струва по-добре,тя каката не е ходила на детска градина въобще.....
Извинявайте,ако съм ви отегчила,но нямам много време да влизам във форума и рядко се появявам на хоризонта,но ви следя "изкъсо"
 Hug

# 242
  • Мнения: 4 970
Бети ,ама,че учителки.Най ме е яд като чуя да слушаш/не,че и аз не го казвам от време на време  Mr. Green/,или "ама ,че ЛОШО дете-хич не слуша  #2gunfire.Мими редовно има награди за послушание от градината,в къщи си е друг човек и понякога,като запаля локомотива я питам-сега защо тия уши не чуват?И знаеш ли какъв е отговора-аз нали вече в градината слушах,сега защо и тук трябва да слушам smile3533.Та да не го наказвате детето-така си е по-добре,според мен-госпожите искат да не тичаш,да не викаш,да седиш мирен-е това живот ли е да те питам? Sick
Точно това си говорихме с мъжа ми! По-добре да ни е жизнено и палаво детето, отколкото обратното. Косето има едно приятелче, което все си седи на столчето и гък не смее да каже по цял ден. Явно е по-чувствително детето и се стряска когато госпожите се карат на другите и просто не смее нищо да прави. Горкото! Не искам това за моето дете! Затова съм му казала докато имат занимания - нали е предучилищна - да слуша, да пише и да внимава, да НЕ приказва. А после да прави каквото си иска и да лудее колкото си иска! Не знам що за съвет е това от моя страна и сигурно ако ме чуят учителките..... Laughing Явно обаче има ефект. Не са се оплаквали, че пречи по време на "часовете". Като питам все казват, че се справя добре с писането! bowuu

# 243
  • Мнения: 343
Murvet77 то е нормално да базаруваш за бебчето, но големия да не ревнува, а? Mr. Green И аз в ЛаРедута купих доста нещица и за двамата. Етиа, ако те интересува нещо от сайта ще те "светна"  Mr. Green

Аз още не съм решила Криси къде ще кара предучилищна, но май е време да реша.
И ние сме от палавите, но както казва Бети по-добре така, отколкото обратното.

# 244
  • Мнения: 7 201
Добро утро в този мразовит ден! cold Тази сутрин при нас е било -16°C... Crazy Сега вече е скромно -5°C. Mr. Green
Пратих Дани при баба си на топло на каминката,а мама да се развихри.  typeuu Joy Joy

# 245
  • Мнения: 150
[color=blue... cold Тази сутрин при нас е било -16°C... Crazy
Ухаааасссссс.....добре,че оставяме вечер климатитика в офиса включен, че иначееее....
Бети,нашата мома е един ....не знам какъв темперамент,но и до ден днешен не понася да я накажат или да й се скарат.Сутринта,като я заведох на ДГ се изумих-бяха само 4 дечица от нейната група и дир. ги хванала за ръчичка и ги вади в съседната група-общо в градината бяха не повече от 12 дечица.Наш Мими като видя,като наведе главата и стисна устата,като текнаха едни едри сълзи от тез сини очи  ooooh!...лошо ми стана!Та добре,че излезе нейната госпожа и си я взе да й помагала да прибират,че не знам....

# 246
  • Мнения: 3 211
Здравейте и от мен! Габи ще кара предучилищна в градината, но не съм решила още в коя градина. Тя сега от септември е в нова градина, докато правят ремонт на първата й. Но пък от тази сме страшно доволни, по-малко деца са и ще може да се обръща повече внимание, но тя много иска старата си, заради децата.
От друга страна около септември-октомври ще се местим в нов апартамент и вече стават и двете градини далеч, но те и сега са ми далече. Направо за училище ще я запишем близо.
Много объркано стана Crazy
sass, много хубави снимки!

# 247
  • Мнения: 133
Здравейте!
Тази сутрин мъжа ми отиде да води Явор на градина. Бил е първи и това в 9 без 10. #Crazy Надявам се после да са дошли и други деца, че сам да стоиш не си е работа. ooooh!
За предучилищната съм се настроила да е в училище. Причини:
1.Искам да го извадя вече от "бебешката" среда. Там и в момента учат (по Моливко), но моят красавец е много разсеян, не внимава като обяснява госпожата и послеееее......елате му вижте тетрадките.....започнато и недовършено или пък грешно. Twisted Evil
2. Чувам НЕ ласкави отзиви, за подготвителната група в нашата градина. Всъщност "подготовката" хич я няма, не е на ниво.
Но има време и да размисля. А и училището не съм избрала окончателно. И аз като Picaso, се двоумя между близкото до нас училище и "по- доброто", но и по-далечно училище.

# 248
  • Мнения: 122
Добро утро и от мен.И моите днес са на градина,но ги води тате им и представа нямам дали е имало други дечица освен тях newsm78.Питала съм се и продължавам да се питам как смогват другите родители.Водят ги последни,взимат ги преди нас ,че и в къщи си ги държат често.Не работят ли?Всички ли имат баби?Мнооого странно.
Тополчица   аз сигурно бих избрала по-доброто училище.Вярно,това което ти е по-близо ще ти е по-лесно с воденето и прибирането,а и на детето после,когато започне самостоятелно.Но за мен по-важно е качественото образование.То си е за цял живот.Има и нещо друго обаче.Дали това "по-доброто" е наистина такова или е просто някакъв етикет от други времена?
хайде спорна работа на всички работливки  Hug

# 249
  • Мнения: 696
Здравейте и от мен! ЧНГ! Здраве и късмет!( не съм писала в темата тази година  Embarassed)

Ако децата ще ходят предучилищна в училище кой ще ги гледа следобед? Доколкото знам са само до обед. Затова пред мен не стои такава дилема. По-скоро се колебая между 4 училища. Двете са много добри, едното е съвсем близо до нас, но учат на 2 смени. Изобщо не си  представям как Момо ще е втори клас, втора смяна и ще си научи уроците сам в нас. Има и две други, които не са ми много близо, но децата учат само първа смяна. Едното от тях е по-добро, но казват, че са все деца на богаташи или снобари. Не ми се иска да го натиквам в такава среда. На този етап изобщо не мога да реша.

# 250
  • Мнения: 133
Дали това "по-доброто" е наистина такова или е просто някакъв етикет от други времена?
Точно! Peace Взех да се отчайвам, защото уж се спрях на "по-доброто" училище и взех да го проучвам, и изведнъж се оказа че има и доста негативни мнения за него. Thinking То вярно, че колкото хора, толкова и мнения, ноооо.........В голяма чуденка съм? newsm78
Всъщност ти си от Варна........говоря за СОУ Климент Охридски.

# 251
  • Мнения: 1 142
Здравейте,мами.
Да ви се оплача,ние все още сме вкъщи.Оказа се,че резултата от гърления секрет ни е положителен.Добре,че не го пуснах на градина,щеше да ми тежи на съвестта за другите дечица,ако нещо им предадем.Пък както ме съветваха в градината да го пускам...
Много ми е студено,това парно още не го оправят.Да ви питам ,чета че пазарувате от ЛА РЕДУТ.Кажете доволни ли сте?Аз поръчах една ризка и блузка за Марти и за батко му риза.Сега обаче се чудя,да не би да съм сгрешила.до сега не съм поръчвала.От тази вечер почваме втория антибиотик.Дано след това нещата се оправят Praynig

# 252
  • Мнения: 4 301
бъчи, аз специално, ще съм още в майчинство и за това се колебая дали да не кара предучилищната в училището. Иска ми се да е добре подготвен, но не знам покрай малката дали ще мога да му помагам качествено, ако остане в градината.
mimi72, аз съм много доволна от франсетата.  Peace

# 253
  • Мнения: 1 142
Клото,мерси за бързия отговор.А дрешките отговарят ли на размерите и годините,които са дали.Марти е 117см,а те дават 114за 5 години и аз поръчах 126,което пък отговаря на 8 години.Това много ме учуди,защото ние имаме блузи на размер 128см.Надявам се да не ни е малко,а за голямо няма проблем.

# 254
  • Мнения: 7 201
Марти е 117см,а те дават 114за 5 години и аз поръчах 126,което пък отговаря на 8 години.
Мими-Дани е 123см,и също носи дрехи с р-р 126-128. Peace
Съжалявам за положителния в случая резултат. Hug Дано после всичко отзвучи! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт