ТЪРГОВИЩЕ, къде са твоите майки на бебоци?

  • 28 629
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
здравейте малко се поизгубих ама така е.......ами мисля че ще раждам при Петров пък каквото ще да става то като трагне няма да излезе веднага така че ще имам време да отида надявам се newsm78 жъпреки че мъжа ми е твърдо против  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 6
верно че  зачезна предната тема- то и аз бях зачезнала... Радвам се, че сте се сетили за нова, предната я бях почнала аз  Naughty та добре дошли на новичките! радвам се да се запознаем! относно раждането - бях на консултация при д-р Димитров, много съм  доволна!!! нямах уговорки за раждането, то и в последствие се оказа че нямало да имам време (родих 45 след като ме приеха в родилното) Случих на д-р Арнаудов и съм много доволна от  всички, грижиха се много добре за нас  Hug но момичета всичко си е индивидуално, зависи какви са ви очакванията
Лично аз не очаквах кой знае какво имайки предвид че болницата е държавна.. за специално отношение се заплаща както всички знаем... За без пари даже много и добре се отнасят   bouquet моя приятелка ражда с уговорка при д-р Емил Абаджиев, каза ми че платила 300 лв и раждала с епидурална упойка, също беше доволна! само дано не се паднете на смяната на д-р Габровски, че му се носи лоша слава!!! И аз живея в Търговище от около 2 г., ще се радвам да се запознаем, всеки ден излизам по обяд с Кари по центъра!!!  bowuu bowuu bowuu

# 17
  • Мнения: 262
fanimira здравей, ще се радвам да се запознаем, но скоро няма да стане. Може би чак към края на февруари или вече март месец.  Защото съм скоро боледувах от варицела, а инкубационният период бил 21 дена. Като му дойде времето ще си чукнем една среща, ако си съгласна

# 18
  • Мнения: 6
fanimira здравей, ще се радвам да се запознаем, но скоро няма да стане. Може би чак към края на февруари или вече март месец.  Защото съм скоро боледувах от варицела, а инкубационният период бил 21 дена. Като му дойде времето ще си чукнем една среща, ако си съгласна
дадено за среща винаги!!! а ти гледай да оздравяваш!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 5
честно казано сам доста анти настроена към тези от нашата болница,семейството ми се е сблъсквало с некадърността на някои,но това си е лично мое мнение...
   Ами аз първият път родих в Омуртаг и съм много доволна от всички, макар че нямах предочитание към никой доктор. ти не можеш ли да родиш там ако искаш? Дори можеш да се разбереш с д-р Петров, той да бъде израждащ.

щом си раждала там имаш някакви наблюдения върху условията би ли ми казала повече защото аз нямам никаква представа а времето си лети....неостана а аз още се двоумя въпреки че говорих с петров и той каза че нама проблем да отида при него в омуртаг

# 20
  • Мнения: 262
babyscorpion, аз не съм ходила тука в нашата болница и не мога реално да сравня условията с омуртажката болн. Но когато родих беше юни 2005, хигиената не ми хареса. Имаха един мръсен тъмночервен чайник който беше натежал от варовика - сутрин къпеха децата с вода от същия чайник и междувременно ни приготвяха водата за подмиване пак в него. носихме чайника в тоалетните помещения, в онази мръсотия и представи си когато се къпят новородените чайника без да иска да се допре до бебето. Това е единственото негативно нещо което съм видяла там, но беше отдавна. Иначе постоянно миеха, бършеха, чисто изглеждаше. Искам да ти споделя и нещо друго- имам приятелка която от година работи тука в родилното, лежала е много много пъти в Ом.родилното и същата твърди, че там в Ом. е по добре отколкото тука. Стана малко дълго, но ти питай Петров дали има вече вип стаи там в родилното, ако имаш възможност да си във ВИП хич не се двоуми ами върви там. Виповете си имат отделни тоалетни а и не са скъпи. Ти кога си на консултация

# 21
  • Мнения: 262
Какво значи това епидурална упойка, че не знам. Тук във форума срещнах думата за първи път

# 22
  • Мнения: 5
в понеделник трябва да отида да си взема болничния Grinning моя позната роди тук преди 3 месеца и ми разказа как хлебарки са се разхождали в стаята та дори и по леглата-това е ужасно въпреки че санитарките постоянно чистели.Говорих с Петров и той ми каза че такива неща навсякаде има ,но скоро нямал наблюдения върху стаите.А за вип стаите и аз си мислех въпреки ,че вапросната позната ме посъветва да не се изолирам сама

# 23
  • Мнения: 5
в понеделник трябва да отида да си взема болничния Grinning моя позната роди тук преди 3 месеца и ми разказа как хлебарки са се разхождали в стаята та дори и по леглата-това е ужасно въпреки че санитарките постоянно чистели.Говорих с Петров и той ми каза че такива неща навсякаде има ,но скоро нямал наблюдения върху стаите.А за вип стаите и аз си мислех въпреки ,че вапросната позната ме посъветва да не се изолирам сама

Доколкото знам с епидуралната упойка усешташ контракциите,но без болка,но не съм 100% сигурна ,май се слага като спиналната в грабнака.....

# 24
  • Мнения: 262
За един от градовете бях чела че има ВИП стаи за по двама с отделна баня и тоалетна. Аз това имах предвид, иначе и аз мисля че не е хубаво да си сам. И аз предпочитам да съм с още някоя друга майка в стая. Но 3 или 4 майки с бебоци в малка стая е доста неудобно. Аз бях във втора стая в родилното, тя беше за 2 жени, там ме настаниха без да съм имала предпочитания. Но в първа стая бяха 4 майки с бебетата и беше доста претрупано и неудобно

# 25
  • Мнения: 5
ще попитам ,но ако са със собствен санитарен визел би било доста добре,че като знам тук какво е--ужасно

# 26
  • Мнения: 5
 newsm78 eeeexxxooo къде останахте всички newsm78 явно в хубавото време всички са по разходки family 1swing

# 27
  • Мнения: 262
Вчера ходих на консултация и предполагах, че ще ми пусне някакви изследвания  или поне ще ме прати на друго място с направление, за състоянието на бебо. Но нищо различно. накрая се обърнах и викам - докторе нищо не казахте, притеснявам се заради варицелата, а той - ааа, дано да му няма нищо. Итова ми било отговор на доктор. Май ще трябва да потърся мнението и на друг сециалист. не мога така в неведение да чакам до раждането. Нали е мое право да знам дали е здраво бебето ми.

# 28
  • Мнения: 262
Между другото авторката на темата така и не се включи повторно, Пише че януари трябва да ражда, е чакаме хубавата новина.

# 29
  • Мнения: 5
 newsm78 е как така дано да му няма нищо  newsm78 какав е тоя лекар????????? няма ли начин да се направят някакви изследвания на бебо?

Общи условия

Активация на акаунт