Имаме си радост най-голяма, Биляна е първо бебче за МАРТенската мама!!!

  • 19 200
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 222
Добро утро момичета  Hug

Весела Коледа!!!
Много щастие, любов и най-хубавите и послушни бебчета през март!!!


Аз да се отчета от вчерашния празник, че така и не можах да се добера до компютъра...Със свекито си бяхме разделили манджите за готвене - та аз правих сърмичките, тиквеника (който при нас беше щрудел  Laughing ) и питката с късметите.
Парата се падна отново на мъжа ми - да знаете как се е радвал, като малко дете.
А на мен се паднаха от готовите късметчета за нова къща и да стягам куфара, че ще пътувам. Така сме се смяли на тоз късмет - сакчето и  път до родилното  Mr. Green

Сега ще опаковам подаръци, че лелини ще ни дойдат на гости. И после пак в кухнята...
Весел празник от мен, не зная дали ще успея да се включа днес пак ...

# 16
  • Мнения: 5
Честита Коледа, скъпи мами! Страхотна тема благодарности на Слънце и Белла.
Пожелавам ви една Коледа изпълнена с много приятни емоции и незабравими преживявания!
Пожелавам ви една по- щастлива, весела и изпълнена с обич и успехи Нова Година!
newsm51 newsm51 newsm51 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 17
  • Мнения: 69
черпя ви с тортата на мъжлето за именния му ден,както и честитя на всички именници този свят празник,нека са винаги весели и усмихнати и не се отчайват от лошите неща в живота,честити Ви именници ако имате такива Hug
     



малко не мога да се справя със снимките но ще ме извините  Blush

# 18
  • Мнения: 9 438
Весела Коледа!Пожелавам ви много щастие,любов и изпълнена с хубави емоции Нова година!!!  bouquetОт една февруарска мама Hug

# 19
  • Мнения: 305
Честита Коледа момичета! Нека празникът Ви донесе много положителни емоции и сбъднати желания!

Вчера паричката се падна на детето, а така го бях подготвила да не плаче ако се падне на някой от възрастните, но то късмет!Вече втора поредна година се пада на него!
Отиваме в Пловдив на църква и после ще се  събираме с родителите ми в къщи!Хайде лек и приятен ден!

# 20
  • Мнения: 5
ВЕСЕЛА КОЛЕДА! santa2
Честито рождество Христово!
 
ЧЕПРЯ ВИ ВИРТУАЛНО ЗА ИМЕННИЯ ДЕН НА МОЯ МЪЖ:

Ако запиша пожеланието си с ноти, ангелите ще го изпеят с прекрасен глас!
И нека тази божествена мелодия от щастие и радост, да се лее през цялата година в нашите сърца!


 Много здраве, радост, сбъднати чудеса Ви пожелавам мамчета, Коледата е вълшебна, нека вълшебството на празника да съхраним за по-дълго в сърцата си, да бъдем по-добри, състрадателни, да вярваме и сътворяваме чудеса.
А през март на  Новата година всяка от нас да се запознае с "чудото на своя живот" - детето и.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 11:53 от dobro_nastroenie

# 21
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МАМИ И БЕБЧОВЦИ!

Аз да се похваля, че вчера след цял ден при печката, всичките ми манджи станаха страхотни  Mr. Green   chef
И паричката се падна на нас с бебка  Grinning

Весело празнуване на Коледа!

# 22
  • Мнения: 671
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, ВЕСЕЛА, ЩАСТЛИВА, ДОГОДИНА ДО АМИНА
КОЛЕДАКАМ ВИ ВИРТУАЛНО ЗА МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ, ПЛОДОРОДИЕ И БЛАГОПОЛУЧИЕ


Отчитам се. Паричката се падна на малкия ми племенник Да е жив и здрав. На мен и в къщи и при мамини ми се падна " Таз година булка, догодина люлка" Hug

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 11:03 от kikoimery

# 23
  • Варна
  • Мнения: 858
ВЕСЕЛА КОЛЕДА МАМЧЕТА! ЖЕЛАЯ ВИ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ,ЗАЩОТО ТО Е НАЙ- ВАЖНОТО,КЪСМЕТ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ,ЗА ДА РАСТЕ БЕБЧЕТО ВИ В ПРИКАЗКА ! ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ !   Hug  Hug  Hug

# 24
  • Мнения: 361
Весела Коледа!!!
Нека огнище да топли ръцете ви,
Вино да топли сърцата ви,
Обич да топли душите ви
И Бог да закриля делата ви!


Честит имен ден на всички празнуващи - на Любима (за други не се сещам сега). Да сте здрави и щастливи.

Да се отчета за вчера- имам си хубав подърък ог мъжо  Rolling Eyes и свеки ми подари книга с българските традиции (доста е интересна). Аз вчера се разминах само с тиквеника, но пък явно съм го направила добре, защото всичко го харесаха.
Днес сме на гости на мама за обяд и после при кумувете.
От нас с бебка много   Hug

# 25
  • Мнения: 422
Честита Коледа!

Ако бъдем хора, вместо победители, Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравяваме Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата.

# 26
  • Мнения: 1 187
Честито Рождество Христово!

Любов и мир в душите,сърцата и домовете ни!







A сега да ви почерпя за вчерашния рожден ден на порастналото ми момиче! Нядявам се храната от вчера да е послегнала,за да имате място за още. Mr. Green

shushi 13,Elwing благодаря за пожеланията! Hug






    Закъде без коледна пуйка на Коледа.. Sunglasses





И по едно малко сладко,няма да навреди. Wink




# 27
  • Мнения: 3 637
Весела Коледа!
Животът е кратък,зарежи правилата,
прости бързо, целувай бавно,
обичай искрено, смей се от сърце
и никога не забравяй това,
което те е накарало да се усмихнеш!

# 28
  • Мнения: 35
Здравейтееее, ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ. Желая ви здраве, защото е най-важното, щастие, късмет и много, ама много любовна всички вас и на семействата ви.

А на всички нас пожелавам другата година по това време да гушкаме нашите малки джудженца smile3522


В страхотно настроение съм, обо жавам Коледата Grinning Tada

# 29
  • Мнения: 2 495
Нека тези светли празници
положат началото на
една година, в която здравето, щастието и
успеха са Ваши постоянни спътници,
а радостта от тях – необозрима.
Нека сиянието на тези светли празници озари Вашите
сърца и Ви донесе здраве, удовлетворение
и сили за бъдните дни.

Общи условия

Активация на акаунт