Какъв коледен подарък-изненада получихте?

  • 6 058
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 849
Весела Коледа! Бях много приятно изненадана от... свекърва си.  Simple Smile Тя много обича да ми подарява блузки, които са цикламени, ярко жълти и доста тесни (сетете се колко ги нося), но тази нощ ме изненада много приятно. Подари ми тостер за сандвичи с добавка гофретник на Тефал. За такова уредче си мечтаех отдавна (а парите за екстри никога не стигат), но не си и помислях, че тя ще ни го подари. Баткото получи МР 4, а тати - яке, дребното - джип. Явно доста време са събирали парички за да ни зарадват така! Като я попитах, защо така ни глези, тя вика най-добре са вложени парите, ако ги дадеш за децата си! Искрено им желая много здраве.   bouquet

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 11:01 от M_Nik

# 1
  • Мнения: 1 554
Весела Коледа Grinning

аз получих от бабата на мъжа ми комплект пасатор,миксер,кана на Браун за Коледа,много ме обича жената Heart Eyes
от милото малко с закъснение ще дойде,защото не съм си го избрала,не остана време Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Ние с моя приятел се наричаме един друг Мишка. Вчера около обяд в кухнята си намерих плик, на който пишеше "Мишка Simple Smile" и вътре имаше ... супер красива мишка за компютър. Така сме се смяли) Първо - успя да ме изненада, защото аз имам ужасния навик да попадам на скрити за мен подаръци преди да е настъпил моментът и винаги си развалям изненадите. И второ - заради играта на думи)

Много миличко )

# 3
  • Мнения: 77
обектив:) и то точно този, който исках. не е изненада, ама много се зарадвах Wink

с.

# 4
  • Мнения: 2 259
Червило на YSL-номер 61.Уникално Laughing
Много ме изненада мъжлето.
Аз ,нищо не му подарих Embarassed
 

# 5
  • Мнения: 223
Най-много подаръци получи малкия,а ние си подарихме подаръците предварително(на мен разни дрешки,на тати нов диск за колата:)

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не получих нищо изненадващо Laughing Мама ми подари подаръка още преди десетина дни, когато се видяхме, защото на Коледа не сме заедно, сестра ми също. Мъжо ми направи подарък в един магазин по мой избор още в началото на декември. И тъй Simple Smile Под елхичката за мене имаше само една картинка -  подаръче, изрязано от големия ми син Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 22 462
И при нас нямаше изненади. Подаръците си ги получих предварително, всичките избрани от мен. )))
За детето естествено имаше изненади. ))

# 8
  • Мнения: 560
И при нас нямаше изненади. Подаръците си ги получих предварително, всичките избрани от мен. )))
За детето естествено имаше изненади. ))

При мен същото. Разликата е ,че детото още нищо не разбира и след минута вече новите играчки не бяха интересни Laughing

# 9
  • Мнения: 4 187
Фотоапарт и книга за фотография- това от съпругът  Grinning. Направо не повярвах на очите си, не очаквах да има нещо за мен под елхата. Той се отчете семица по- рано с пари, и ми каза да си взема каквото реша !

# 10
  • sf
  • Мнения: 10 190
От мъжо- ножче Викторинокс, отдавна си мечтая за него.
а  свеки ми подари две сатенени нощнички с халат. Явно смята,че не съм достатъчно атрактивна за сина й  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 4 016
И аз си мислехм че съм си получила подаръка още преди 1 месец, а мъжът ми ме изненада с това http://www.lussori.com/chopard-jewelry-17-carat-diamond-eternity … 8-white-gold.html. Освен това решихме догодина да пробдаме за още едно бебе, дано пак не ни отнеме 5 години! Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 3 800
И аз си мислехм че съм си получила подаръка още преди 1 месец, а мъжът ми ме изненада с това http://www.lussori.com/chopard-jewelry-17-carat-diamond-eternity … 8-white-gold.html. Освен това решихме догодина да пробдаме за още едно бебе, дано пак не ни отнеме 5 години! Wink
Страхотен пръстен Heart Eyes От къде го е купил?

# 13
# 14
  • Мнения: 936
Избрах си рокля от името на дядо Коледа. А вечерта той ме изненада с електрическа скара, много хубаво. Знаел е, че искам такова нещо за новото жилище.

# 15
  • Мнения: 487

а  свеки ми подари две сатенени нощнички с халат. Явно смята,че не съм достатъчно атрактивна за сина й  Joy

Защо се подиграваш на жената, важен е жестът а не какво е подарила. Аз бих се зарадвала на каквото и да е важното е да е от сърце!

# 16
  • Мнения: 1 572
Аз получих това от любимия , право в целта защото старият беше на доизживяване

# 17
  • Мнения: 349
Получих парфюм - на Диор  bowuu

# 18
  • Мнения: 280
И аз получих нощница от свекърва ми.Ама по-скоро е за предпазване от още внуци.Или пък да си я нося,ако ходя в командировка LaughingСтана ми хубаво,че въобще е търсила нещо подходящо.

От мъжа ми прекрасна книга-Биография на Земята,на английски език,така най-добре се учел език.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Свеки ме изнанада с новата електрическа четка за зъби на Браун...миналата зима аз изтървах и счупих моята  когато и гостувахме и едва не се разревах тогава ,след това просто отлагах купуването на нова през годината,но сега се изкефих максимално,това беше последното нещо,което очаквах да получа от нея ...обикновено от роднини получаваме подаръците в пликове,понеже са наясно колко сме капризни и предпочитат да няма разочаровани... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 223
още 4акам...при нас подаръците са на нова година...  Blush

# 21
  • Мнения: 299
И аз имах изненада от свекървата Laughing-за 3та поредна година тя уверено продължава да ми купува боклуци,които никога няма да ползвам-малка хавлия с коледни мотиви+ дн.крем на Органик,а на сина си(!)-кафеварка+1 пакетче кафе Laughing На детето един шоколадов дядо Коледа и пари-добре,че е малък и не разбира,иначе имаше да се чуди защо баба и дядо не му подаряват нищо.Ужас и безумие... Rolling Eyes

# 22
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
От милото нов тел.lg-kp500,от мама парички -ами няма друго newsm78

# 23
  • Мнения: 43
чакайте и аз да се включа!мъжо ми много ме изненада.заведе ме в един златарски магазин и каза:ха сега избирай!отдавна имах мерак за златна гривна.та покрай нея откачих и едни златни обеци!на него купихме телефон,а на дечурлигата-играчки!явно много съм слушала hahaha

# 24
  • Мнения: 242
Мъжът ми ми подари нов телефон.А аз на него чак за Нова Година-изненада! Grinning

# 25
# 26
  • Мнения: 4 294
Получих от свекърва ми тостер, защото нашият се развали наскоро. Изненада ме много приятно, не очаквах.

# 27
  • Мнения: 447
От половинката пепелник, а от свекървата метална чиния, защото и била останала от Бъдни вечер, а и вече си имала такава ooooh! : Сменям семейството от новата година Close

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 209

а  свеки ми подари две сатенени нощнички с халат. Явно смята,че не съм достатъчно атрактивна за сина й  Joy

Защо се подиграваш на жената, важен е жестът а не какво е подарила. Аз бих се зарадвала на каквото и да е важното е да е от сърце!

И аз това щях да попитам... и защо пък смяташ, че е с подтекст. Егати, някои зорлем си изкарват свекървите черни  Wink

# 30
  • Мнения: 200
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing

# 31
  • Мнения: 7 947
Подаръкът не е изненада, изненадата е цената му - кожено портмоне за 162 лв  Crazy Мъжа ми няма акъл - за пореден път се убеждавам  Joy

# 32
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Златна гривна.
Същата, каквато купи за майка си.
Щях да се радвам на хавлиени чорапи, купени с мисълта и грижата, че вечно съм със студени крака. А не за "гривна като на мама, че да не е капо".
Търся човек, който да ми каже, че не съм права!
И не съм ядосана. Обидно ми е.

# 33
  • Мнения: 434
  И аз ще се пофалъ.От половинката нов телефон - не беше изненада,сама си го избрах.От сестра ми бельо,от баба парички.От приятелки - бродирана картичка и сувенирче.Сама на себе си подарих дрешки.
  Това от Дядо Коледа.Ще бъда нахална и ще чакам и Дядо Мраз.

# 34
  • Мнения: 52
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

# 35
  • Мнения: 37
Аз получих епилатор , не е изненада просто старият изгоря точно сега.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

# 37
  • Мнения: 280
Аз от половинката още не съм получила - на 31.12 ще ми подари Simple Smile не му остана време да ми купи Sad
Иначе от баби и дядовци получих парички.От мама сушилка за дрехи и купички за супа на Duralex (от такива имах нужда) Simple Smile И май е това... newsm78 Да не забравя нещо  Peace
Ще ми се да съм дете Simple Smile племенничката ми получи един куп подаръци Simple Smile

# 38
  • BG
  • Мнения: 1 900
Златна гривна.

# 39
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз пък ще се похваля с ново пролетно кожено яке. Flutter

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Подаръкът не е изненада, изненадата е цената му - кожено портмоне за 162 лв  Crazy Мъжа ми няма акъл - за пореден път се убеждавам  Joy
Мъжа ти като ти прави подарък да не му съобщава цената след ''честит празник мила''?

# 41
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Моят подарък беше пътуване в чужбина  Grinning

# 42
  • Мнения: 7 947

Подаръкът не е изненада, изненадата е цената му - кожено портмоне за 162 лв  Crazy Мъжа ми няма акъл - за пореден път се убеждавам  Joy
Мъжа ти като ти прави подарък да не му съобщава цената след ''честит празник мила''?

Не, мила, не ми съобщава цената, ако въобще това е от значение...
Просто са го опаковали в магазина, без да махнат етикета с цената и така без да искам видях  Wink Истината е, че портмонето е прекрасно, но не мисля, че едно портмоне си заслужава на тая цена и затова се изненадах...

# 43
  • Мнения: 2
Нов Лаптоп

# 44
  • Мнения: 407
Аз получих златен синджир. А и да не забравя, че един месец  по-рано се сдобих с нов лаптоп.
 Joy
Очаквах телефон, а то се оказа синджир.

# 45
  • Мнения: 3 749
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

И на мен! За 10-та поредна година...  Tired

# 46
  • Мнения: 280
Бельо от ETAM...мнооого красиво  newsm76

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

И на мен! За 10-та поредна година...  Tired
Сега ще поведа класацията, като кажа, че аз имах РД на 22.12 и не получих подарък даже и за него. Вече взе да ми писва и да мрънкам за подарък.
Извинете подаръка за РД-то ми е платена сметка за ток и 10 чувала с въглища / за да ми е топло/.  Close

# 48
  • Мнения: 7 947
 hahaha е от кво мрънкаш - тва са си поне 300левчета...

# 49
  • София
  • Мнения: 13 209
Сега ще поведа класацията, като кажа, че аз имах РД на 22.12 и не получих подарък даже и за него. Вече взе да ми писва и да мрънкам за подарък.
Извинете подаръка за РД-то ми е платена сметка за ток и 10 чувала с въглища / за да ми е топло/.  Close

Надявай се да поведеш!!!!  Twisted Evil
Аз получих цял тон вълища, пък ти само 10 чувала  hahaha и повече от една сметка за ток...  и привилегията да обслужвам котела  Crazy Crazy Crazy

# 50
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

И на мен! За 10-та поредна година...  Tired
Сега ще поведа класацията, като кажа, че аз имах РД на 22.12 и не получих подарък даже и за него. Вече взе да ми писва и да мрънкам за подарък.
Извинете подаръка за РД-то ми е платена сметка за ток и 10 чувала с въглища / за да ми е топло/.  Close

Да, ама аз водя класацията. Освен всичко имам РД на 31 декември  Mr. Green
 smile3533

# 51
  • Мнения: 1 318
Тази година се престара - понеже знае, че много обичам научно-популярни филми, ме зареди с цяла колекция на ДВД. Освен това ме изненада много приятно с екскурзия, която ще осъществим в края на месеца и едно много сладурско портмоне Blush
Аз му подарих вино (пада си по хубавите вина), една иконка и много красив спален комплект, за да се топлим Mr. Green

# 52
  • Мнения: 50
Аз получих телефон, че със старата бръкма едва карах(всеки ден го зареждах) и ми беше писнало...

# 53
  • Мнения: 2 175
Ами..Коледа, НГ и Рд-то ми са все близо..та ми се понасъбраха подаръци: телефон-компютър, пътешествие и празнуването на РД-то.. Embarassed

# 54
  • Мнения: 77
Може би е тъпо, но най-приятното за мен беше готовността на съпруга ми да задоволи всяко мое желание, лично и за детето и на всяка цена. Получих и много материални подаръци но това ми се стори най-съществения.

# 55
  • Мнения: 7 947
е това само по Нова Година ли го прави  newsm78

# 56
  • Мнения: 77
Може би е тъпо, но най-приятното за мен беше готовността на съпруга ми да задоволи всяко мое желание, лично и за детето и на всяка цена. Получих и много материални подаръци но това ми се стори най-съществения.
не само, но тогава като че по-осезаемо се усещат дори малките жестове

# 57
  • Мнения: 77
сори, нещо не уцелих цитата, отговора меше за последният пост на viliko

# 58
  • Мнения: 7 947
абе  жестове, жестове...ама друго си е и някое подаръче, айде сега  Wink

# 59
  • Мнения: 77
Права си, ако трябва да споделя за протокола-професионален цифров апарат, яке и ботуши

Общи условия

Активация на акаунт