"Месец ДЕКЕМВРИ е вече, всеки ден радваме се на ново човече!"

  • 14 418
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Честит празник на всички! Честити бебенца и на вече-мамите! Какъв по-прекрасен подарък от едно бебче!   bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Йо, така е характер показват госпожиците  Hug Laughing  Joy !Ще си чакаме избор нямаме  Laughing !Да са ни живи и здрави пък другото ...

# 17
  • Мнения: 429
Искам и тук да честитя на Зара и гордия татко! Нека Георги расте здрав, умен и красив!
Весела Коледа!

# 18
  • Мнения: 12
Честито на Гевито и Велизара- да са им живи и здрави слънчицата!

Честита коледа на всички- нека следвашата година се сбъднат всичките ни мечти!

# 19
  • Мнения: 4 589
Честити нови бебета, да са живи и здрави и много да радват мама и татко, а на мамите бързо възстановяване.

Честит празник и честит имен ден на всички.

Бъдете живи и здрави и много щастие и късмет.

# 20
  • Мнения: 7
здравейте момичета-да ви е честита Коледата и да се радвате на малки сладурковци. Аз съм от октомврийките имам 2 шипенца Инфакол ако на някой му трябват да ми пише на лични

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Честито Рождество Христово мамчета, да сте живи и здрави вие и вашите семейства.
Честита радост на Гевито и Велизара много да ви радват малките съкровища.
На все още неродилите мамчета - търпение, още малко остана. Ако искате може да правим залози коя ще е последната.

# 22
  • Мнения: 2 592
Честита Коледа и от нас момичета  Hug Нека малките ни слънчица бъдат живи и здрави, нека има любов в дома на всяка от нас

Честити бебчета на Елмина, Велизара и Гевито. Момичета, много се радвам за вас  newsm53  newsm51

Поли, благодаря за темичката, радвам се че отмени Йоанка    smile3501

Ники, как е малката ни кака Алекс, продължаваме да се молим за нея  Praynig

Поли, моля те ако знаеш как се умаляват снимки, да ми помогнеш и да умалиш тази и да я сложиш на първа страничка:
http://kristina.raikova.net/view/id/e821ad7d
 Ако не - може да ми обясниш набързо на ЛС как става Embarassed Много ще съм ти благодарна  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 592
Поли, извинявам се, не съм видяла, че вече си имаме снимчица  Embarassed Недей да се занимаваш и да умаляваш - тази, която си имаме сега на 1ва страничка е чудесна.

# 24
  • Мнения: 616
Нена ще я изям тази бузанка сладка  Heart Eyes Hug да и нацелуваш сладките бузки  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 31
Йо, така е характер показват госпожиците  Hug Laughing  Joy !Ще си чакаме избор нямаме  Laughing !Да са ни живи и здрави пък другото ...
Така е, момите лесно не се показват Laughing Laughing Laughing Моята се кри  (стиска крака) 5 месеца, а сега не бърза да излиза newsm78 Хич не мисли, че мама вече няма сили preggo
Момичета, честити бебета на всички - ние останалите продължаваме да чакаме smile3511

# 26
  • Мнения: 2 592
Еми, ако знаеш аз как се точа на бузките на адаша Крис  Mr. Green Нямам търпение да се затопли и да се видим вече, но този път с бебчета  Hug  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 41
Поли,ако може да  сложиш и нашата снимка на първа страница.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307490&pid=9576107

# 28
  • София
  • Мнения: 438
Честита Коледа!
Много здраве, радост в семейството и усмивки с малките ни слънчица!
На чакащите мами - много късмет при предстоящата среща
  Hug

Честита радост на Елмина, Гевито и Велизара  Grinning
Да са им живи и здрави дечицата, а на мамите бързо възстановяване
  Peace

# 29
  • Мнения: 56
  В тихата, святата нощ,когато отваряме сърцата си изпълнени с обич и доброта,нека си пожелаем да бъдем верни на себе си да се радваме и наслаждаваме на живота,да вярваме,че ние и времената ще ставаме все по-добри!
           В тази свята нощ когато стават чудеса и се сбъдват  мечти нека Бог благослови вас и всички онези които обичате!         
         Весела Коледа!         
  Н А З Д Р А В Е
Честито на всички новодошли бебенца и техните мами! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт