СЪРДИТИ СМЕ НА ДЯДО КОЛЕДА!

  • 5 177
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ето каква картичка получи щерка ми:

"Скъпа Гери,
Извини мен и джуджетата, че ти изпращаме тази ракета за тенис.
Плитките "Барби" са за по-малки деца, а ти вече си голяма!
Пожелавам ти да си жива, здрава и да станеш голям шампион!
Дядо Коледа"

# 31
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
karmacoma , какъв е този батут?
батут е джаджа за подскачане.
ето такава -
http://megashop.bg/toys/product_info.php?products_id=420

в цирка така се нарича мрежата, върху която скачат акробатите.
добре, че дядото Коледа е наясно, че щяхме да имаме неприятности  Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 13:38 от karmacoma

# 32
  • Мнения: 2 018
На една моя приятелка синът И каза: "И каквоооо - аз толкова години да се старая да съм послушен, а то, да не съществува дядо Коледа?!"

Прецакало се детето.  Joy

Та тези, които папкате и слушкате, да не се чувствате прецакани после?  Wink

# 33
  • Мнения: 1 517
На една моя приятелка синът И каза: "И каквоооо - аз толкова години да се старая да съм послушен, а то, да не съществува дядо Коледа?!"

Прецакало се детето.  Joy

Та тези, които папкате и слушкате, да не се чувствате прецакани после?  Wink

Лелеее...горкото дете  hahaha Моя син реагира по-нормално. Пък и той не се е старал твърде да слушка. И пак си получаваше подаръците.

# 34
  • Мнения: 2 070
Ай, тъкмо се ентусиазирах за батута, но и той не е хич евтин. Явно ще продължаваме да прецакваме леглата...
Получихме хубави подаръци, няма как да сме сърдити, но и аз не знам как да я обуздавам в това искам искам искам

# 35
# 36
  • Мнения: 4 390
Не разбрах авторката на темата за какво говори. Thinking

Няма сърдити у дома.
На моята дъщеря желанията са задоволени, даже каза, че някои от подаръците, които е получила, дори не е пожелавала на глас, само на ум си е мечтала за тях. Sunglasses
Получи и паричен подарък от чужбина, оправдан с послание от Дядо Коледа:
"В случай, че Дядо Коледа е пропуснал нещо от листа ти с желания."
Във връзка с това, издирвам да закупя някоя от хвърчащите пеперудени феи, за които споменава Тео. Търсих из нет-а, обаче не намирам нищо подобно. Който може, да помогне с информация, моля! Hug

# 37
  • Мнения: 4 155
При нас има правило - само един подарък. Другото - само ако Дядо Коледа реши да подарява нещо допълнително.

А в хиполенд имаше батут за 50 лева. За малко по-малки деца, но изглеждаше хубав.

# 38
  • Мнения: 2 070
Барби Марипоса пеперудена фея ли е? Див, тя е ксъм 50-60лв май, има ги в Плевен.

# 39
  • Мнения: 3 835
Eто ги пеперудените феи:

http://felyx-toys.com/store/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=1454

Магазинът се намира в хипермаркета зад завод Електроника, на втория етаж. Това чудо лети наистина, готино е, голямо забавление пада, но трябва да се внимава, защото много лесно може да се повреди куклата и крилата й. Т.е. имайте го предвид. Някаква такава много ефирна изработка е, вероятно за да може да лети, а и да е безопасно. Цената на една кукла е ок. 65 лв. едната. Аз не съм сигурна дали точно тая кукла искаше Тея, беше ги видяла по някаква реклама по ТВ, но други летящи наистина не намерихме. Като я питах обаче каза, че точно тая била.

# 40
  • Мнения: 1 114
Аз само питах какъв батут си купила, виждала съм в цирка иначе, разбира се.  LaughingСетих се за надуваемите къщи за скачане, но те ми се струват много обемни. Този, който вие сте взели не заема ли много място? А лесно ли се надува и отдува?
В Хиполенд не съм виждала да има батути, но определено един по-малък бих купила за моя подскачащ тигър.
Сега виждам,че вашия батут е за деца на над 12 години?  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 18:26 от Dorothea

# 41
  • Мнения: X
А ти защо си му сърдита на дядо  ти Коледа?
Обаче, докато разскоснпирирам подаръците  ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 114
А ти защо си му сърдита на дядо  ти Коледа?
Обаче, докато разскоснпирирам подаръците  ooooh!

Какво да ги направиш подаръците?

# 43
  • Мнения: 4 585
А ти защо си му сърдита на дядо  ти Коледа?
Обаче, докато разскоснпирирам подаръците  ooooh!
Аз още се мъча.

# 44
  • Мнения: 1 114
Бебе амури е Бейби Аморе. 
Обаче за "милу пил" и идея си нямам.

Общи условия

Активация на акаунт