Коледните подаръци или как да си съсипем празника.

  • 10 823
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 295
Ако бях получила такъв подарък щях да се кефя максимално. И защо да не го обличам по честичко, пък било и само заради това да бъде свален.  Crazy

Подкрепям. Малко романтика не вреди, за разлика от раздърпаната фланелка.

# 16
  • Мнения: 22 433
И аз не виждам повод за чак такова тръшкане.
На повечето мъже им е трудно да разбират жените и всичките им желания. То на мен понякога ми е трудно да разбера какво точно искам. Не бих мърморила само защото не съм получила подарък, точно такъв, какъвто съм искала. За това си избирам подаръците сама.
А конкретно за бельото - като толкова не ти харесва, отиди в магазина и го смени за друго. Но едва ли ще ти стане нещо ако го облечеш веднъж, може пък и ти да се почувстваш добре. ))))

# 17
  • Мнения: X
честито Рождество Христово

Не разбирам за какво се тръшкаш толкова. човека ти е купил подарък, че и скъп при това.
Казваш "благодаря" и приемаш това, което ти се подарява.
Преди години, моят скъп съпруг, сред останалите подаръци беше опаковал и кутия за хляб. Тази година получих кантарче(освен други хубави подаръци). Какво сега, да седна да се тръшкам ли?
Не, той си е такъв, тези подаръци за поводи за шеги...

ПС. Аз бих облякла бельoто поне няколко пъти.

# 18
  • Мнения: 1 447
Не виждам нищо лошо в това.На него му харесва този вид бельо и ти го подарява.Сигурно му е писнало да те гледа вечер по фланелка.
Дори и само за събличане да става този подарък а може с него да иска нещо да ти каже пак бих се зарадвала.
А си представи,ако беше останала без никакъв подарък.Мъжете се стараят,а все има недоволни съпруги.

# 19
  • Мнения: 9 903
пък добре, че изобщо имаш подарък  Laughing

# 20
  • Мнения: X
И според мен подаръка е купен с цел...може би си струва да се замислиш ти,а не той...

# 21
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Това скрит начин да се похвалиш ли беше Wink Laughing

Какъв е проблемът толкова? Слагаш гащите с финтифлюшките, той ги сваля с два замаха, правите, каквото правите и преди сън си надяваш фланелката Laughing Аз, честно казано, не си спомням случай, да съм облякла нещо специално за мъжа ми и после да съм спала с него. Тези неща не са за спане, не се подвеждай от името "пижамка" Wink

Весели празници Hug

Не си разваляй празника с простотии и самонавивки. И неговия също. Послушай belinda. И ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

# 22
  • Мнения: 1 413
Агира, ако имаш нужда от други неща - дрехи, бельо, излез на пазар и си купи! На мен самата също ми беше трудно да осмисля, че подаръкът не е нещо нужно, а жест или просто красота.
Казваш, за седем години заедно мъжът ти не е научил какво обичаш, е аз през десетата година от брака научих много нови неща за моят мъж. И това е хубаво, иначе ще е много скучно да живеем заедно! А и хората се променят - това, което съм харесвала преди 5 години вече не ми харесва толкова.
Аз затова предпочитам да излезем и да избираме заедно, да си коментираме и просто да сме двамата, рядко ни се случват такива моменти и ми доставя удоволствие, а и подаръците си ги избираме така, че наистина да няма разочаровани.

# 23
  • Мнения: 2 388
... просто ми е тъпо човекът, който би трябвало най-добре да е наясно как да ме зарадва, да не ми купи нещо, което да искам да нося, а това, което той би искал да облека....

Не виждам нищо лошо да ти вземе нещо, в което би се радвал да те види облечена.
Аз не бих се засегнала. Даже напротив. Явно не е намерил подходящите думи да каже, какво иска. Направил го е с подарък. Чудесно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 344
Еххх,на някой жени наистина не може да им се угоди!Не мисля,че си права,да не кажа,даже,че твойто граничи с безумна неблагодарност!
(Съжалявам,но се ядосах,някой жени наистина мрънкат просто ей така,за спорта,че даже и на Коледа го правят)!

# 25
  Ами аз все повече се убеждавам, че мъжете са си страшни пънове/ но го пиша с умиление , а не със злоба това!/ и от тях не може да се очаква кой знае какво.Като се започне  от помагането в къщи и се стигне до цветята и подаръците.За щястие има и изключения сред мъжете.Но достигнах и до друго- просто не си заслужава  хабенето на нерви за подобни неща.Концентрирам се  в/у  някое добро качество, па макар и да  е единствено и така.Ние например отдавна не си подаряваме  никакви подаръци по никакви поводи.Разочаровани няма.Парите ги харчим заедно за общи  неща.

   

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 14:56 от gerik

# 26
  • Мнения: 2 018
А палавника, можеше да ти купи прахосмукачка! Нали?  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 844
твърдиш,че той не те познава добре,но май и ти него не познаваш.
навярно иска да вкара малко разнообразие в спалнята ви и иска да си привликателна.сигурно му е писнало от пижами и анцузи,затова е потърсил начин да те вкара в нещо червено и секси.ама пак е ударил на камък,май.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Според мен, трябва да си приемеш подаръка без физиономии на недоволство. Като искаш нещо друго от каталога нищо не ти пречи да си го купиш сама. Ти да не мислиш, че твоите подаръци винаги са харесвали на мъжа ти през всичките години??? Ако аз съм на негово място ще си взема подаръка и ще го подаря на някоя друга.

# 29
  • Мнения: 2 353
  Седем години не са много. Повечето мъже за двайсет години не успяват да научат в кой шкаф са им гащите. Облечи го това пусто бельо, отвори едно шампанско и му покажи, че наистина не те познава Sunglasses Защо да вадиш очи, вместо да изпишеш вежди.
  По този повод се сетих за свеки. В по-младите й години мъжът й подарил плюшена крава. Тя решила, че й намеква нещо за килограмите, но вместо да го размаже като всяка нормална жена казала:
- Мухах.
  И оплела тарлъци на кравата. Кравата и досега седи сред ценните семейни съкровища.

Общи условия

Активация на акаунт