Шанс за Роси

  • 9 150
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 838
Хайде момичета, успех на Роси, дано повече хора погледнат темата, като я заковахме и да живее това младо момиче! И аз ще пусна няколко смс, не я познавам, за да и подаря Коледен подарък, нека това е нашия, и поздрави на тази смела майчица, нека и стигнат силиците за всичко!
Мама Иги- Hug  bouquet,благодаря ти!

# 16
  • Мнения: 1 877
Игич,и от мен едно глямо БЛАГОДАРЯ!!! Да цункаш Лъчко

# 17
  • Мнения: 17
С огромно желание пращам веднага SMS
и за  детенцето и за Недка.
Знам какво е да си болен и да трябват пари
и един ден да ти ги дадат и да ти кажат
 Hug ЖИВЕЙ Crazy

# 18
  • Мнения: 1 877
С огромно желание пращам веднага SMS
и за  детенцето и за Недка.

Благодаря!

# 19
  • Мнения: 210
Мили момичета ,
Благодаря ви за подкрепата . Да сте живи и здрави всички вие и вашите семейства !
Пожелавам ви здраве , радост и късмет през новата 2009 !
Но най-много ви пожелавам да вярвате и правите Чудеса . Всяка от вас е едно малко Чудо , а всички сме голямо Чудо !Прекрасни сте !

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Изпратих смс, дано по-скоро се сьбере останалата част от парите и Роси отново се радва с пьлна сила на живота  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 210
Много благодаря !

# 22
  • Мнения: 210
Мили момичета , за месец декември за Роси бяха изпратени 169 смс-а . Благодаря ви на всички !
Но можем и още , и още . На единен дарителски номер 17 777  / за абонати на  Глобул , вивател и Мтел / с текст DMSrosi на стойност 1.20лв. с ДДС . Всеки може . за какво ли стигат сто идвадесет стотинки ?!
Продължавайте в същия дух ! Прегръщам ви и ви стискам здравите десници !

# 23
  • Мнения: 1 902
Изпратих!
Дано всичко да се оправи!

# 24
  • Мнения: 918
Ще изпратя ! Познавам добрината и силата на духа на всички майки във  форумите на бг.мама!
Дано се съберат нужните парички!
Прегръщам Роси !!! Hug

# 25
  • Мнения: 204
Още утре ще кажа на моите близки да изпратят sms,по няколко от тях и от мен .Сумата не е много голяма ,вси4ки можем да се лишим от някое кафе и да помогнем,много успех на семейството и в най скоро време да ни пишат ,4е вси4ко е наред Hug

# 26
  • Мнения: 210
Благодаря ви , мили мами !Да сте живи и здрави ! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1
Запис, за да държим темата напред. Ще се помоля за Роси - нека цялото и семейство бъдат отново щастливи. Hug

# 28
  • Мнения: 0
Успех в събирането на средствата за Роси!Цялото ни семейство ще се включим в кампанията,за да помогнем!

# 29
  • Мнения: 252
За Роси и за Недка fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт