ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 124
  • 289
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 553
Честит празник на днешните ни рожденници!!!

Как сте момичета? Ние днес с Али ходихме да й поръчаме торта и похапки за партито, после малко на пица и добре си изкарахме. После си поспахме 2 часа и така:) Поздрави на всиччки!

# 151
  • Мнения: 2 553
Честит Рожден ден на днешната голяяяяяма група - Сами, Йордан , Симона, Паолина, Жулиен и Янислав!!! Да са здрави, весели и щасливи!

 
baloni  bdbaloni  baloni

# 152
  • София
  • Мнения: 615
ilindi4ka Здрав, щастлив и късметлив да ти е рожденика! Весел празник!

Честито и на Йордан , Симона, Паолина, Жулиен и Янислав и техните родители!!!

# 153
  • Madrid
  • Мнения: 514
Неда,Вили,благодаря ви за честитките!  bouquet

                               Лека почерпка по случай празника на моето порастнало момченце!
 

     


Честит рожден ден на Поли на Дейзи , Симона на Пеперудка,Жулиен,Янислави Йордан!Да растат здрави,жизнерадостни и весели деца!

# 154
  • Мнения: 2 381
Vili, Neda, ilindi4ka, благодаря за честитките!Кога се "изтърколиха" 3 години...сякаш вчера гушках бебе, а то вече е порастнало момиченце Heart EyesДа ми е жива и здрава!
Хайде на почерпката:



Ние днес празнуваме с баби, утре ще е детското парти.Поли се радва на подаръците, пяхме Честит Рожден Ден", духна свещичката доволна GrinningТази година за първи път взимам фойерверки за торта.Отначало гледаше уплашено, но после искаше още и още...и така оттренирахме за утрешното парти Joy

Честит Рожден Ден на Сами, Симонка-бонбонка, Янислав, Йордан, Жулиен!
Здрави, палавни, умни и засмяни да растат!

# 155
  • София
  • Мнения: 615
*Daisy* Сватя и ilindi4ka, доста се облажих с вашата "скромна" почерпка. Направо качих едно кило ,а от мохитото,  ми се замая главата.  Hug
Тоя месец ще е тежък от към почерпки и празници, ама така да е, като се замисля и предния не беше по- лек. Grinning

# 156
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честита Трета Годинка ,
 Симона ,Паолина ,Самуил , Йордан,Жулиен и Янислав

Здрави , щастливи , умни и големи късметлии бъдете!!!

За майките родили тез сладури ,мнооооого
алени божури!

Весел празник

# 157
  • Мнения: 3 886
честит рожден ден на малките пораснали деца Симона ,Паолина ,Самуил , Йордан,Жулиен и Янислав
  да са весели щастливи палави игриви
За майките геройни

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 16:13 от [x]DIVA_ORHIDEQ

# 158
  • Madrid
  • Мнения: 514
Дейзи,Вивка,Дива Орхидея,благодаря ви много!Аз така сантиментално съм настроена,като се сетя какво фъстъче ми донесоха преди три години и се разтапям! Heart Eyes
Неда,то във виртуалното качване на килограми няма нищо лошо! Hug Grinning
Аз сега общо взето си почивам за довечера,само дето Самито е цял ден пред телевизора Embarassed.
Тъкмо съм си наляла една биричка beer и съм се намазала с маски навсякъде. Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 1 056
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ ПРИНЦЕСИ И ПРИНЦОВЕ!(и на техните майки, естествено  bouquet)

охридейке, дано бързо се оправи лейдито!

ilindi4ka , наистина много хубави снимки, с тези маски ми изглежда много интересно, винаги съм си мечтала за маскен бал на Нова година...някак си е романтично...

Неда, като бях малка веднъж ме беше много заболяло ухото, беше зима и баба ми ми капна в ухото една билка - , викаше и "Дебела Мара", представлява снопче от дебели твърдички, но сочни листа подредени като божур. Растеше на дувара на къщата на усойно място. Спомням си как сложи едно листенце на нафтовата печка да се стопли и после като го стисна(то понеже е месесто) капнаха капки в ухото ми. Мина ми. Но трябва да питаш в билковите аптеки дали знаят нещо по въпроса. Повече не мога да ти кажа за него, пък и не знам за отит дали помага, на мен тогава явно само ми е било леко възпалено ухото.

И набързо да ви се похваля, че на днешното класиране Мъри е приет в едно ОДЗ и сега много се вълнувам, защото ще си звема отпуска и на рождения му ден ще отида да си го взема от село, та да мога да му направя изследванията и направо да тръгва от другата седмица. Беше ми много свито, че няма да мога да му направя рождения ден, но сега направо ще литна...

# 160
  • София
  • Мнения: 416
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ И НА ТЕХНИТЕ МАЙКИ!  bouquetАз пак нещо не мога да стигна до компютъра.На работа сега ни е толкова натоварено,че не ми остава време да обърна внимание на децата си.А Мартин не е оздравял напълно.Вчера и днес в яслата са му правили инхалции и наистина има ефект от тях,почти не кашля.А за домашните на Вики почти не ми остава време.А другата седмице сме в София за преглед на очите на Мартин.Това лято му сложиха очила.Искам да го заведа и в клиниката "Св.Петка" във Варна.Някой чувал ли е нещо за нея?Та искам да чуя и друго мнение.
И днес не можах пак да си почина,нали беше работен ден и си стояхме до края на работния ден.Ама утре все пак е неделя.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Честит рожден ден на Поли на Дейзи ,Симона на Пеперудка, която от 100 години не е писала тук и напълно ни забрави,Жулиен,Янислав и Йордан! Да бъдат мнооого щастливи, за радост на мама и тати!


Илиндичка, накъде повече красота, та и маски слагаш! Wink Sunglasses Hug

Неда, лекувай се, че ушите са деликатно място. Аз преди време послушах една мама от нашите и се оправих за 0 време по бабешки. Ако искаш пиши на лични , да ти кажа. Не е нищо особено. Hug

maichence, ако мога да съм полезна с някаква информация за нашата клиника "Св. Петка"? Има добре специалисти. Hug

Александър много дърдори, но най-вече ни строява в 2 редици всички. Не знам вече как да се боря с това "Млъкни, казах! Говоря на тати, не на тебе!" Rolling EyesАма няма лабаво, аааа! Twisted Evil

# 162
  • Мнения: 2 126
Честит Рожден Ден на Поли и Сами!От сърце им желая здраве и весели усмивки!
Дейзи,Илиндичка нека всеки ден дечицата ви ви правят все по-щастливи и по-добри!

# 163
  • Мнения: 690
Честит рожден ден на вчерашнте ни рожденници!!! Бъдете здрави, умни и щастливи дечица! Илиндичка, Дейзи - дано празниците са били на ниво!

Честито и на днешните рожденници!

Момичета, за общия рожден ден - ако го направите в клуба на Плиска или поне да е няъде в района или центъра и ние ще гледаме да се включим  Peace

# 164
  • София
  • Мнения: 1 056
Гушанке, да ти е жив и здрав рожденика! Много да те слушка, но и много да е игрив и весел!

Глитке, заемаш ли се наистина с тоя клуб, ще пуснеш ли една тема в Календара(и дай линк) за да се преброим и да можеш да си действаш.
Ако си много заета, мога и аз да отида, защото работя в района, някъде след работа...
Мисля, че мнозинството са "за" него, така че...

Общи условия

Активация на акаунт