Течат ли ви стъклените шишета?

  • 4 022
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
На мен ми текат,само когато не съм ги затворила хубаво. Mr. Green Иначе проблеми нямам нито със стъклени,нито с пластмасови шишета.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз пък нямам нито едно стъклено  Thinking.Взела съм само пластмасови на Авент.А дали трябва да имам и стъклено ?

# 17
  • Мнения: 164
Имам едно стъклено шише-Канпол и почти винаги тече, другите са ми пластмасови на Чико, едното ми и то тече от време на време.

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не съм ползвала стклени, но са се оплаквали приятелки, че течат  Tired

# 19
  • Мнения: 132
нямаме стаклени
Аз пък нямам нито едно стъклено  Thinking.Взела съм само пластмасови на Авент.А дали трябва да имам и стъклено ?
вземи си пластмасови, какъв им е проблема?ние ползваме на чико и само едното ни тече, и то когато не сме нагласили хубаво биберона.когато бебчо започне да иска да ги държи и да ги хвърля,ще видиш предимството на пластмасовите

# 20
  • Мнения: 1 372
имах стъклени на Чико и не ми течаха

# 21
  • Мнения: 544
В началото и аз покрай тази мания за пласмасовите купих стъклени на Нук. Не ми течаха, но счупих голямото и сега ползвам пласмасово на Чико. Доволна съм. Имам и пласмасово на Бертони и от него съм доволна.

# 22
  • Мнения: 6 274
Имам само едно стъклено на Чико. Бях го купила преди 3-4г за дъщерята на кума, но така й не го използвали. Върнаха ми го когато се роди Алекс. Нямам проблем с това шише. Тече ми Броун-а.
Аn Mary, ти сериозно ли ???  Shocked Shocked Shocked
"Dr. Brown's"  ли имаш предвид ?  Thinking
Аз само такива ползвам и никога не съм имала проблем...  Naughty
А за стъклените и аз чух, че течали...  Tired
Моя приятелка си купи и мислеше, че не ги завива правилно, но явно проблема не е в "нейния телевизор"...
  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 39 771
Да. Но имам едно малко и не го използвам.

# 24
  • Мнения: 6 274
Да. Но имам едно малко и не го използвам.
Много странно...  Thinking
На всичките ми приятелки ги препоръчвам и никоя досега не се е оплакала...
Да не е дефектно самото шише ???
  newsm78

# 25
  • Мнения: 79
Аз пък съм много доволна от стъклените бутилки на чико . Имам 4 и нито една не ми е пропускала. Дори на тази за млякото слагам биба на Камера и пак не протича.

# 26
  • Мнения: 1 484
Откакто  се  е  родил  малчо  само  на  Чико  използвам  шишета  никога  не сам  имала  проблеми.

# 27
  • Мнения: 318
имам стъклено шише на NUK  с него давам водата ,но нямаме никакъв проблем с него  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 23 097
Тече, тече и то пластмасово на Чико! Всички останали шишета са ми на Нук, само гадното Чико ми правеше мизерии  Naughty Една сутрин детето беше подгизнало в чай, защото когато съм давала през нощта от шишето, е текло и текло... Милата, беше спала в локва чай  Sad Изхвърлих шишето моментално!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 227
Ползвам стъклени шишета на Нук и до сега не съм имала никакъв проблем за сметка на Авент, които са ми правили мизерии.

Общи условия

Активация на акаунт