Събужда се с писъци

  • 2 339
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
Дъщеричакта ми е така от известно време-заспива си и след няма и час започва да плаче,без дори да си отвори очите.И така поне 4-5 пъти,докато заспи наистина добре.Сутрин също се буди с плач.Не знам каква е причината.Зъбки още нямаме.

# 16
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте!Знам,че епускам темата по никое време-празнично,но вече наистина не знам какво да правя....
От известно време дъщеря ни се буди с писъци и плач!
Заспива си нормално на цицата,наядена,изкъпана и после на 2-3 часа се започва с кошмара-писъци и рев....Мислех си че сънува кошмари,ама ден-два..то стана вече почти месец...Дори не се събужда някой път-спи и пищи!
Единственият начин да я успокоя е да я сложа на гърда-цоква си малко,успокоява се и си продължава със съня.
Преди това спеше по цяла вечер,не е имала проблеми със съня
Да е от глад-не е,защото не яде,ами само си цокне мъничко и се успокои...
Случвало ли ви се е това?Имате ли някакви предположения на какво се дължи?
Спим н а19-20 градуса-не е жега,нито студ...

Племенницата ми имаше същия проблем, тя не е кърмена обаче ,но то това няма значение. Да не би да са зъбки, мислим че при нея беше от зъбки. Друга причина може да е превъзбудата през деня например, ако й са се случвали много нови  неща и може да ги сънува вечер и да се плаши, знам ли дали е възможно, не сме им в главичките.
Дъщеря ми също се буди понякога с писък вечер и щом ме помирише само , още преди да е засукала и се успокоява.
Ще мине , търпение и кураж   bouquet

# 17
  • Мнения: 422
и ние сме така от доста време-както си спи изведнъж се събужда с пла4,гушкам цоква и след 4ас пак и ние нямаме все още зъби Peace

# 18
  • Мнения: 1 305
Когато изниква нов зъб на дъщеря ми имаме същия проблем. Спи спокойно и изведнъж ревне, а понякога се случва и докато е будна ходи си, смее се, играе си и без видима причина почва да плаче.

# 19
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
И ние имаме този проблем с малката дъщеря. Като стана на 8 мес. започна да се буди с ужасен рев половин час след като е заспала. Говорих с педиатъра и тя ми обясни, че по този начин децата (бебетата) освобождават натрупаните емоции от деня, дори и положителните. Първия път беше много страшно, защото тя беше болна и това съвпадение беше ужасно, мислех си че изпитва огромна болка от нещо. Аз правя така, гушвам я, говоря и като тихичко се мъча да я събудя. След като се събуди заспива моментално, спокойна. Снощи пак имахме такава случка, а вече спи при сестра си в детската. Добре, че и кака и спи дълбоко и не се стряска от "канския" рев. Надявам се скоро да го израсте...

# 20
  • Мнения: 79
И нашата бебка беше така. Заспиваше и в един момент се събуждаше с рев. Вземах я, гушкам я около 4-5 мин и се успокояваше. И аз го отдавах на  никненето на зъб.  След като й баехме за уплашено се оказа, че е била уплашена. Пробвайте й вие при нас подейства.

# 21
  • Мнения: 3 376
И моя син от известно време е така.Много ми е мъчно като го гледам.

Случва се след нощния и обедния сън.

Незнам дали са зъби,по-скоро мисля,че е уплашен от нещо Thinking

# 22
  • Мнения: 94
Като гледам май почти всички минаваме през това. Дано само не продължава дълго.

# 23
  • Мнения: 209
И  при нас е така, аз все си мислех , че може би се е стреснала от нещо или е сънувала , но  и ние още нямаме зъби, много мами са споделили, че може би това е причината.

# 24
# 25
  • Мнения: 9 973
зъби+период,който ще отмине

# 26
  • Мнения: 1 484
Зъби  и  моя  правеше   така  когато  му  избиваха.

# 27
  • Мнения: 2 015
И аз мисля, че са зъби Peace

# 28
  • Мнения: 3 092
И аз си мисля че на 6 месеца са зъби , обаче може и да е в резултат на преживявания и емоции.
Нали няма температура и изключваш възможността от инфекция. Thinking

# 29
  • Мнения: 2 334
Зъбки са и по този начин се успокоява  Peace

Общи условия

Активация на акаунт