Сняг се сипе на парцалки, ЯНУАРКИ стават майки

  • 16 858
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
Мерси за пожеланията! Много сте сладки всички  Heart Eyes Чувствайте се виртуално почерпени от мен, но нямам време да харесам почерпката Wink  Rolling Eyes

Мюрвет, честит рожден ден и на теб! Леко раждане!
Мини, честита именничка! Много да те радва!

Рокси, Лили, честити бебенца! Да си ви много здравички и добрички! Ама какви големи бебета. Най-много се учудих за бебчетата на Рокси. Като им събереш килограмчетата, стават 5кг общо, а то води, плаценти...  Whistling  ooooh! Герой си как си ги износила  Peace
Лили, и ти толкова преживя. Дано да е късметлийка малката госпожица!
Деси, много хубаво име! Да ви радва малкият Марио!

Невенче, и нашите колики се изразяват в това - напъване, зачервяване, мрънкане и пъшкане, свива крачета и ръчички. Мъчи си се и това е.

Успех на раждащите скоро!

Сега пък Виктор май е с конюнктивит. Започнахме с едни капки, дано се оправи, че не може да си отвори очичките от гурелчета  Sad

# 16
  • Мнения: 19
БРАВО, ЛИЛИ!!![/size][/color]

Нека Ана стане истинска и борбена жена като майка си! [/color] newsm51



ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ И ИМЕННИ ДНИ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!  ura
ПОЧЕРПКА ОТ МЕН ,МЪЖА МИ  Е СТЕФАН




# 17
  • Мнения: 705
Честити нови бебенца на щастливите мами и татковци!
На рожденичките много здрави и умерено послушни дечица!
Честит Имен ден на всички празнуващи!
artexa, искам да те питам за rescue remedy защо мислиш, че е необходимо да се започне предварително? Нали е за спешни случаи  Rolling Eyes . Не съм много "вътре" в нещата, но от прочетеното тук-там добих такова впечатление. И благодаря за инфото за разтворите bouquet
Мила, щом Вики иска да е постоянно до теб (наваксва с липсата ти, миличкият), защо не си вземеш слинг? Мои познати мами споделят, че много им е помогнал. Ползват си го у дома почти през цялото време и бебчовците са много спокойни.

# 18
  • Мнения: 387
ЗА БАРБОРАНЧЕТО...Момичета това, което е изтичало от нея са били водите и...спукали са и ги и сега е на системи...засега знам толкова, затова нека се помолим за нея и малката принцеса...по-късно каза че ще пише пак...

# 19
  • Мнения: 854
Бърборанче  Praynig стискам палци да мине леко и бързо   Hug

# 20
  • Мнения: 865
дано всичко да е наред с Бърборан4ето и нейната бебка и до няколко часа вече да се гушкат двете Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
за пореден път установявам,че е пълно с некадърни доктори #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • София
  • Мнения: 2 613
Стискам палци от цялото си сърце на Барборанчето-  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Господи, моля те, закриляй нея и малката бебка  Praynig Praynig Praynig

Аз днес ходих насам- натам; харесах си количка; купих си още няколко неща за болницата; купих и едно боди за бебчо; днес дойдоха и едни шкафчета, дето ги бяхме поръчали за нещата на бебчо и сега остана май само да чакам.....засега само от време на време имам по малко контракции, да видим колко ще е чакането......

# 22
  • Мнения: 80
Бърборанче -  baby_neutral

# 23
  • Мнения: 1 341
Честито ЛИЛИ, дати е живаи здрава малката госпожица.  Бързо възстановяване ти желая от все сърце
Бърборанче, бързо, лекои безпроблемно  раждане ти желая
Мацки, аз пак съм си с контракции. Но само ми сестяга корема без типичните менструални болки

# 24
  • Мнения: 63
И аз подкрепям Бърборанчето!  Hug Скоро да гушне малката бърборанка!
Аз за килограмите съм +15

# 25
  • Мнения: 656
Здравейте!

Доника, мерси, че си пуснала темата!  Hug  Заглавието много ми хареса!  Grinning Аз ей сега ще вмъкна и донята с Анна, а и Марио..
Ох, докато четях пропуснатото и видях, че се притеснявате за Гери си помислих да й пусна един смс ако не е писала, ама видях, че Лорини го е свършила това.. Та и аз се присъединявам към вас с молитви за Гери и бебка, дано всичко мине добре!!! И те скоро да се прегърнат и Гери вече да се успокои!!!  Praynig  Praynig  Praynig

Катериче, аз съм от 15.00 ч. чак на преглед  Thinking  Абе мислех, че съм по-рано уж, ама явно съм се объркала... Сигурно няма да можем да се засечем, ама.. айде, може да се чуем Wink Дай ако искаш тел на лс, че твоя май го нямам...

Момичета, ние днес купихме леглото, матраче и един спален комплект.. Ама не знам дали ще свърши работа последното  Laughing  Но така или иначе ще трябва още чаршафи да се купуват, та може нещо по-различно да вземем  Laughing Ходихме и до Бялата къща и накупихме и разни бодита и гащеризончета много сладки.. Ама не знам дали ще ни станат  newsm78  Уж ги гледахме за 0-3 месеца, пък за изписването - 0-1 месец.. пък някак се чудя ще ни станат ли... Е, в крайна сметка ако нещо има ще се купуват нови  Laughing  Та вече мога да се похваля, че съм по-спокойна по отношение на дрехите  Peace

Ей, и Ружите се беше появила Wink Точно се бях замислила и за теб..  Hug

За килцата - аз съм +11 и съм доволна засега  Flutter Доки каза, че съм се движела по европейските стандарти  Laughing

За контракциите - аз пак си ги имам...че и болезнени... Е, по-малко са откакто съм на гинипрал, но пак си ги имам.. Дано устискам поне до 5-ти  Laughing, макар че вече не си знам разкритието.. сигурно се е увеличило  newsm78

Амелия, добре си се завърнала!!!  Hug Чакаме сега разкази и снимкови доказателства Wink  Laughing

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 17:53 от Smiling_Sisi

# 26
  • Мнения: 73
 Hug и Praynig за Бърборанчето-всичко ще е наред hug

# 27
  • Мнения: 857
Честито дъщеричка на Копривка! Да е много здрава и да радва всички край нея!

Бърборанче стискаме палци всичко да мине както трябва!

Честит имен ден на всички именници! Специално на Стефания на Мини - само най-прекрасни пожелания.

Колкото за килограмите аз съм много +22 Sad. Просто ги качих за нула време без да се отпускам да ям, след като съм се ограничавала през цялото време - като се качих на кантара ми идваше да откача #Crazy...Ще видим после как ще се справям с тях. От 2 дни имам УЖАСНИ отоци на краката - ей така без нищо  Sad. Ходя по 100 пъти до WC, а нощем е непоносимо. Бебето хълца много, по няколко пъти на ден - вече не знам дали  е нормално. Да не говорим че все си се намества и понякога убива страшно много под ребрата  Laughing.

Днес бяхме решили да направим някои покупки - оказа се, че мъжете са по-суеверни и от жените. Сега само набелязахме всичко, а после моят мъж ще ходи да пазарува  newsm78. Не му завиждам. Иначе магазинът с легълцата днес не работи Sad. Щяхме поне да капарираме легло с матрак, но ще остане за следващата седмица. Купихме комплект за изписване и няколко още дрешки и това е за сега /а така се бях настроила да вземем всичко наведнъж, развали ми се удоволствието/. Ама карай да върви. Вече много ми омръзна и искам да го раждам, тежи ми.

Много хубаво заглавие  Simple Smile.

# 28
  • Мнения: 7
Честита дъщеря на Доня Коприва.Да е жива и здрава и много да я радва. newsm51
Мюрвет, Кокосче честит ви рожден ден.Желая ви всичкото щастие и късмет на света да се изсипе върху вас.
Мини, честита ти именничка.   bouquet
Натали, честит ти именник.   bouquet

Стискам палци на Бърборанчето всичко да мине без проблем и скоро да си гушка едно сладко бебешонче. Hug

# 29
  • Мнения: 14
 Praynig Praynig PraynigЗа Бърборанчето
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт