Сняг се сипе на парцалки, ЯНУАРКИ стават майки

  • 16 885
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,аз съм от АПРИЛските кандидат-мами.... чета ви и се вълнувам толкова много,че сега изпих още един диаспорал,че ми се разхлопва сърчицето от щастие!!!  Hug
Макар и да не се познаваме... ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ РОДИЛИ СЕ БЕБОРАНЧЕТА!!!!  newsm51  още малко ви остана и на другите! Simple Smile стискам ви палци на всички....   Praynig  Hug
моето е още далече а ми се иска да го нагушкам,нагушкам и да го върна обратно за доизносване...  Laughing ...спокойна вечер на всички вас!!!  Hug

# 61
  • Мнения: 2 122


Добре дошли на малките принцеси Анна и Петя!
Да са ви живи и здрави момичетата, нека всичко най-хубаво е за вас и за тях  Hug


Хубаво е когато всичко завършва добре, независимо от развитието му във времето. Благодаря ви на всички за хубавите пожелания към нашето дете, карате ме да се чувствам особенно специална. Целувки и спокойна вечер.

# 62
  • Мнения: 56
честити малки беборанки на Донята и Бърборанчето!!!!!!!!!!!!!!!!
Да са ви живи и здрави и много да ви радват!!!!!!!!!!!!!



честито и на именничката Стефания!Да е много здрава и щастлива!И все така усмихната!
Мюрвет и Кокосче-честит рожден ден!Желая ви безкрайно щастие и непресъхваща любов !!!

Ееееех, че е хубаво с тези празници и чудесни новини!!!!!

# 63
  • Мнения: 70
Честита радост на всички мами. Да сте живи , здрави и кърмещи

аз вече усещам подготвителните контракций и паниката ме обхваща за момент, после си пускам ком. и проверявам дали няма ново бебе. Вече ми е много тежко и с нетърпение чакам да се запише и моето име при родилите.

много интересно нещо ми се случи , от гърдите ми капят капки кърма

на някоя от мамите да се е случвало?????

# 64
  • Мнения: 104
Първо за гърдите да кажа. на мен кърма не ми капе, ама виж коластра да.
Мами я ми кажете за това хълцане на бебо, какво усещате. Аз го усещам на едно и също място като потропване. Първо беба ме оритва хубаво, след това това нещо, но незнам дали е хълцане

# 65
  • Мнения: 87
Добре дошли на новите ни бебчета - младежите на Рокси и девойките на Лили и Гери   bouquet На майките героини бързо възстановяване!
Гери прати и на мен смс и много се развълнувах  Heart Eyes

Честити хубави поводи на Мюрвет и Кокосчето, да са много щастливи мами   bouquet

Честит празник и на бъдещата кака Стефи, щастливо детство и много усмивки, с които да радва околните   Heart Eyes

Ние сме още 2в1, тези дни ще се видим с доки за преглед. Имам контракции, но са по малко и не са болезнени. Вчера теглих Иван с шейната по един наклон нагоре надолу, дано има ефект Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 341
Леле, Барбаоронче разплака ме с този смс. ЧЕСТИТА РАДОСТ!!!  Дати е жива и здрава
Аз продължавам да си имам контракции и продължавам дане се спирам на едно място. Не съм писала, но влизането в новия апартамент се усуети. Та сега това ми предстои. Имаме план-програма за пренасяне на дрешляци и посуди. И въобще не обръщам внимание на контракциите. Нямам време. На всичкото от горе трябваи да понапазарувам нещо за горкото детенце. За каката по това време всичко беше напазарувано, испрано, изгладено и подредено, а сега от работа и ангажименти нямам време. Надявам се в понеделник вече да работят магазините и да се развихря

# 67
  • Мнения: 270
Добро утро на всички!!
ЧЕСТИТО НА ГЕРИ ЗА МАЛКАТА ПЕТЯ,ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ДА ГИ РАДВА И ДА ПОРАСНЕ ПРЕКРАСНА ДАМА КАТО МАЙКА СИ  bouquet

# 68
  • Мнения: 73
Добро утро,
честити бебета на спечелилите мами, да са им живи и здрави принцесите и да ги радват много.   bouquet

# 69
  • Мнения: 29
Добро утро на всички, ех колко много се радвам за хубавите новини

ЧЕСТИТО НА ЛИЛИ И НА ГЕРИ ЗА МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ, ЧЕСТИТО И НА РОКСИ ЗА НЕЙНИТЕ ПРИНЦОВЕ, НЕКА РАСТАТ УМНИ И КРАСИВИ ДЕЦА ЗА РАДОСТ НА СВОИТЕ РОДИТЕЛИ.



ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЛИ РОЖДЕННИ ДНИ И ИМЕННИ ДНИ, НЕКА ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ БЪДАТ МОИ ПОЖЕЛАНИЯ



А сега и една почерпка от нас малко със закъснение но си имаме батко Христо.



На всички останали пожелавам леко и безпроблемно раждане и весело посрещане на новата година.
Ние сме добре, няма да се оплаквам имам 1 см. разкритие но за сега нямам други признаци за раждане .Контракции си имам но не са болезнени, гледам много да не ходя и да почивам, че ми се иска бебка да се роди в новата година, не че ми е рано или не сме готови, но просто не искам да си губи цяла година, нещо не ми харесва да е в последните дни на годината.
ЛОРИНИ ти беше питала за записа на тоновете, не се притеснявай ,не са задължителни, от болницата казаха че трябва да има причина за да ме изпращат на запис.Питах моя лекар и той ми каза ,понеже имам три спонтанни аборта преди години, иска да е сигурен че всичко е наред и затова по добре да ходя, а други причини могат да бъдат ,диабет, високо или ниско кръвно, както и чести контракции, или други проблеми в предишни бременности.
Аз вече ще лягам утре пак ще ви прочета че вече ми е много късно.

 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 70
  • Мнения: 131
Здравейте и от нас,мамчета!
Честито на всички вече родили  bouquet
Да са живи и здрави бебчетата им и мноооооого да ги радват Heart Eyes
И ние все още сме 2 в 1 , но вече нямам ама никакво търпениеееее-всяка нощ сънувам, къде сънувам,къде не спя....а  бе:whistle: сигурно знаете как е. Ходих преди седмица на док. и ми казаха, 4е съм готова-изгладена, мека шийка...и аз от тогава като се навих....и всеки ден си чакам...ама цък ...никакви признаци newsm78
Как се чувствате вие?
Като гледам какъв снежко навява днес...май ще си пазя къщата Joy и ще си правим компания тук Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 120
Хайде запис и от мен Simple Smile
Много здрави бебчета и щастливи родители!

Браво на Гери - героя - важното е всичко е минало вече и сте живи и здрави с мъника Петя. Леко и бързо възстановяване!
С малко закъснене честито на Мюрвет и Кокосчето, както и на батко Христо Hug Hug Много късмет и положителни мисли и емоции:hug:
Стискам палци и на коремчетата Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 897
Честита Петя на Гери! Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Бързо възстановяване на мама!

# 73
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
не знам вие как спите, но на мен ми  е все по-трудно... TiredЗаспивам към 00-01ч. и после към 3-4 като се ококоря, 1-2ч гледам тв после тъкмо заспивам и покъщината се събужда и няма как аз да спя. Офф, много сложна комбинация, освен това за пореден път се убедих че е най-добре да си сам в къщи с всичките си задължения, сега свекървата и свекъра са в нас и още повече се изморявам... не знам как тактически ще им намекна да не идват за дълго време за раждането...моля ви дайте идеи???те се точят около месец да останах, аз сигурно ще изкукуригам... Embarassed
оплаках се...

# 74
  • Мнения: 131
murvet77 , разбирам те напълно.Адски неприятно е да ти се мотат роднини,когато ти е най-напрегнато. те нали уж винаги с добра умисъл, но не е приятно
Аз отсега съм казала,че не искам никой вкъщи.....цялата ми бременност не можем без гости да се видим....само посрещам и изпращам...а вече не мога-никой не се съобразява с теб Thinking.....
Варианта е да им заявиш просто / пък най-добре мъжо/ ,4е при родилка и новородено въобще, ама изобщо не трябва да има толкова хора-още пове4е ,4е сега зимния период е грипозен и болестотворен, а вие трябва да се пазите Peace

Общи условия

Активация на акаунт