Сняг се сипе на парцалки, ЯНУАРКИ стават майки

  • 16 896
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 705
murvet, съгласна съм с Марги, най-добре е мъжът ти да говори с тях, за да не излезе, че си лоша снаха.
Аз мисля да поканя моите родители, когато се почувствам по-сигурна с бебчо, след като се стиковат нещата между нас двамата. Сигурно ще им стане мъчно, но смятам, че бебето е най-важно. А като усеща, че съм нервна и уморена, сигурно и той ще се чувства така. А и у нас е тясно - ползваме само спалня и кухня от апартамента, а за петима това пространство е крайно недостатъчно, но те не мислят да спат на хотел  Rolling Eyes Така, че... в същото положение като теб съм, но ще се справим  Simple Smile Просто бъди твърда, а те би трябвало да проявят разбиране.

# 76
  • Мнения: 164
Честита бърборка на Гери много да я радва и да расте здрава и щастлива.

На мен нещо тия дни не ми се пише много,много,ама и аз май през ноща имах нещо като контракции, но не съм сигурна .

# 77
  • Мнения: 1 341
murvet77, както и да го кажеш ще излезеш лошата. Аз също се бях видяла в чудо. Моята свекърва искаше да си взима 1 месец отпуска да стои при мен с децата. Ами честно казано предпочитам самичка, макар и да ми е по-трудно. Миналия път сКети 10 дни майка ми стоеше при мен. Ама тя жената идваше, сготвяше, изчистваше, оправяше и си тръгваше, а свеки нищо подобно. Идваше само да гушка бебето и я научи на ръце за отрицателно време.Тозипът съм категорична. Макар, че и аз се чудех как да й го кажа да не стои при нас с децата след раждането. Най-накрая таткото свърши тази работа, като представи нещата, че иска да сме си заедно четиримата и така...
... мале препрочетох си поста ... щеимам две деца.... някак не го бях осъзнала ... уау, голяма съм шматка ... ама мн готино ми стана. А и не знам от хормоните ли, от Коледа ли ... една ревла съм станала

# 78
  • Мнения: 63
Честита рожба, Бърборанче! Да ти е жива и здрава Петя!
Моят батко е болничък.  Cry Има разстройство и висока температура, някакъв гаден вирус и на мен ми е много криво.
 А за спането и аз все по- трудно спя, тежи ми тумбачето.

# 79
  • Мнения: 11
И АЗ ДА ЧЕСТИТЯ НА ГЕРИТО, БРАВО МИЛА ТИ НАИСТИНА ПОЛУЧИ СВОЯ КОЛЕДЕН ПОДАРЪК.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Жени, ако ще те успокоя - и аз съм голяма ревла Rolling Eyes Вие пак сте добре- свекървите ви са надалече, а аз какво да кажа...Още повече, че и да и кажа, че не искам да ми помага - тя не чува - или трябва да се изпокараме съвсем(разбирайте да не си говорим), пък за мен това е малко глупаво...Майка ми ми вика-какво искаш, може да излезеш по всяко време и тя да гледа децата - така е и затова доста пъти съм мълчала, но онзи ден, когато празнувахме именните дни свекърва ми направи едно изявление-аз бях в кухнята и се направих, че не чувам...Че Християн през целия му живот бил прекарал повече време с нея, отколкото с мен...Казвам ви броих не до 10, не до 20, ами сигурно до 100, за да се стърпя да не вдигна скандал пред гостите(че имаше и други хора). Мартин я постави на мястото и, а аз се заканих, че повече няма въобще да водя Хриси в тяхната къща. Е да, ама това подкупно човече-нали мама не иска да го гушка, пък видиш ли баба го гушка-днес ни среща на стълбите - ела да спинкаш при баба и той търчи да го гушне #Cussing out Е влязох си в къщи и се разревах от яд. Не вървеше да го дърпам от ръцете и едва ли не...Плановете и са, като родя той да спял при нея....Казах и на кукуво лято, ама тя пак го подкукуросва.
Е, оплаках ви се и аз едно хубаво, белким ми олекне Crazy
Иначе въпреки -3те градуса на вън, слънчицето ни е напекло хола и ме поддтиква да помързелувам и поспя. За поредна нощ не можах да мигна и само снова до ВЦто Sick Че то само от тоалетното казанче що кубици вода съм навъртяла hahaha
Дани и Емо, че то не ти е останало Hug Да видим кой - ти, Бръмчето, Ивенцети, Сънич или Данчето ще ни изненадате с бебе 2008/2009 Joy Вчера ми дойде идеята, като се родят всичките бебоци да си направим класация - бебе, родило се на термина, най-подранило и най-закъсняло бебе; най-дълго/най-късо бебе;най-леко/най-тежко бебе и разни такива-ако сте навити?
Пепи Hug, гледай само ти да не го хванеш, че не му е сега момента.
Та хайде стига съм досаждала - до скоро Simple Smile

# 81
  • Мнения: 36
Здравейте!!! Честито на Гери......... най-после  Grinning
Аз цяла нощ се будих от киселини  Sick хем спя на две възглавници вече, за да съм с повдигнат глава ама ефект няма.

# 82
  • Мнения: 1 102
Лошото е че  мъж ми не знае как да го каже... newsm78
Свекървата е на вълна само готвене, около нея какво става въобще ама въобще не я интересува. Аз пък много държа на подредбата, чистотата. От седмица са у нас не се сеща да изчисти къщата банятаа. Днес почистих банята и няма да се сетида избърше нещо... Tired
А за кухнята нямам думи, та тя се амортизира, керамичния плот се надраска, от разливане на вода паркета се поду малко, оффффффффффффффффффффффф.
Просто нямам думиии........
Не знам но със сигурност ще измисля нещо, та да не идват, знам че ще ми е трудно сама, но поне ще съм спокойна. Освен това 1 месец да ти помогнат на приказки после този месец става година, сякаш те са отгледали баткото... #Crazy #Cussing out

# 83
  • Мнения: 641
Честити бебчовци на Рокси, Лили и Гери ! Да са им живи и здрави, да радват много мама и тати!   bouquet

Честито на патерици на всички рожденници и именици!

Едва ви прочетох, изписали сте страшно много за 2 – 3 дни!

pepi дано бързо се оправи баткото, да не е болничък по нова година.

Доника, супер идея за класацията!
Момичета, вече е доста тежичко, но стискайте зъби съвсееем малко остана още – ей на след 3 дни е януари.

Целувки!

# 84
  • Мнения: 63
Доника, идеята ти за класацията е супер!  Peace
 То хубаво да гледам да не се заразя, ама няма как , като съм все с него, нали аз си го гледам.
На мен никой не ми се натиска да ми помага. Свекървата е в Гърция и ще си дойде за съвсем кратко, като се роди бебето. Майка ми идва, ама сама , ако аз й кажа.
Сама наистина е по- трудничко, но пък е по- спокойно! Аз си спомням преди , като родих Гого, не исках никакви посещения, навалица, че то докато се адаптирам. Ама сега се надявам по- бързо да свикна с новата ситуация, преди си изкарах една хубава следродилна депресия, може би защото точно тогава нашият татко работеше далече от вкъщи и аз сама, та така...

# 85
  • Мнения: 131
 #2gunfire #2gunfireНе ги искам и аз.....какво да ви кажа-лягаш и спиш върху плюшените играчки на детето в детската стая,защото явно не ги виждаш или те мързи да ги преместиш #Cussing out (хубавко ги деформираш ) и така си оставяш неоправено леглото.....нали аз ще намина и ще го оправя...какво от това...
Ходят до тоалетна и си пушат вътре,за да става по-лесно работата, нали се сещате- е после аз от тази смрад мога направо да  Sick Sick Sick.......гнусотия
Последният път пък вземи стани през нощта и излапай на детето шоколада и всичко сладко,което бе  купено на детето (ама ти си го купил-важно е да уточня) #Crazy и Още и още.....ей затова не ми се посреща никой...да и мходиш след г.за е малко......само суфлирам на мъжа ми ...ама той какво е виновен

# 86
  • Мнения: 131
Идеята наистина е страхотна
Нека си направим такава класацийка Hug

# 87
  • Мнения: 387
момичета май и мен това ме чака със свекито, но тя отсега знае да не се меси много, много...ние си готвим отделно, че тя мойте манджи не ги харесва...щото не плуват в мазнина и не запържвам нищо...но за мен така е по-добре, да готвя за двама...иначе за чистенето-тя чисти два пъти в месеца основно и после имало прах, ние не сме изчистили...аз си чистя в стаята, където стоя...
лятото да ви разкажа, след акто ние две седмици живяхме при моите родители, заради ремонта на спалнята тя минава през хола и оставя една следа от пръст на ТВ-то, който се е натрупал докато ние не живеем там...и заявява че ние не чистим...на другия ден докато тя е на работа и влизам аз в стаята на нейния ТВ прахът в същото положение...е не се стърпях и се разписах...на другия ден нямаше прах Joy Joy Joy...ама повече и дума не обели за чистене...а майка ми беше с мен и милата ми вика, недей така ще излезне че се заяждаш...и аз и викам, ми то си е заяждане...

аз знам, че трудно се спори с глупави хора, затова се научих да си мълча, когато насреща ми стои такъв човек, но после по много тънък начин си показвам мнението и отношението...

# 88
  • Мнения: 1 102
Margarita13 ,  Peace на едно дередже сме май.....
Лорини, и моята на моите манджи не прави комплимент, а мъжът ми или свекъра като ги похвалят си умира от яд. А на нейните нне кажеш ли че са хубави, почва едно кривене....
Аман, намрънках се....
Доника, а ти какво да кажеш....А тези изказвания и при нас ги имаше, като идваше готви и заявява уж на детето:"Ела да хапнеш нещо сготвено" #2gunfire или пред хората "Арда не търси много майка си" #Cussing out
Идеята е за класацията е добра, но това с размерите да отпадне според мен, на никой няма да му хареса детето му да е най-късо или най-слабо.

# 89
  • Мнения: 147
Честита радост на Бърборанчето  Hug Да расте здрава  и усмихната малката Петя (много хубаво име сте избрали, хе-хе, нали ми е адашка  Joy)!!!

На всички хубав и усмихнат ден... и се надявам да намеря време да се включа за по-дълго.

Общи условия

Активация на акаунт