къде с децата

  • 2 230
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Не мога да разбера твърденията,че в Анимус "предлагат" дом...Там всичко се плаща,само разговорите по "горещият" им телефон са на цената на един градски разговор...Когато разполагаш с някакви средства-да,може и да са ти от помощ,но когато си буквално на улицата,без пукнат лев в джоба-едва ли...Ама то ако имаш средства и сам можеш да си помогнеш-я квартира,я хотел временно...Опирала съм до Анимус,разочароваха ме...

# 16
  • Мнения: 7 947
Първо - да, предлагат, и макар да се заплаща - цената е много по-поносима от хотел  Crazy Второ - написала съм, че поне информация може да събере от там - къде би могла да се насочи и т.н. Наша съседка /тормозена от мъж пияница.../, чрез Анимус си стъпи на краката, това със сигурност го знам и затова давам поне вариант   Wink

Попаднах и на още нещо: http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=3197&sectio … =2&id=0000503
Фондация "ПУЛС" - София, ул."Парчевич" 37Б, ет.2, тел.986 17 10

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 10:52 от viliko

# 17
  • Мнения: 112
   Тя жената повече не се  включи.Може би, наистина просто иска да живее в манастир по други причини.Да търси духовно просветление, знаеш  ли какво й е в главата Thinking

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, да ходи, като й се ходи, но темата е да е с децата.

Общи условия

Активация на акаунт