На кой подарък се зарадва най-много детето ви?

  • 4 545
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
На един боклукчийски камион-цял ден го бута и фучи,а също и на роботчето Уол-и Peace

# 16
  • Мнения: 4 451
Голямото ми момиче се зарадва най-много на една голяма кутия с 5 бр. кукли Bratz в нея. Любими са и.
А малката като че ли на куклата-бебе.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Кола - Формула 1 с дистанционно

# 18
  • Мнения: 3 456
Беше си поръчала Барби- принцеса Лиана. На нея се зарадва най-много.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На всичките си подаръци се радва много, сега отиде при баба си и искаше да ги помъкне всички. По цял ден си играе ту с една играчка, ту с друга. Но най-много си гушка новото куче и му говори нежно.

# 20
  • Мнения: 4 784
На почти всички подаръци се зарадва. Най - много на една кола, която се бута с крачета, пожарна кола и на едно дървено влакче. Също така много го впечатляваха шоколадовите Дядо Коледа.

# 21
  • Мнения: 1 364
На всички подаръци се зарадва, но най -много на една плюшена сърничка Бамби Laughing

# 22
Ние сме на тема Отверки  Mr. Green Получи  цял комплект и всичко в къщи се ремонтира #Crazy

# 23
  • Мнения: 4 406
синът ми предпочете бебешките играчки на сестра си. добре, че тя още не разбира и няма нищо против батко й да си играе с влакчето

# 24
  • София
  • Мнения: 395
Малката принцеса се зарадва много на новата рокля и към нея имаше и ангелски крила......Още се разхожда с нея в къщи.
Баткото ми беше и рожденик (на 24.12..но празнувахме на 25.12)и получи много подаръци.На всички се радва,но му остана най-мило ,партито което му организирахме с клоун и после дойде и дядо Коледа.Поканени бяха всичките му приятели и всички останаха доволни,защото получиха подаръци.

# 25
  • Мнения: 1 640
Миналата година по това време и аз бях пуснала подобна тема-за най-сполучливия подарък. Тогава нашето най-добро попадение бе розов, записващ звуци, мечо Пух.Е ,отдавна вече не записва нищо,но е най-любим сред всички плюшки все още.
 Тази година сякаш радостта на детето се разпредели по равно м-у прахосмукачка,кукленска къща на Wader Toys,куклички с дрехи и чанти,обувки,кукла с кошница за автомобил. Но май първият получен подарък й задържа най-много вниманието-каляска с бяло конче и принцеса.
 Има и още един подарък,оставен за Нова година-палатката със столчето.

# 26
  • Мнения: 2 090
В момента сме на вълна коли, камиони, багери и т.н. Всичко, което е на колела е на почит. Mr. Green
При нас също Whistling

# 27
  • Мнения: 9 973
на една игра с топки Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Получи подаръците, които беше писала в писмото, но най-много се зарадва на една книга с коне и понита, на всяка страница има интересни неща, които се учат под формата на игра. Съпругът ми случайно я видял в книжарницата, а Дария повтаря как Дядо Коледа е познал, че толкова ще и хареса.

# 29
  • Мнения: 1 640
Dahlia, съгражданки сме,затова те моля да кажеш точното заглавие и издателство на книгата с понитата и коя е книжарницата ,от която сте я закупили.Благодаря ти предварително!

Общи условия

Активация на акаунт